magyar fórum.

sanyi59

Registered
Messages
43
szevasz rinko örölök hogy megtalaltal benünket,olvasom hogy neked is dm 800-asod van
 

rinko

Registered
Messages
11
meked melegszik mert ittmindenki azt irja de nekem nem melegszik mint a dreambox 7025-söm?
 

cdtuner

Registered
Messages
5
Helo na igen az jo, meg a tobbi.
De azert jo volna a tobbi tars is, nem csak a magyarok.
Tobb segitseg konyebb munka. ez volna jo...:clapping:
 

nyl1986

Registered
Messages
3
Végre egy hely ahol nem az van a szabályzatban hogy mit nem lehet csinálni az oldalon. Regeljetek minnél többen és pakoljatok fel mindent ami illegális. Publikáljátok a N*gr* vagy más kulcsokat is.Stb...
Oldal címe: nyilaslaszlo.freeoda.com aztán katt a fórumra.
Ha elterjed az oldal akkor átköltözik egy nagyobb tárhelyre.
Üdv mindenkinek.
 

imuki

Registered
Messages
2
comag sl35 beltérim van nemtudom,hogy kell okosítani,hogy fogja a digi tévét? hatud valaki segíteni megköszönöm.
 

ludw

Registered
Messages
4
Sat-Universe

Üdvözlök minden magyarul fórumozó tagot. Ha lassan is, de egyre több Netboard/Sat.hu-ról ismerős nickname bukkan fel itt is.

További jó böngészést a Sat-Universe oldalain.

Üdvözlet mindenkinek! :):thum::thum:
 

tvmacilaci

Registered
Messages
23
Szasztok, én már jártam itt régebben, de kirúgtak, mivel segíteni akartam egy srácnak, és betettem egy csomó linket neki, valami majom okostojat kivette mindet, én meg elküldtem az anyujába...szóval vigyázat a hivatkozásokkal, ha küldtök, úgy írjátok be háromw pont nagyonjo pont hu, például, hogy a százeszű ne lássa a hivatkozást. Mivel nem vok teljesen kezdő, szivesen segítek tanácsokkal, ha bármi problémátok van írjatok, a többi topicot is szoktam nézegetni.
 
Top