Wszystko dla ludzi mówiących po polsku

jorgos

Registered
Messages
90
Zacznę jako pierwszy(bo i jedyny w tej chwili)Forum zapowiada się ciekawie,jest nowiutki i można Polską Sekcję Rozkręcić.Zapodawajcie Nowinę Innym ludziom z Polski i nie tylko z Polski.Pozdrawiam wszystkich nowych członków!!!:clapping:
 
Last edited:

Fargo1

Registered
Messages
1
witam mam nadzieje ze bedzie tu coraz wiecej Polakow bo to forum zapowiada sie swietnie:D :thum:
 

Konrad_87

Registered
Messages
1
Witam "rodaków" :D forum bardzo ciekawe. dużo nowości i rzeczy których brak na polskich forach.
Pozdrawiam
 

jorgos

Registered
Messages
90
Witam wszystkich "spoznionych".Mozna rozkrecic ten "nasz" dzial.Wolajcie znajomych niech zagladaja,moze im sie tez spodoba to sie zadomowia tutaj.Pozdrawiam
 

Gutek

Registered
Messages
4
Jestem polakiem od 25 lat mieszkam za granica.Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych dzialem Sat...Mam male pytanko...co da sie zrobic z Philipkiem 6072 aby zobaczyc cos z Polski???? Dziekuje z gòry za instrukcje i Wesolych Swiat
 

pitbull

Registered
Messages
4
to jak tu juz jestem to tez zapytam ,czy polszmat dalej spi ???to chyba juz z pol roku ,mam illusion m3,jest to dobre do odbierania satwizjii??moze jakas podpowiedz,dzieki
 

jorgos

Registered
Messages
90
@pitbull.Witam.Z tego co się orientuję,to Pol*atu nie da się "otworzyć"bez abonamentu,albo sharing.
@Gutek witaj.Ja niestety nie mam Philipsa,może ktoś z Polski(bo ja też poza Polską mieszkam)Ci pomoże bo w Polsce Philips jest bardzo popularny.
P.S.
A gdzie w tej chwili mieszkasz Gutek???
 

Gutek

Registered
Messages
4
@pitbull.Witam.Z tego co się orientuję,to Pol*atu nie da się "otworzyć"bez abonamentu,albo sharing.
@Gutek witaj.Ja niestety nie mam Philipsa,może ktoś z Polski(bo ja też poza Polską mieszkam)Ci pomoże bo w Polsce Philips jest bardzo popularny.
P.S.
A gdzie w tej chwili mieszkasz Gutek???
Dzieki za wiadomosci.Mam nadzieje ze z K3 cos sie da wystukac, ale sa one jeszcze za drogie i nie ma pewnosci co do dalszego dzialania.Mieszkam na poludniu Wloch
 

pitbull

Registered
Messages
4
witam ,co malo nas tu na tym foro,niemam szczescia nikogo zlapac na bajere,tez mieszkam zagranica ,wschodnia hiszpania,pozdrawiam
 

jorgos

Registered
Messages
90
Dzieki za wiadomosci.Mam nadzieje ze z K3 cos sie da wystukac, ale sa one jeszcze za drogie i nie ma pewnosci co do dalszego dzialania.Mieszkam na poludniu Wloch

@Gutek witam.Od dwóch tygodni mam Diablo Cam Light i otwieram pakiet Cy*ry,Pre*ere,Digit*al,Csat,może to jest lepsze wyjście niż K3:clapping: .Zapłaciłem 107Euro(Grecja).Pozdrawiam:D
 

Gutek

Registered
Messages
4
Witam cie serdecznie,mysle ze jestes tak samo zabezpieczony jak ja,tylko ze na fali nic niema ciekawego.Co do Po...tu to chyba nici.Jesli cos to tylko Ceferka ale sa do tego wydatki.Miejmy nadzieje ze na Boze Narodzenie nikt nie bedzie spal.Wesolych Swiat
 

jorgos

Registered
Messages
90
Witam cie serdecznie,mysle ze jestes tak samo zabezpieczony jak ja,tylko ze na fali nic niema ciekawego.Co do Po...tu to chyba nici.Jesli cos to tylko Ceferka ale sa do tego wydatki.Miejmy nadzieje ze na Boze Narodzenie nikt nie bedzie spal.Wesolych Swiat

@Gutek witam.Wczoraj Ci pisałem że Diablo otwiera C*frę+,a dzisiaj już nie aktualne.Ciemności nastały.Niestety tak to bywa z modułami.Mam nadzieję że"wypuszczą"nową wkładkę i coś się rozjaśni.Nie bardzo zrozumiałemmysle ze jestes tak samo jak jao jakie zabezpieczenie Ci chodzi?Pozdrawiam
 

cycu_14

Registered
Messages
60
Podoba mi się ta strona i będę ja często odwiedzał bo jest dużo tematów na Deltasat Technosat Xcruiser a to pasuje do mojego Fergusona DF9000
Pozdrowienia z Polski (Lubin)
cycu_14
__________________
ILLUSION-Combo C3
ILLUSION-M2
Illusion-M5
120antena
90antena
SZACHOWNICA
FERGUSON DF9000PVR (XCAM premium)
 
Last edited:

Acech

Registered
Messages
678
Witam wszystkich kolegów z POLSKI !!
Bede tu czesciej zaglądał

Pozdrowienia dla CYCU_14 !!!!!!!!!
 
Top