HALLO friends

adybaran

Banned
Messages
126
Incercati prieteni cei care posteaza in ajutorul celorlalti,sa le dati informatii precise,si mai simple adica in termeni conjugali sa va priceapa,nu le specificati de la inceput termeni lingvistici,adica sub forma de ecuatie,,,,Ei nu v-or pricepe mai deloc,vorbea cineva mai sus despre algoritm,este corecta precizarea,dar va intreb stie oare cel nou venit definitia algoritmului?Nu;;; aici trebuie intervenit cu postari mai pe intelesul tuturor,spre exemplu:Nicolae,Gogoman,Florin sunteti superi dar explicatile direct la subiest celor noi veniti,atunci ei v-or pricepe mult mai usor.Ma bucur ptr interventiile si ajutorul pe care il oferiti celor noi veniti.Multa bafta tuturor si Respectele mele.:thum::clapping:
 

gogoman

Moderator
Messages
1,374
Ady nu vin cu replica aici sa supar pe cineva,da eu am fost cu algoritmul dar eu cred ca explicatia pe care am dat-o a venit ca raspuns pentru cineva care a inteles,daca nu intelegea venea din nou cu nelamuriri si eu zic ca aici te contrazici,ai uitat ce ai postat tu cand eu am zis sa vii cu explicatii pe intelesul tuturor,iti aduc eu aminte:
Gogoman nu stiu ce vrei mai mult daca nu este precum doresti eu zic sa ajuti tu cu detalii mai concise,stii eu o fac ptr cei ce inteleg ceeace vreau sa explic.Ptr cei ce nu inteleg invatama tu cum sa postez si este ok
 

adybaran

Banned
Messages
126
Gogoman tu ai numai replici impotriva mea,eu nu ma refeream la ceeace postezi tu,daca stam bine sa ne gindim eu aici ma refeream sa nu mai vorbiti in termeni asemeni altgoritm cu cei care nu au cunostiinte,este adevarat ca noi am mai discutat pe tema asta,si este binevenita discutia dar nu cu cei care sunt la inceput de drum.Nu trebuie acum sa te razboiesti cu mine,datoria mea aici este sa supraveghez si sa indrum,dar nu te inteleg ce vrei de fapt de ma ataci intruna.Poate cu timpul vei deveni si tu supraveghetor si atunci ma vei intelege,si sa mai spun ceva in forumul digital se aduc numai discutii despre orbita stelara,softer,intradevar si altgoritm de decriptare.Aici am vrut sa te fac sa ma intelegi ce doresc sa intelegi ca pe viitor sa nu ma mai acuzi si sa aduci numai probe cu ceeace am zis si facut eu,deocamdata sunt stapin pe cunostiintele mele si nu am jignit pe nimeni.Cred ca ai inteles semnificatia interventiei mele,daca doresti pozitia mea de senior este ok,sunal pe Admin si propunei nu ma supar.

Sper ca pe viitor Gogoman sa fi mai intelegator in ceeace crezi despre pozitia si comportamentul fata de mine eu sincer sa fiu ma minunez cind tu postezi,si chiar am pus in discutie catre unii moderatori si vip,posturile tale,si ei sunt de acord cu mine,asemenea lui Nicolae felicitari,daca toti ar fi ca voi atunci ar fi ok,nu s-ar mai produce neintelegeri in convertirea anumitor neclaritati.Niciunul nu trebuie sa ne credem mai bun decit celalalt,doar trebuie sa ne agreem unul pe celalalt si sa ne oferim ajutor reciproc,si nu in ultimul rind sa ajutam pe cei semeni noua(omenirea)Respectele mele Gogoman si toti utilizatorii acestui forum.

Deci Ggoman nu te lasi,ma atingi mereu,care pe care a atins prima data?e bine afla ca tu m-ai atins,cit tine despre ce crezi tu si in modul tau de exprimare prietene ne se vede ca esti mai presus decit mine ba din contra tu ma ataci mai mereu,si afla ca eu nu vreau sa arat la nimeni ca stiu,cind mi-am facut eu aparitia aci tu nici nu erai,perfect bine ai venit,dar nu incerca sa arunci cu noroi in mine ca te pierzi,daca vrei meserie pe forum o facem frate respund la ce vrei tu,esti singurul care se da la mine sub aceasta forma,te crezi tare softer,e bine ne apucam de astazi de meserie o sa iti pun ceva intrebari,ptr a dovedi la cei din forum ca esti asa bun cum te crezi ce zici facem?Daca ma mai superi facem meserie cot la cot aici sa vada lumea daca meritam sa dam explicatii sau nu.Prima intrebare ce intelegi tu prin procesare de date sub forma de script?2:Definestem rolul uni procesor,functiile si parametrii acestuia.3;Te crezi in stare sa captezi sateliti cu antena pe picior incepind de la 62"E pina la 30"V,daca da esti tare. Cum reglezi un motor H-H DM2200,incepind cu62"E,si terminind cu 30"V

Gogoman daca raspunzi corect promit ca ma retrag definitiv din acest forum,si te las pe tine sa postezi.Vino cu postari concrete daca eu o sa ma retrag, nu cu bancuri colega precum am auzit sau ceva de genul asta,vezi cum este te dai la cine nu trebuie,daca vrei sa ma verifici,intra pe alte forumuri si vezi sefu ce am postat,am ajutat o sumedenie de prieteni,dar din toti care ma cunosc te-ai gasit tu cu Vulpea sa ma atacati?Nu cumva tu esti trimis de acel VULPEA din LALOSI VILCEA?Apropo de unde esti eu sunt din Vilcea tu?

