Eskİ Sagem Recevİeri Olanlar:)

danger35

VIP
arkadaşlar konuyu özellikle buraya açtım elinde türkiyede star digital zamanında dağıtılan recevieri olanlar için şuan türksattan 12652 h 22500 frekansından 185 kanal bulmakta doğan paketinden :)
isterseniz bi deneyin değerlenir en azından :thum:
saygılar;)

yusufturgut

Registered
dostum kanayan yaramýza parmak bastýn zaten kenarda duran bir zamanlarýn kralý bir vewrsiyonla düzelir ama uzman yazýlýmcý arkadaþlar devreye girip el atmasý lazým bu konuya bizim gibi yüzlerce arkadaþýmýz yazýlým bekliyor sagem cihazlarýna bendeki sagem 3130 dur yazýlýmla normal fta yapabilirsek yada normal naðra olarak kalsad olur yeterki arayýp 180 türk sat kanalýný buluyor ama 25-30 unu açýyor þu yazýlýma ok diyecek babayið lazým

danger35

VIP
yukarıda yazdığımı uygularsan zaten üzerindeki yazılımla 12652den 185 kanal geliyor şuan;)
iyi seyirler arkadaşım...

yusufturgut

Registered
yukarýda yazdýðýmý uygularsan zaten üzerindeki yazýlýmla 12652den 185 kanal geliyor þuan;)
iyi seyirler arkadaþým...
-------:mecry: dostum kanallar varr --dert bitmediki ama kanalda sinyalde var görüntü ve ses yok ah dostum sorun bu iþte görüntüyü ve sesi bir aþabilsek iþ tamam

danger35

VIP
evet sistemle oynama yapıyorlar sanıyorum sagemde gelmeme sebebi sembol düşük kanalların olması yada sagem networkundan kaynaklanıyor:(

amonra

Registered
Yeni Türksat3A için Receiverin Sembol Rateleri ayarlanarak hemen hemen çoğu kanalar açar,Çöpe atmayın!!

atiemmi

Registered
merhaba !!!
Arkadaslar bende eski sagem var. Bilmek istedigim acaba kebap kartini okuyomu? Bilenler yatsin lütfen.