EX YU kanali-pregled programa

sesedor
24-03-2008, 11:14
EX YU kanali-pregled programa
Kanal RTL 24.03.2008
RTL
06:05 NEBESKI PAS, film, komedija [info]
07:45 SAM SVOJ MAJSTOR, epizoda 21., humoristi?na serija [info]
08:10 LOONEY TUNES [info]
08:35 SPUŽVABOB SKOCKANI, animirana serija [info]
09:00 MA?AK, NE DIRAJ MU ŠEŠIR [info]
10:20 RIBA RIBI GRIZE REP, film, animirani [info]
12:00 Vijesti uz ru?ak, informativna emisija
12:05 Ve?era za 5, zabavni program ®
12:40 ŠUMSKI RATNIK, igrani film, obiteljski [info]
14:25 SPOT, film, komedija [info]
16:05 VELIKI, film, komedija [info]
17:50 Ve?era za 5, zabavni program
18:30 Vijesti
18:55 Exploziv - svaki trenutak je bitan..., magazin
19:05 K.T.2 - Pravda na zadatku, epizoda 96., dokumentarna sapunica [info]
19:30 Zabranjena ljubav, zabavni program
20:00 CSI: MIAMI 3., epizoda 19., kriminalisti?ka serija [info]
20:45 UVOD U ANATOMIJU, epizoda 2., dramska serija [info]
22:20 STVORENJA, epizoda 13., znanstveno - fantasti?na serija [info]
23:20 Ve?ernje vijesti, informativna emisija
23:35 X-Men 2 [info]
00:45 Kunolovac, kviz




Kanal NTV Hayat 24.03.2008
NTV Hayat
06:45 Ko rano rani,jutarnji program
08:20 Hayatovci , dje?iji program
09:00 Aladin, crtani film, 9. epizoda - Mreža Plus
09:25 Kapelito, crtani film – Mreža Plus
09:35 Fifi ,crtani film -Mreza plus
09:45 You Ghi Oh GX2, crtani film, 46. epizoda - Mreža Plus
10:00 Otvorena vrata, igrana serija, 9. epizoda – Mreža Plus
10:50 Jag, igrana serija, 25. epizoda – Mreža Plus
11:45 Vijesti
11:59 Biometeorološka prognoza
12:00 Mortal Kombat,igrani film-Mreža Plus
13:45 Jukebox sms muzi?ke želje
15:20 Hayatovci , dje?iji program
16:00 Aladin, crtani film, 9. epizoda - Mreža Plus
16:30 Kapelito, crtani film – Mreža Plus
16:35 Fifi ,crtani film -Mreza plus
16:45 You Ghi Oh GX, crtani film, 46. epizoda - Mreža Plus
16:49 Sport centar - Mreža Plus
16:50 Otvorena vrata, igrana serija, 10. epizoda – Mreža Plus
18:00 Najava vijesti u 7
18:01 Recept za dobar život, revijalni program
18:54 Biometeorološka prognoza
19:00 Vijesti u 7
19:26 Vremenska prognoza
19:29 Stanje na putevima
19:30 Izvjestaj s berze
19:31 Ekonomija
19:36 Sport
19:41 Horizonti
19:55 Sport centar - Mreža Plus
20:00 Insider, dokumentarni program – Mreža Plus
20:58 Vremenska prognoza
21:00 Slu?ajevi X, kriminalisti?ki magazin
22:00 Serranos, igrana serija, 77. epizoda – Mreža Plus
23:20 Vijesti, informativni program - Mreža Plus
23:35 Sport centar - Mreža Plus
23:40 Jag, igrana serija, 26. epizoda – Mreža Plus
00:40 Barut, igrana serija, 1. epizoda – Mreža Plus, Reprizni program NTV Hayat
01:30 Muzi?ki program
02:00 Vijesti u 7, vrijeme, sport, informativna emisija
02:35 Recept za dobar život, revijalni program
03:20 Slu?ajevi X, kriminalisti?ki magazin
04:10 Tuzlanska hronika
04:40 Jukebox sms muzi?ke želje
06:00 Recept za dobar život, revijalni program