Aprpo pe unde ai mai postat prietene drag,sa vedem si noi ce postari ai?Pe mine ma stiu multi din acest forum,am oferit si ofer ajutor cot la cot cu acei seniori pe care i-ai cunoscut de cind ti-ai facut aparitia,aceeia fiind softeri ivan-ivan,wee77,horayta,maosat cutnyky,spre exemplu Nicolae este un tip cu bun simt posteaza ca si tine dar direct la subiect,am vaz ca l-ai contrazis mai peste tot,dar cine te crezi t cel mai bun dintre noi toti?Pai aratane fratecu fapte nu cu povesti,te rog dovedesteo si salt eu palaria in fata ta.Astept sa ma ataci iara..............:thum:

Astept raspunsurile domnule Gogoman de 17 minute te-ai dat la fund sau nu stii sa raspunzi,daca vrei raspund eu ptr tine,sau mai bine te las sa inveti,ok.invata...Tu m-ai provocat colegu,pot sa te instiintez ca sunt toba de meserie baiete,dar nu ma dau asa ca tine..........Apropo acum vreo 15 ani ce faceai,stiai ce este ala un receptor?Defineste si tu transmisia analogica stii?a nu cred ca stii,am vazut tu vorbesti mai mult din spusele altora.Te rog spunene pe unde ai mai postat sa vada si baietii de aici ca intradevarstii de te dai mare softer softer camce stii.Hai Gogoman astept.........

De citi ani postezi ca din ce spui tu cam 70 la suta numai povesti,vezi din ceeace eu postez sa stii prietene ca innainte de a posta eu am facut studiu,intelegi,am vazut iti este ciuda daca unul stie mai mult,mergi pe s..............i si vezi ce am postat eu pe acolo,sau intreaba pe ivan cam ce fel de om sunt eu.Nu asa prietene ti se pune pata si arunci cu noroi.Tu ai venit aici si pui intrebari,ia priveste eu de cite ori m-am rugat de tine,ba din fond ti-am raspuns.Dar tu maataciprecum asi avea ceva cu tine.Stii ceva nu esti demn de functia pe care o ai aici,un mare ......cum te crezi tu nu ataca pe altii mai buni sau mai rai ai povatuie colega,vrei si test patologic gramatical sau nu intelegi o iota.Apropo ce pregatire ai?Eu am academia militara in telecomunicatii eeeeeeeeee ce zici te mai dai la mine?

Gogoman astept raspunsurile dar acum nu maine cind nu mai sunt eu prietene.............

Te rog frumos invatama tu mai bine ca esti mare predicator prietene,astept cu nerabdare sa ma inveti,sau poate nu mai stii ai uitat.Uite daca ma mai critici prietene te-ai dus de tot la fund,vino cu fapte concrete astept la subiect colega.........

pai ce s-a intimplat ai zis ca ma inveti prietene cum poti sa ma minti si sa arunci asa cu noroi in mine tu si cu Vulpea.Apropo am aflat ceva cunosti cumva pe acel Vulpea?Da macar fi sincer.

Se pare draga prietene ca ai mintit totdeauna ceeace ai spus despre fiecare dintre noi,si pe alte forumuri intelegi ce vreau sa spun.esti fan Vulpea eeeeeeeeeee te-am prins.Eu zic sa nu te mai dai la nimeni ai respect ptr cei asemeni noua,nu mai fi dur ca pe meserie nu prea ma esti,din cuvinte incerci sa domini,,fapte colega nu vorbe pe linga subiecte.E usor sa arunci cu noroi in semenii tai eeeeeeeeeeeeeee vezi macar ai bun simt si nu mai posta impotriva mea..Poate te v-oi ierta.

asa astept replica

La intrebari colega am vaz ca ai intrat

Alooooooooooooooooo Gogoman

Gogomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

Te rog sa ma ajuti cu raspunsurile,am vazut ca le ai cu scrisul,pe contra

Gogomaaaaaaaaaaan ma ajuti cu raspunsurileeeeeeeeeeee?parca ziceai ca esti maestru,Apropo cind am zis ca supraveghez,vroiam sa zic in continuare ca pe tine am sa te supraveghez indeaproape.Apropo uite te-ai pus jos linga mine te vad,,,,,,,,,,,,,,Acolo deasupra la posting rules
 

gogoman

Moderator
Messages
1,374
Ady eu nu am nimic cu tine dar ma deranjaza ca vii cu critici si cu completari la ce nu are nici un rost,cand o sa vii cu o completare la ceea ce postez si ai dreptate imi ridic palaria dar deocamdata nu ai facut asa ceva de fapt tu te crezi ceea ce nu esti(supraveghetor) si nu am nevoie de nimic din ce ai tu pentru ca in acest forum nu ai nimic in plus fata de mine.Aici inchei aceasta discutie zic eu inutila si promit tuturor membrilor acestei sectiuni ca nu o sa ma mai las antrenat in asemenea discutii.
 

adybaran

Banned
Messages
126
Stii cum te-ai tradat bai baiete iti spun eu.Ai redeschis topicul facut de catre VULPEA impotriva mea,stii ai dat REPLY,eeeeeeeeeeeeeee acolo te-ai vindut,din prima cind ai intrat mi-am dat seama ca este ceva in neregula,,,,,,v-oi fi cu ochii pe tine de acum incolo...

