Only Kargo.25

Status
Not open for further replies.

bozomustafa_68

Registered
arkadaşım ben senin dosyanı niye kullanayım.

aynı işi gören dosya aynı form kurallarına göre seninki

sonradan verildi veya verdin.

biz bir şey vermeyelimmi.

kargo.25

Super VIP
seninle benim konuşacak birşeyim yok,emege saygısı olmayan insanla tartışmam burada kimin ne olduğunu iyi biliyorlar bu zamana kadar softcam vermeyen şimdi kendi ismini yazmış benimde softcam dosyam var diyorsun kimi kandırıyorsun benim yazacagım bu kadar sana

bozomustafa_68

Registered
ne yapsın zavallı insanın son çırpınışları

zavallı sensin tamam bildiginiz gibi yapın.

unutma başka yerlerde verdigin dosyalar hala duruyor ben heryerde geziyom görüyom.

neyse körler sagırlar birbirini agırlar.

keyfinize bakın.:D

kargo.25

Super VIP
zavallı sensin tamam bildiginiz gibi yapın.

unutma başka yerlerde verdigin dosyalar hala duruyor ben heryerde geziyom görüyom.

neyse körler sagırlar birbirini agırlar.

keyfinize bakın.:D

benim kortugum varmı senin gibi emege saygısızlık yapmıyorum,ismini vermek istemedigim şahıs var onun dosyalarıyka ayakta duruyorsun senin burda nasıl biri olduğun belli başkasının dosyasını çalıp kendi ismini veriyorsun biraz insan aynaya bakar etrafda dolaşıyormuşta bildigin birşey varsa açıklarsın yoksa susmayıda bilmelisin

bozomustafa_68

Registered
benim kortugum varmı senin gibi emege saygısızlık yapmıyorum,ismini vermek istemedigim şahıs var onun dosyalarıyka ayakta duruyorsun senin burda nasıl biri olduğun belli başkasının dosyasını çalıp kendi ismini veriyorsun biraz insan aynaya bakar etrafda dolaşıyormuşta bildigin birşey varsa açıklarsın yoksa susmayıda bilmelisin

o dedigin sana yakışır.

ben ücretlemi yapıyomda ayakta duracamki?

ben o şahıstan zayko dan aldıgım dosyalar 3-tanedir bundanda kendisinin haberi var.

senin kafan calışsa paylaşımlarıma bakarsın. ben genelde key ve yazılım dosyası veriyorum bu da d firmaların kendi dagıtım ve uplood sitelerinde dolu.

sonra beni bilende bilir insanlara yardım icin bilgi paylaşımı yapıyoruz.

o dedigine gelince farketmez 1,ide binide o işe girer.

yani insanların izni olmadan bir şeyini alıyorsan o dedigine girer.
yani sen bana söylerken aslında kendinede söylüyon.

dedigim gibi size iyi paylaşımlar.:)

cool_eagle

Registered
bir git işine yaw bu kadarda yalancılık olmaz 3tane key dosyası veriyormussun ben bizzat takip ediyorum orda firmware verilir verilmez hemen burda nasıl iş bu bunu acıkla o zaman???zaykonun haberi olsa dosyaların içine adı yazıldıgından seni bırak dosya almak o siteye yanastırmaz.senn gibisi yok bu alemde pes

kargo.25

Super VIP
o dedigin sana yakışır.

ben ücretlemi yapıyomda ayakta duracamki?

ben o şahıstan zayko dan aldıgım dosyalar 3-tanedir bundanda kendisinin haberi var.

senin kafan calışsa paylaşımlarıma bakarsın. ben genelde key ve yazılım dosyası veriyorum bu da d firmaların kendi dagıtım ve uplood sitelerinde dolu.

sonra beni bilende bilir insanlara yardım icin bilgi paylaşımı yapıyoruz.

o dedigine gelince farketmez 1,ide binide o işe girer.

yani insanların izni olmadan bir şeyini alıyorsan o dedigine girer.
yani sen bana söylerken aslında kendinede söylüyon.

dedigim gibi size iyi paylaşımlar.:)

Nasıl edebiyat parçalıyorsun ne üç dosyası bari en az üç dosyayı kullanıyorum zeyko ustanın ismini siliyorum öyle dosyaları veriyorum bunu söylesene valla çok iyi numara yapıyorsun senin paylaşım dedigin başkasının dosyasını çalıp kendi ismini verme paylaşımmış işte senin kafanda bu kadar çalışıyor

kargo.25

Super VIP
yalancının mumu yatsıya kadar yanar,bu arkadaşımız daha kaç kişinin dosyasına kendi adını yazacak

tasarım

Registered
bozonun işi bu gerçek mesleği de emlakçılık ya senin evi başkasına, başkasının evini sana satar. Bunun için böyle şeyler bozo için gayet normal. Yani çalmak falan yok. Bildiği ve yaptığı tek şey paylaşımdır. Ben buna kısaca "Hamal" diyorum. :)

kargo.25

Super VIP
abi adam beni tehtit ediyor paytv trigonu kafaya almış daha kendisini haklı çıkarıyor

oysa zeyko ustanın sabahleyin takip edin forumda ne dosya varsa dosya içinde zeyko ustanın ismini çıkarmış dosyayı öylece foruma aktarıyor bunun adı paylaşım

cool_eagle

Registered
sana dedim orda ona bulasma diye bak bana hiçbişey yapıyormuyum orda hos yapmadıgım halde banlanmısım

tasarım

Registered
abi adam beni tehtit ediyor paytv trigonu kafaya almış daha kendisini haklı çıkarıyor

oysa zeyko ustanın sabahleyin takip edin forumda ne dosya varsa dosya içinde zeyko ustanın ismini çıkarmış dosyayı öylece foruma aktarıyor bunun adı paylaşım

Bunun gibi adamlarla uğraşılmaz çünkü karşında delikanlı birisi yok. Boşver değmez. :clapping:

badtempered

Registered
lan bozuka :D dikkat et patlatmasınlar seni birinin yaptıgı birşeyi izni bile olsa en azından belirt ne bu yaw copy paste yaptır yada nickini

Status
Not open for further replies.