Kanal HTV1 24.03.2008
HTV1
06:15 Drugo mišljenje
06:40 NAJAVA PROGRAMA
06:45 TV kalendar
07:00 Dobro jutro, Hrvatska
07:05 Vijesti
07:10 Dobro jutro, Hrvatska
07:35 Vijesti
07:40 Dobro jutro, Hrvatska
08:35 Vijesti
08:40 Dobro jutro, Hrvatska
09:05 Ponos Ratkajevih, epizoda 120., TV serija [info]
10:00 Vijesti
10:09 Vrijeme danas
10:12 Sva lica pustinje: Deve na starom karavanskom putu, epizoda 5., dokumentarna serija (28'08") [info]
10:40 Sva lica pustinje: Ekpedicija u pustinju Gobi, epizoda 6., dokumentarna serija (28'20") [info]
11:10 Oprah show (989) , epizoda 989. [info]
12:00 Dnevnik
12:13 Vrijeme
12:15 TV kalendar
12:35 Mala gospo?ica, epizoda 95., telenovela (12) [info]
13:25 Dan za danom, mozai?no-zabavna emisija
14:30 Vijesti + prijevod za gluhe
14:39 Vrijeme sutra
14:45 Normalan život
15:35 Aleluja, glazbena emisija
16:00 Zavjet, dokumentarni film
16:30 Lijepom našom: Oto?ac (1/2), epizoda 1. [info]
17:20 Vijesti
17:30 Danas na Zagreba?koj burzi
17:32 HPB fit
17:40 Najslabija karika, kviz
18:22 Promet danas
18:30 Ponos Ratkajevih, epizoda 121., TV serija [info]
19:30 Dnevnik
19:55 Ve?eras...
19:57 Sport
20:02 Vrijeme
20:15 Princezini dnevnici 2: Kraljevske zaruke, ameri?ki film (oko 109') [info]
22:10 Djeca ljubavi, dokumentarni film [info]
22:40 Burzovno izvješ?e
22:50 Vijesti
23:05 Na rubu znanosti: Zemljovidi drevnih kraljeva mora [info]
23:55 Zvjezdane staze: Nova generacija 3., epizoda 8., serija [info]
00:45 Moja žena i djeca 3., epizoda 18., humoristi?na serija [info]
01:05 Završni udarac, epizoda 9., serija [info]
01:45 Sva lica pustinje: Deve na starom karavanskom putu, epizoda 5., dokumentarna serija (28'08") [info]
02:15 Oprah show (989) , epizoda 989. [info]
03:00 Skica za portret
03:15 Lijepom našom: Oto?ac (1/2), epizoda 1. [info]
04:05 Zavjet, dokumentarni film
04:35 Djeca ljubavi, dokumentarni film [info]
05:05 Mala gospo?ica, epizoda 95., telenovela (12) [info]
05:50 Normalan život



Kanal Viasat History 24.03.2008
Viasat History
06:00 Dugi put, kratak susret
07:00 Otmica
08:00 Irsko bekstvo
09:00 Ko je napisao Bibliju? (1)
10:00 Misterije mumija (2)
10:30 Velike britanske vojskovo?e (2)
11:00 Adolf i Eva
12:00 Hitler: Ra?anje zla (1)
14:00 Dugi put, kratak susret
15:00 Otmica
16:00 Dikens u Americi (3)
16:30 Moj dnevnik (3)
17:00 Sudnji dan: slike raja i pakla (1)
17:30 Sudnji dan: slike raja i pakla (2)
18:00 Slika vredi hiljadu re?i (4)
18:30 Impresionisti (4)
19:00 Hitlerova porodica – u senci diktatora
20:00 Hitler: Ra?anje zla (2)
22:00 Oslobo?ene uspomene: Pri?a robova
23:30 Robovi u nacisti?koj Nema?koj
00:00 Dikens u Americi (3)
00:30 Moj dnevnik (3)
01:00 Sudnji dan: slike raja i pakla (1)
01:30 Sudnji dan: slike raja i pakla (2)
02:00 Slika vredi hiljadu re?i (4)
02:30 Impresionisti (4)
03:00 Hitlerova porodica – u senci diktatora
04:00 Hitler: Ra?anje zla (2)
06:00 Oslobo?e uspomene: Pri?a robova



