TURKSAT 42 FOX TANDBERG

Status
Not open for further replies.

Informed®

Softcamaster™
Super VIP
Keyler public ama piyasaya verilmemesi gerekirken birileri bunun aksine yapmaya çalıştı merak etmeyin 2 güne kapanır.

olebiri

Registered
Senin zoruna nasil gidiyorsa millet sizlemi ugrasacak.Agzinizi biraz tutsaniz keyleri herkes kullanacak ama yok illaki sagda solda paylasacaksiniz.
Keyleri kimsenin kullandığı yok.O kadar istendi kimlere verildi?
Verilenler de public etmiş.
Bu işe el atmak şart oldu.

serkanguzel

Registered
Keyleri kimsenin kullandığı yok.O kadar istendi kimlere verildi?
Verilenler de public etmiş.
Bu işe el atmak şart oldu.

Bu defa ki key'lerin public edilmesi durumu, bir cihaz içinden alınarak public edilmiştir. O cihaz hangi cihazmış diye sormayın, yazamam.

Yani bu platforma ait Tandberg key'leri, arama/tarama yöntemiyle bulanlar ve paylaşanlar tarafından public edilmedi.

Hoş bu paylaşılan son key için, arama/tarama yapanların bir çalışması da olmamıştı.

Yani bu son key paylaşılana kadar, arama/tarama yapanlar da izlemiyordu. :D

Dört mesajınla ahkam kesme.

Hadi bir el at da, meydan yiğit görsün. :nana:

ivanuskas

Registered
Senin zoruna nasil gidiyorsa millet sizlemi ugrasacak.Agzinizi biraz tutsaniz keyleri herkes kullanacak ama yok illaki sagda solda paylasacaksiniz.

Sen beni key paylaşmaklamı suçluyorsun,elinde ispat varsa konuş yoksa işkembeden sallama!

Informed®

Softcamaster™
Super VIP
Sen beni key paylaşmaklamı suçluyorsun,elinde ispat varsa konuş yoksa işkembeden sallama!
Sana key paylaştın diyenmi var ama devamlı şifre soruyorsun kanallar açıldığı zaman zaten şifreleri isteyen kişilerle paylaşıyoruz ama bazı kişiler vermiş olduğu sözü veya çenesini tutamadığı için şifreler piyasaya düşüyor sonrada yayıncı kuruluş bunu gördüğü an tekrar atak yaparak şifre değişimini gerçekleştiriyor şu an benim sıkıntım yok kanallar full açık gittiği yere kadar gerisini sizler düşünün

SaDRaZaMm

Registered
Bı hayırsever şu k#yleri dm den verebilir mi ya

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Celal Gul

Registered
Bý hayýrsever þu k#yleri dm den verebilir mi ya

Redmi Note 5 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Hayýrsever :eek: ha ha eðer bulursan bana da haber et olur mu :thum:

Gece gece iyi güldürdün beni inan þu an acayip bir þekilde karným ve elmacýk kemiklerim aðrýyor gülmekten oy

thawtes

Registered
Sana key paylaþtýn diyenmi var ama devamlý þifre soruyorsun kanallar açýldýðý zaman zaten þifreleri isteyen kiþilerle paylaþýyoruz ama bazý kiþiler vermiþ olduðu sözü veya çenesini tutamadýðý için þifreler piyasaya düþüyor sonrada yayýncý kuruluþ bunu gördüðü an tekrar atak yaparak þifre deðiþimini gerçekleþtiriyor þu an benim sýkýntým yok kanallar full açýk gittiði yere kadar gerisini sizler düþünün

þifreleri isteyen kiþilerle nasýl paylaþým yapýyorsunuz? özel mesaj yoluyla mý?
ben þahsen size özel mesaj attým bu forumda, ama yanýt alamadým.
burada baþka bir arakdaþa da yazdým ki o nezaketen yanýt verdi bende yok dedi nezaket adýna diyorum siz yanýtlama zahmetinde bile bulunmadýnýz, ki bulunmak zorunda da deðilsiniz anlarým.
o zaman paylaþým için istemenin pm haricinde baþka bir yolu olmalý onu da bilmiyorum?

hee þunuda ileteyim ben kendi ihtiyacýmdan dolayý istemiyorum 3 platformunda full abonesiyim, istememdeki yegane sebep etrafýmdaki yakýn eþ dost platform abosu olamayanlar vsvs gibiler içindi yoksa onun haricinde alayým þurda burda yazayým paylaþayým vsvs böle birþeyde yok.

sevgiler selamlar

ewelyn

Registered
þifreleri isteyen kiþilerle nasýl paylaþým yapýyorsunuz? özel mesaj yoluyla mý?
ben þahsen size özel mesaj attým bu forumda, ama yanýt alamadým.
burada baþka bir arakdaþa da yazdým ki o nezaketen yanýt verdi bende yok dedi nezaket adýna diyorum siz yanýtlama zahmetinde bile bulunmadýnýz, ki bulunmak zorunda da deðilsiniz anlarým.
o zaman paylaþým için istemenin pm haricinde baþka bir yolu olmalý onu da bilmiyorum?

hee þunuda ileteyim ben kendi ihtiyacýmdan dolayý istemiyorum 3 platformunda full abonesiyim, istememdeki yegane sebep etrafýmdaki yakýn eþ dost platform abosu olamayanlar vsvs gibiler içindi yoksa onun haricinde alayým þurda burda yazayým paylaþayým vsvs böle birþeyde yok.

sevgiler selamlar
katılıyorum dostum herkes kendini düşünyor bende çok kişiye mesaj attım ancak keyleri özelden paylaşan yok. izlemek için istiyorum bir yerde paylaşmaya niyetim yok en fazla eşe dosta veririm. onlarda zaten keyden falan anlayan insanlar olmaz

Status
Not open for further replies.