Pershendetje

elba_boy

Registered
Messages
10
Pershendetje te gjitheve ketu dhe urime per kete forum...
Un jam i ri ne kete fushe dhe do doja te dija si te fus kodet ne aparatin tim STARSAT dhe nese mun te gjenden kodet per SKY italian dhe DIGITALB...Nese mund te me jepni disa kode te fundit do tju isha mirenjohes!!!
Faleminderit!!!
 

tani1

Staff member
Super Moderator
Messages
17,767
Pershendetje elba_boy dhe mireseardhe :(
Kode per SKY italian dhe DIGITALB nuk ekzistojn gjekundi
Ndersa per kode te tjera mund te shikosh ne seksionin e Starsatit
Ne varesi te aparatit mund te zgjedhesh softkamin qe te duhet.:thum:
 

elba_boy

Registered
Messages
10
Si mund te me ndihmoni te gjej firmware per Star Sat SR-X50CU USB ose ndonje update te mundshem...?
Faleminderit!
A mund te instalohet ndonje modul tjeter me ane te USB????
 

klajdi

Registered
Messages
2
kam nje starsat SR-X50CU USB po me eshte prishur telekomanda dhe nuk po gjej tjeter gjekundi. mund te me thoni se ku mund te gjej nje tjeter?
 

algert

Registered User
Messages
177
Gjen ne Tirane sa te duash po te kerkosh dhe ne Korce po te jesh afer te tregoj une ku.;):thum:
 

klajdi

Registered
Messages
2
une jam ne berat, por meqe shkoj shpesh ne tirane do te shikoj edhe nje here andej. di ndonje vend me saktesi se ku mund te gjej? :thum:
 

Damian1

Registered
Messages
9
Une di nje dyqan te mire ne TR qe shet vetem telekomanda klajd.Ndodhet ne afersi te kryqezimit te 21 dhjetorit.Dmth kur vjen nga qendra kalon rrugen e kavajes dhe para se me arrit te kryqezimi i 21-it e ke ne krahun e majte,atje duhet te kete patjeter,une kam pyetur per shume lloje dhe ai i ka pasur;) :thum:
 

algert

Registered User
Messages
177
une jam ne berat, por meqe shkoj shpesh ne tirane do te shikoj edhe nje here andej. di ndonje vend me saktesi se ku mund te gjej? :thum:
Mund te gjesh dhe tek pazari i elektrikeve ku shkon per nga rruga e Elbasanit.
 
Top