Ai vrut sa vada toata lumea din forum ce a scris acel om politist ca si tine despre mine,ma v-oi interesa pe toate forumurile despre tine,dar cred ca esti chiar vulpea in persoana,se leaga ceva baiete.astept replica la intrebari..........

Cum ai intrat cum te-ai dat la mine.Eu nici nu auzisem de tine domnule,esti cam nou pe lumea fanilor digitali.TI-o repet vreau sa dovedesti cine esti marele softer,sau ce esti,sau poate mare poet sau muzician.

Te vad jos esti in forum cum stai la pinda astepti sa ies ca sa ma critici?O spun ptr toata lumea ca esti un intrus si invidios mai baiete hai dovedeste ca esti bun asa cum ai zis ca esti,uite eu am postat ceva interesant ptr tine tu nu ofaci ptr mine?

adybaran, gogoman


Thread Tools
Show Printable Version
Email this Page
Subscribe to this Thread
Add a Poll to this Thread

Display Modes
Linear Mode
Switch to Hybrid Mode
Switch to Threaded Mode

Search this Thread


Advanced Search

Rate This Thread
Excellent
Good
Average
Bad
Terrible


Posting Rules

eeeeeeeeeee ce zici cam asa stai tu jos si pindesti,dar nu iti este rusine ca vorbesc numai eu?Eeeeeeee stu ca acum cauti greseli de ortografie,am vaz ca te ocupi cu asa ceva,dar afla ca daca v-or fi gresele sa nu te pui cu buretele pe ele mare softer ce mai esti............

Gogoman

Gogoman ai iesit?este 21,17 pai nu stii sa raspunzi la ce te-am rugat..Dute mai baiete m-ai mintit ca stii meserie pai este urit din partea ta sa arunci cu noroi in cei care mai stiu cite ceva.Astept prietene astept ca de o luna si ceva ma loviti tu cu sau Vulpea cine esti,dAR CIND E VORBA DE MESERIE DATI BIR CU FUGITII.EEEEEEEEEEEEE intentionat am gresit ca sa ai ce comenta bai geografie.
 

adybaran

Banned
Messages
126
Diana eu personal cer scuze in numele acestui prieten care s-a repezit cu teorii si la adresa ta de la prima venire aici in forum,stii asa este el vrea sa iese el in relief,de vreo 3 saptamini isi face rondul pe aici si ataca dar numai atunci cind cel atacat nu este pe forum,de exemplu pe mine ma ataca dar nu cind sunt si eu asteapta momentul sa ies din forum si intra si ataca deci te rog revino si spune doleantele aici avem si baieti buni.Ma intreb de ce oare unii dintre noi stiu sa ne incrimineze atunci cind noi venim cu fapte si realizari.Ramine la atitudinea fiecaruia dintre noi sa dam raspunsul corect.Eu cred ca invidia domina,Bine ai venit DIANA.
 

SCORILLO

Registered
Messages
24
Diana eu personal cer scuze in numele acestui prieten care s-a repezit cu teorii si la adresa ta de la prima venire aici in forum,stii asa este el vrea sa iese el in relief,de vreo 3 saptamini isi face rondul pe aici si ataca dar numai atunci cind cel atacat nu este pe forum,de exemplu pe mine ma ataca dar nu cind sunt si eu asteapta momentul sa ies din forum si intra si ataca deci te rog revino si spune doleantele aici avem si baieti buni.Ma intreb de ce oare unii dintre noi stiu sa ne incrimineze atunci cind noi venim cu fapte si realizari.Ramine la atitudinea fiecaruia dintre noi sa dam raspunsul corect.Eu cred ca invidia domina,Bine ai venit DIANA.


MOO, nu vezi ca nu te baga nici dracu in seama? trol....
 

we-77

Registered
Messages
178
bleaaa... de unde asa puternica marihuana? singuri o cresteti?... veniti pe la mine, numai pasiti atent ca nu cumva sa-o calcati in picoare pe a mea.
 

gogoman

Moderator
Messages
1,374
Multumesc ig0r si sper sa inchidem aici acest post
Thanks ig0r and hope to close this post here.
 

we-77

Registered
Messages
178
Ahtung! :shoot:
Afisarea masagelor unul dupa altul intr-un timp foarte scurt si lipsite de sens,cit si de umor sa fie considerate drept FLOOD, iar autorul sa fie pedepsit prin BAN.:gathering:
 
Top