Herkeze merhaba

Y

YaRGI

Aramıza
hogeldiniz7tpzp1ci8.gif
sayın PosTPaiD

tayf_mustafa

Registered
Selam teknisyen 101 foruma bir kaç gün önce katýldým fakat az önce MX bölümünde yazýþmamýz oldu siz bana cevap yazdýktan bir müddet sonra K@lkov denilen zat hem sizin hem benim mesajýmý silmiþ ingilizce dil kulnýlmadý diye böyle bir zorunluluk varmý bu forumda.?.Sayýlar.Düþüncenizi yazarsanýz,sevinirim.Ýstanbuldan selamlar...

surgun53

Registered
daha önceden benim yazdığım msg larımıda silmişti sanırım sadece teşekkür amaçlı yazıları siliyor.forum kirliliği yaratmamak için..saygılar.

tayf_mustafa

Registered
daha önceden benim yazdýðým msg larýmýda silmiþti sanýrým sadece teþekkür amaçlý yazýlarý siliyor.forum kirliliði yaratmamak için..saygýlar.

Açýklamalarýnýz için teþekkürler...Chatleþme deðil dosya sayfasý demekte,saygýlar...

Last edited:

post-men

Registered
Selam teknisyen 101 foruma bir kaç gün önce katýldým fakat az önce MX bölümünde yazýþmamýz oldu siz bana cevap yazdýktan bir müddet sonra K@lkov denilen zat hem sizin hem benim mesajýmý silmiþ ingilizce dil kulnýlmadý diye böyle bir zorunluluk varmý bu forumda.?.Sayýlar.Düþüncenizi yazarsanýz,sevinirim.Ýstanbuldan selamlar...

arkadaþým senin sorunun aynýný yaþamýþ biri olarak modoratörden alýnan cevap aynen aþaðýdaki gibidir.

saygýlar.

forumda TR cevirimi sorunsuz calisiyor ornek:forum ana konulari bolumler ve ana vBulletinin icindeki basliklar

----Hoþgeldin, xxxAxxx
Son Ziyaretiniz: Bugün Saat 09:28 AM gerçekleþmiþtir
Özel Mesajlarýnýz: 0 Okunmamýþ, Toplam 46.
Your PM box is 92% full.

----- bunlar degisir fakat bu demek degildirki acilmis olan konular iceriklerini bir dilden baska bir dille tercume yapma yetenegi yoktur onu internetteki web translate toolarla yapa bilirsin ...cok normal...