PremiumQ 7300PEU και ethernet...

cxm

Registered
Messages
2
Καλησπερα και καλως σας βρηκα!

Ειμαι κατοχος του δεκτη PremiumQ 7300PEU, θα μπορουσε καποιος να μου πει, ποιες ρυθμισεις πρεπει να κανω ωστε να μπορω να βλεπω ελευθερα τα γνωστα καναλια μεσω ethernet;

Ειμαι εντελως απειρος χρηστης ... Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων
 

GEOPIS

Registered
Messages
3
καλησπερα σας.ειμαι και γω επισης απειρος χρηστης αλλα ενος premiumq 7400peu.o αποκωδικοποιητης εχει βυθιστει στο απολυτο σκοταδι εδω και κατι μηνες.υπαρχει τροπος να ξανανοιξει τα γνωστα καναλια?σας ευχαριστω προκαταβολικα!
 

mixalis_sp

Registered
Messages
5
To provlima paramenei se tecview kai premium. Sto tecview 2050 oyte me to kainoyrgio firmware 2.75 fainetai tipota. Kati akoygetai gia septemvrio oti mporei na paiksei me pay server, alla ayto apla akoygetai.
 

PalJ

Registered
Messages
1
Καλησπερα και Χρόνια Πολλά
Ειμαι κατοχος ενός δεκτη PremiumQ 7300PEU, θα μπορουσε καποιος να μου με βοηθήσει να να βρώ και να κατεβάσω το Firmware 2.75

Θερμά σας Ευχαριστω
 

gkpapad

Registered
Messages
14
re paidia ti ginete me to dekti?Me rotise enas filos poy ton exei.

se rotise san eidiko.............kai den ikseres na apantiseis?????
 

jtsou

Registered
Messages
5
Να πληρώνεις σε se..ver και να βλέπεις,αυτό υποθέτω πως εννοεί ο φίλος.Αυτοί πούλησαν αρκετούς τέτοιους δέκτες,εσύ είδες τζάμπα κάποιο διάστημα,τώρα...πληρώνεις-βλέπεις
 

pikachu1982

Registered
Messages
1
kalhspera!!!8elw na parw ton dekth:DREAM-BOX DM-500 SB BLACK,ean to parw uparxei kamia pi8anotita na vlepw dwrean nova klp...eyxaristw prokatavolika
 

jtsou

Registered
Messages
5
Δωρεάάάάάάν;;;;;;;Ίσως,πριν από 15 χρόνια να υπήρχε το δωρεάν.Σήμερα έχει πεθάνει,δεν το έχεις καταλάβει ακόμη;Σοβαρά τώρα,με τον δέκτη αυτό και μέσω της ethernet θύραςμπορείς να δεις,πληρώνοντας φυσικά!!!!
 

mts25

Registered
Messages
2
ðáéäéá êáëçóðåñá áò ìïõ ðåé êáé ìåíá êáðïéïò ðïõ ðëçñùíïõìáé ãéá íá âëåðïõìå êáé ðïóï
 
Top