Hrvatski Wired ili???

zivac

Registered
Messages
196
Časopis za tehnološki potkovane i internaute. U jednom prilogu iz Večernjaka sam naletio na intervju sa glavnom urednicom časopisa "PLANB", dakako novog na tržištu novina. Prvom prilikom sam potražio časopis na kiosku i oduševio se. Malo je toga što nas danas može oduševiti pored tolikog obilja sa interneta i iz tiskanih medija, ali ovaj časopis jeste. Istaknuo bih širok spektar tema, nije samo tehnologija i naravno ono što me veseli kvaliteta produkcije, dizajn svake stranice, kvaliteta tiska, papira, odabir slova ilustracije, jednostavno cool. Naziv"PLANB", ukoliko nekoga zanima info ranije nego uzme papirnato izdanje neka malo potraž na hr jeziku planb i vidjeti će o čemu se piše.
Nisam u namjeri promovirati ili kako se u nas kaže reklamirati nekoga, nego samo podijeliti jedno prijatno iskustvo. Ukoliko vam se ovaj šturi prikaz čini dovoljnim potražite taj časopis i uvjerite se sami, ukoliko se ne slažete sa mojim oduševljenjem ništa zato uvijek možete pogledati big brother show, kakvu sapunicu, neki filmić, tekmu... cijeli satelitski svijet je naš ovisno o ukusu. Pozdrav.
 
Last edited:
Top