RDI momentan inchis

adybaran

Banned
Messages
126
Momentan pe rdi multa suferinta multi dintre cei de acolo sufera datorita unor discutii contradictorii care survin din partea unora care au postat numai discutii si reclamatii pe anumite forumuri.Sunt in nr mare interlocutorii nostrii de acolo care doresc sa se inscrie aici impreuna cu noi,deoarece nu se mai poate accesa acel forum,sa nu uitam ca am avut cu totii de invatat multe de pe acel forum,si cu respect fata de moderatorii de pe acel forum cred si consider ca merita respectati toti cei de buna credinta de pe acel forum.In aceasta seara am primit peste 50 de rugaminti prin mess de la multi baieti de pe acel forum ptr a-i indruma cum sa fie scceptati pe acest forum.Va rog acceptatii si pe cei de acolo.Respectele mele..............:clapping:
 

vio

Registered
Messages
23
Nu inteleg ce vrei sa zici cu acele 50 rugaminti de la baietii de pe forumul RDI,toti suntem bineveniti in orice forum daca nu postam gresit..... sau.... daca nu vb asa,aiurea....,forumul de la RDI functioneaza f.bine,l-am verificat,de ce trebuie cineva sa se roage de altcineva sa fie acceptat in anumit forum,trebuie doar sa se logheze,fara rugaminti,si cred eu ca vor fi acceptati,te rog sa fii mai explicit cu afirmatia ta,ori nu inteleg eu ce vrei sa spui.....nu mai bine si rau la nimeni!!!!!!!
 

adybaran

Banned
Messages
126
OK ai intrat azi dar pina aseara nu mergea,si in legatura cu ce am zis este adevarat in sensul ca ei stau acolo de multi ani,ceeace ai inteles tu este total gresit,eu nu ziceam ca nu stiu cum sa procedeze,dar de rog nu trebuie sa mi te adresezi ca vorbesc aiurea trebuie sa fi putin intelegator nu sa ma jignesti,eu nu vorbesc aiurea,mai intra si tu pe alte forumuri sa vezi ce se mai intimpla.Oricum nu e frumos sa jignesti eu nu am facut decit sa spun un adevar,nu am postat asa din capul meu,uite mai acum o saptamina cineva spunea ca nu mai merge sateliti info,cum am vazut postarea am intrat si eu sa vad daca nu merge,si spre marea surpriza mergea.Ce crezi ,nu puteam si eu sa il jignesc pe cel care a postat,asa cum tu ma jignestipe mine?Nu am facuto,poate omul avea dreptate,Oricum i-ti multumesc ptr felul cum m-i te adresezi.Multa bafta si respect ptr cei semeni tie.............
 

vio

Registered
Messages
23
Scuzele mele,daca te-am jignit cu ceva!eu nu m-am referit anume la tine precum ca ai posta tu ceva aiurea,cred ca mai inteles gresit,am cativa ani buni decand navighez prin forumuri si stiu ce se intampla,eu m-am referit la unii din semenii nostri care nu posteza corect si la obiect prin forumuri si poate de asta nu sunt bine veniti,cred ca nu suntem pe aceiasi lungime de unda,anca odata scuze......poate daca te uiti si pe postarile din acest forum o sa descoperi unele cu cuvinte...asa mai deocheate....ei bine, eu unul nu as mai fi de acord ca acesti oameni sa mai fie acceptati in comunitatea noastra romaneasca din acest forum,acu ai anteles?!!!!!!!!!bafta si tie in continuare!!!!!!!!!
 

vio

Registered
Messages
23
Asa-i Horaita,ai foarte mare dreptate, prea mult bla-bla pentru ce??!!!!!!!caz inchis!Te salut din Essen,numai bine!
 

adybaran

Banned
Messages
126
Ok nu te supara am inteles gresit asa este ai dreptate,dar hai sa fim intelegatori cu ei poate nu o fac din intentie unii.Ai dreptat citiva sedau la fund cu idei compuse aiurea si vin pe unele forumuri si posteaza sub forma adevarului.Stii ce ma enerveaza cel mai mult,pe timpul lui Tovarasu,unii dintre cei care se dau grozavi uneori nici nu existau printre noi,de fapt stim cu totii atunci se emitea analogic,noi ne chinuiam sa fabricam dupa putinele cunostinte receptoare de moda veche dar ne ofereau fascinatie si insusirea micilor cunostiinte.Dar noi avem datoria de a respecta tot ce este bun si pe cei semeni noua,nu trebuie sa excludem pe cei care nu inteleg ca ceeace fac unii dintre noi,ci doar sa oferim tot ce stim noi poate cindva v-or intelege ca este destul de greu sa supravietuim.Respectele mele tie si la toti cei de pe acest forum.
 

tjeo

Registered
Messages
12
RDI members nu au ce cauta aici

De cite ori fost subiecte depre chei au sters posturile asa ca nu au ce caut aici.
 
Top