Kanal TV3 24.03.2008
TV3
06:20 Posnetki zadetki, (World Most Amazing Videos)
06:50 ?ista ljubezen
07:40 Tv Shop
08:10 Son?ni zaliv
08:35 Ti si moje življenje
09:30 Divja ma?ka
10:25 Diagnoza umor
11:20 Tv Shop
11:50 Družinski dvoboj, Razvedrilna oddaja, ponovitev
12:35 Ti si moje življenje
13:30 ?ista ljubezen
14:28 VREMENSKA NAPOVED
14:30 Diagnoza umor
15:20 Beverly Hills 90210
16:15 Princ z Bel Aira
16:45 Modna agencija Janice Dickinson
17:45 Smallville
18:40 Družinski dvoboj, Razvedrilna oddaja
19:25 Posnetki zadetki, (World Most Amazing Videos)
20:00 Preiskovalci na delu: NCIS
21:00 Prebujena vest, (Insider) Ameriški triler, 1999.
23:43 VREMENSKA NAPOVED
23:45 Dosjeji X
00:35 Magazin Lige prvakov
01:10 VREMENSKA NAPOVED
01:15 Jerry Springer
02:40 Interaktivni program
02:48 VREMENSKA NAPOVED
02:50 Mikroskop, Razvedrilna oddaja





Thanks RssPoster

sesedor
25-03-2008, 11:27
Kanal NOVA 25.03.2008
NOVA
07:15 Šaljivi ku?ni video, serija
07:40 Jagodica Bobica, crti?
08:02 Fifi i cvjetno društvo, crti?
08:15 Yu-Gi-Oh GX
08:37 Ninja kornja?e
09:00 Nova lova-TV igra
10:50 Kralj Queensa, sitcom
11:13 Svi vole Raymonda
11:41 Ružna ljepotica, telenovela
12:29 Zauvijek susjedi, humoristi?na serija
13:00 Vijesti
13:19 Farma, reality show
14:14 DOK ME NIJE BILO, igrani film [info]
15:48 Svijet prema Jimu, sitcom
16:11 Kralj Queensa, sitcom
16:35 Cosby show
17:03 Svi vole Raymonda
17:33 Vijesti Nove TV
17:46 NMK
18:36 Zauvijek susjedi, humoristi?na serija
19:15 Dnevnik Nove TV
19:50 10 do 8
20:00 Farma, reality show
20:54 NAJSLA?E STVORENJE, igrani film [info]
22:23 Pod nož, hit serija
23:23 Vijesti Nove TV
23:38 Nikita, akcijska serija
00:31 Heroji, hit serija
01:17 Medij, krimi serija
02:02 Na rubu zakona, krimi serija
03:06 Sitni prevaranti, igrani film [info]
04:51 Kraj programa



Kanal BHT1 25.03.2008
BHT1
07:00 Dobro jutro
08:00 BHT vijesti
08:15 Ljubav u burna vremena , igrana serija, 36/199 (Kodirano na satelitu)
08:55 Be Ha Te bebe, repriza.
09:00 Nema problema, repriza * - BHT arhiv...
09:30 Živjeti s prirodom, emisija o ekologiji
10:25 Prirodna baština BiH: Na vrhovima ?vrsnice, repriza
10:50 Expedition Zelengora II, dokumentarni program, repriza.
11:25 Ljepši život, igrana serija, 134/145, repriza (Kodirano na satelitu)
11:50 Moja mala kuhinja, repriza
11:57 I ovo je Bosna i Hercegovina
12:00 BHT vijesti
12:15 Profesori, humoristi?ka serija, 3/6, repriza. * (Kodirano na satelitu)
12:45 Porota, repriza.
13:45 Smanji gas!, emisija o saobra?aju, repriza.
14:15 Top gol, sportski program, repriza - Program za djecu i mlade
15:00 U?ilica, kviz
15:25 Be Ha Te bebe
15:30 Frenderi, animirana serija
15:35 Re: start, škola informatike * - BHT arhiv ...
16:05 Neretva, rijeka života, dokumentarni program
16:40 Ljepši život, igrana serija, 135/145 (Kodirano na satelitu)
17:05 Moja mala kuhinja
17:15 Svjetsko blago, strani dokumentarni program * (Kodirano na satelitu)*
17:45 BH danas
18:10 Business news
18:20 Profesori , humoristi?ka serija, 4/6 * (Kodirano na satelitu)
18:45 Frenderi, animirana serija
18:57 I ovo je Bosna i Hercegovina
19:00 BHT vijesti * - Sport * - Vrijeme
19:30 Retrovizor, muzi?ki program
20:00 Lifestyle , magazin
20:30 Šašavi roditelji , ameri?ki igrani film * (Kodirano na satelitu)
21:57 I ovo je Bosna i Hercegovina
22:00 *- Vijesti + tema dana
22:30 Zmajevo srce: Novi po?etak, ameri?ki igrani film (Kodirano na satelitu)
00:00 BHT vijesti
00:05 Business news
00:10 Pregled programa za srijedu Profesori



