Fox Networks & D-Smart

Status
Not open for further replies.

ckkckk

Registered
cardsharing olacak mýþ

Ama bahsi geçen kanallar açýlmadý bu sefer

Last edited:

ckkckk

Registered
Þu an açýk mý. Server baðlantý kuruyor ama keyler gelmiyor. Hotbirddeki kanallar ok.

uglylove

Registered
Yıllık kart paylaşımı için 70 avroyu gözden çıkarırsanız. Özelden bu işi yapan kişinin skype iletişim adresini size verebilirim.Özellikle paket isimlerini yazmıyorum.Siz anlayın artık.Bizim malum paketten yaklaşık 15'e yakın kanal patlamış durumda.Buna ek ve süpriz olarak 4E Ukrayna paketleri her ikisi birden, 16E hırvat ve sırp paketleri yine her ikisi birden ve 9E ukrayna paketi açık. Eğer hala bir gelişme olmadıysa yakında 13E malum paketde patlatılanlar kervanına eklenecek diye biliyorum.

Last edited:

sezgin 2

Registered
Sezgin hocam bende hiçbiri açýlmýyor,free servermi,oscamýn hangi sürümünü kullanýyorsun?

D-Smart için Cccam kullanýyorum. Cihazda Free-Server mevcut ama ben kullanmýyorum free server. Fox Grubu kanallar ise zaten key ile açýk onda sýkýntý yok. D-Smart kanallarý için de piyasadaki en dandik server bile açýyor. Birçok server test ettim hemen hemen hepsinde açýktý. Ýsterseniz bir de Pre-Cccam'ý deneyin. Sorun yok þuan on numara açýk kanallar cccam ile.

İZMİRLİ1

Registered
D-Smart için Cccam kullanýyorum. Cihazda Free-Server mevcut ama ben kullanmýyorum free server. Fox Grubu kanallar ise zaten key ile açýk onda sýkýntý yok. D-Smart kanallarý için de piyasadaki en dandik server bile açýyor. Birçok server test ettim hemen hemen hepsinde açýktý. Ýsterseniz bir de Pre-Cccam'ý deneyin. Sorun yok þuan on numara açýk kanallar cccam ile.

Ne keyi arkadaşım dalga geçme tandberg key bulunsa zaten piyasaya düşerdi....:clapping: birisi saklasa başkası herhangi forumda paylaşırdı...Ha ben yayıncıyı tanıyorum o güvenilir üç beş kişeye paylaştıysa o başka lütfen seyrediyorsanız ekran görüntüsünü paylaşınız...

sezgin 2

Registered
Ne keyi arkadaþým dalga geçme tandberg key bulunsa zaten piyasaya düþerdi....:clapping: birisi saklasa baþkasý herhangi forumda paylaþýrdý...Ha ben yayýncýyý tanýyorum o güvenilir üç beþ kiþeye paylaþtýysa o baþka lütfen seyrediyorsanýz ekran görüntüsünü paylaþýnýz...

Yayýncýyý tanýmaya gerek yok. Tandberg v1.2 Public olalý 6 ayý geçiyor.
Ýstiyorsan video da paylaþayým :D Senin için özel olarak tarihi de çektim usta ;)
Birisi saklasa diðeri paylaþýr diye birþey yok. Efendi olunmadýðý için zaten paylaþma potansiyeli olanlara keyleri vermiyoruz.

Last edited:

amigos1907

Registered
Herzaman izlemiyorum böyle foto istenince veriyorum korkuyom nazar deyecek diye
6e4c3aea930137b4f862bfaafbe7a115.jpg

reeder A8i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İZMİRLİ1

Registered
iyide herkes iki kanalı paylaşmış natgeo ve people, wild vs. yok diğer açıdan açılan provider dsmartında olabilir bende dvbkartı kullananlardanım dvbdreamda kanalın yanında yazan sistemin bi fonksiyonu belki dsmart modul üzerinden açık ayrıca türkler saklasa yabancılar yayar bunca zamanda gerçekten açıksada iyi seyirler...

sezgin 2

Registered
iyide herkes iki kanalý paylaþmýþ natgeo ve people, wild vs. yok diðer açýdan açýlan provider dsmartýnda olabilir bende dvbkartý kullananlardaným dvbdreamda kanalýn yanýnda yazan sistemin bi fonksiyonu belki dsmart modul üzerinden açýk ayrýca türkler saklasa yabancýlar yayar bunca zamanda gerçekten açýksada iyi seyirler...

Ne yapalým þimdi senin için? Ýspat peþine mi düþelim. Herkes ayný kanallarý paylaþmamýþ. Nat. Geonun 3 farklý kanalý var orada.Senin kafana göre Tandberg providerinden hariç hepsinden açýlabilir diyorsun yani? Filbox Provider'i de ekli o paketlere. Aylardýr Tandberg üzerinden açýk kanallar. Gâvurun iþi gücü yok, çekmeyen beamdan 42E'yi kurup key mi bulacak? Türk'ün Türkten baþka dostu yok bu âlemde ;)
Herkesle ayný olmasýn diye baþka bi kanal paylaþayým. Þimdi buna da dersin ki Filbox modül :D

ckkckk

Registered
Ne yapalým þimdi senin için? Ýspat peþine mi düþelim. Herkes ayný kanallarý paylaþmamýþ. Nat. Geonun 3 farklý kanalý var orada.Senin kafana göre Tandberg providerinden hariç hepsinden açýlabilir diyorsun yani? Filbox Provider'i de ekli o paketlere. Aylardýr Tandberg üzerinden açýk kanallar. Gâvurun iþi gücü yok, çekmeyen beamdan 42E'yi kurup key mi bulacak? Türk'ün Türkten baþka dostu yok bu âlemde ;)
Herkesle ayný olmasýn diye baþka bi kanal paylaþayým. Þimdi buna da dersin ki Filbox modül :D

Vplugdan keyleri gizlerek gösterilebilir. O zaman inanýr inanmayanlar. Keþke btkdan paylþýma devam etselerde bizde izleyebilsek :)

İZMİRLİ1

Registered

Forumlarda görüyoruz emuysa vplug üzerinden gösteriliyor...

sezgin 2

Registered
Vplugdan keyleri gizlerek gösterilebilir. O zaman inanýr inanmayanlar. Keþke btkdan paylþýma devam etselerde bizde izleyebilsek :)

D-Smart, VideoGuard güncellemesini ýsrarla red ederse belki tüm platform paylaþýma açýlýr. Bildiðim kadarýyla server ile Nat Geo Wild açýk sadece.

Vplug'da keyleri gizlesem ne olacak, bu seferde montaj der. Fazla þey etmemek lâzým.

Status
Not open for further replies.