Kanal NeT 25.03.2008
NeT
08:00 ŠPICA
15:00 DIPLOMCI, serija (r)
16:00 RECEPT ZA LJUBAV, -sapunica (r)
17:00 CIGULI MIGULI, glazbena emisija
17:15 TOP SHOP, teleprodaja
18:30 MA?ERCOVA KUHINJA 1. DIO-zabavna emisija (r)
18:35 EURONEKRETNINE
18:40 MA?ERCOVA KUHINJA 2. DIO-zabavna emisija (r)
18:45 OBITELJ CAMPBEL, -serija 18/100
19:15 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
19:20 GLAZBA I TELETRGOVINA
20:15 VIJESTI 1
20:45 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
20:50 RECEPT ZA LJUBAV, -sapunica 72/100
21:40 Gillete svijet sporta
22:05 E.P.K., glazbena emisija
22:30 SPORTWORX-sportski program (r)
22:55 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
23:00 EURONEKRETNINE
23:05 VIJESTI 2
23:30 NO?NI EXPRESS-glazbeni program
02:30 Kraj programa



Kanal Sport Klub 25.03.2008
Sport Klub
06:00 Pregled ruske lige
06:30 Pregled Championship
07:00 ATP Masters Indian Wells – pregled
08:00 CH TV: Chelsea – Arsenal
11:00 Pregled holandske lige
12:00 Pregled francuske lige
13:30 Bundesliga 2: Aachen - Mgladbach
15:30 Pregled ruske lige
16:00 Pregled Bundeslige
17:00 Pregled Championship
17:30 Borbe veka
18:00 Profi boks: Lee - Vera
19:30 Deuce – teniski magazin
20:00 Fudbal mondijal magazin
20:30 NCAA martovsko ludilo
23:00 Pregled argentinske lige
23:50 MU TV: MU - Liverpool





Kanal SLO1 25.03.2008
SLO1
07:00 PORO?ILA
07:05 Dobro jutro
08:00 PORO?ILA
08:05 Dobro jutro
09:00 PORO?ILA
09:05 ?AROVNIK UJTATA, 2. DEL, 0905
09:25 DREJ?EK IN TRIJE MARSOV?KI, LUTKOVNA NANIZANKA, 5/10, 0925
09:40 TONE PAV?EK: KAJ JE NAJLEPŠE?
09:50 AFNA FRIKI: EPILOG I, IGRANO-DOKUMENTARNA NANIZANKA, 9/10, PONOVITEV
10:15 ZGODBE IZ ŠKOLJKE
10:45 Sprehodi v naravo: pomlad prihaja v park, ponovitev
11:05 LEMURJI - PRAVLJICA Z MADAGASKARJA, FRANCOSKA POLJUDNOZNANSTVENA ODDAJA, PONOVITEV
12:00 INTERVJU: KATARINA KRESAL, PONOVITEV
13:00 Poro?ila, šport, vreme
13:30 SVALBARD - ŠPICE SPITZBERGNA, DOKUMENTARNA ODDAJA, PONOVITEV
14:25 Dober dan, koroška
15:00 Poro?ila
15:10 Mostovi - hidak: lu?ka - pitypang
15:45 HE-MAN, RISANA NANIZANKA, 1/13, 1545
16:05 Risanka
16:15 PESMICE O SRE?I, 2. ODDAJA, 1615
16:20 ZOJA KAJETO, RISANA NANIZANKA, 8/26, 1620
16:35 KNJIGA MENE BRIGA - MAJDA HRŽENJAK: NEVIDNO DELO, PONOVITEV, 1630
17:00 Novice, slovenska kronika, šport, vreme
17:20 TV POGLED
17:40 TRIGLAV - TRI PODOBE GORE, DOKUMENTARNA ODDAJA, 1740
18:10 Z glavo na zabavo, 1. oddaja
18:35 žrebanje astra
18:40 ANGELINA BALERINA, RISANKA, 1840
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:35 Vreme
19:40 ŠPORT
19:50 TV POGLED
19:55 Piramida
20:55 BORIS PAHOR, INTERVJU, 2100
21:20 LJUBLJANA-BUENOS AIRES-LJUBLJANA: PARNA PEKARNA IN SLAŠ?I?ARNA FRANC DOLINAR, DOKUMENTARNA ODDAJA, 2120
22:05 Odmevi, kultura, šport, vreme
23:10 PO STOPINJAH OSAME BIN LADNA, AMERIŠKA DOKUMENTARNA SERIJA, 1/2, PONOVITEV, 2300
23:55 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 25.3.1990, PONOVITEV
00:20 TRIGLAV - TRI PODOBE GORE, DOKUMENTARNA ODDAJA, PONOVITEV
00:50 TEMNO MODRI SVET, ?EŠKI FILM, PONOVITEV, 0040
02:40 Dnevnik, ponovitev
03:15 DNEVNIK ZAMEJSKE TV
03:40 Infokanal

sesedor
26-03-2008, 10:46
Kanal TV3 26.03.2008
TV3
06:18 VREMENSKA NAPOVED
06:20 Posnetki zadetki, (World Most Amazing Videos)
06:50 ?ista ljubezen
07:40 Tv Shop
08:10 Son?ni zaliv
08:35 Ti si moje življenje
09:30 Divja ma?ka
10:25 Diagnoza umor
11:20 Tv Shop
11:50 Družinski dvoboj, Razvedrilna oddaja, ponovitev
12:35 Ti si moje življenje
13:30 ?ista ljubezen
14:28 VREMENSKA NAPOVED
14:30 Diagnoza umor
15:20 Beverly Hills 90210
16:15 Princ z Bel Aira
16:45 Modna agencija Janice Dickinson
17:45 Smallville
18:40 Družinski dvoboj, Razvedrilna oddaja
19:25 Posnetki zadetki, (World Most Amazing Videos)
20:00 Preiskovalci na delu: NCIS
21:00 Wasabi
22:40 Dosjeji X
23:38 VREMENSKA NAPOVED
23:40 Jerry Springer
00:38 VREMENSKA NAPOVED
00:40 Wasabi
02:40 Interaktivni program
02:48 VREMENSKA NAPOVED
02:50 Mikroskop, Razvedrilna oddaja



Kanal HTV1 26.03.2008
HTV1
06:40 NAJAVA PROGRAMA
06:45 TV kalendar
07:00 Dobro jutro, Hrvatska
07:05 Vijesti
07:10 Dobro jutro, Hrvatska
07:35 Vijesti
07:40 Dobro jutro, Hrvatska
08:35 Vijesti
08:40 Dobro jutro, Hrvatska
09:10 Maslinovo ulje, EP reportaža
09:15 Ponos Ratkajevih, epizoda 122., TV serija [info]
10:00 Vijesti
10:06 Vrijeme danas
10:07 Vijesti iz kulture
10:12 Sva lica pustinje: Tragovi pustinjskog krokodila, epizoda 9., dokumentarna serija (26'46") [info]
10:40 Sva lica pustinje: U ophodnji jordanskom policijom na devama, epizoda 10., dokumentarna serija (28'25") [info]
11:10 Oprah show (949) , epizoda 949. [info]
11:55 Burzovno izvješ?e
12:00 Dnevnik
12:13 Vrijeme
12:15 TV kalendar
12:35 Mala gospo?ica, epizoda 97., telenovela (12) [info]
13:25 Dan za danom, mozai?no-zabavna emisija
14:30 Vijesti + prijevod za gluhe
14:39 Vrijeme sutra
14:45 Ekumena: Sekte u suvremenom društvu? religijski kontakt program
15:35 Alpe-Dunav-Jadran
16:10 Hrvatska uživo, Vijesti
16:15 Hrvatska uživo
17:20 Hrvatska uživo, Vijesti
17:25 Danas na Zagreba?koj burzi
17:27 HPB fit
17:40 Najslabija karika, kviz
18:22 Promet danas
18:30 Ponos Ratkajevih, epizoda 123., TV serija [info]
19:15 LOTO 7/39
19:30 Dnevnik
19:55 Ve?eras...
19:57 Sport
20:02 Vrijeme
20:15 Piramida
21:25 Luda ku?a 3., epizoda 25., TV serija [info]
22:00 Hrvatska kulturna baština: Arheološki muzej u Osijeku
22:15 Poslovne vijesti
22:20 Burzovno izvješ?e
22:30 Otvoreno
23:15 Vijesti
23:25 Vijesti iz kulture
23:30 Kulturni info
23:35 Scientia Croatica, znanstveni forum
00:25 Zvjezdane staze: Nova generacija 3., epizoda 10., serija [info]
01:10 Moja žena i djeca 3., epizoda 20., humoristi?na serija [info]
01:35 Sugar Hill, ameri?ki film
03:40 Sva lica pustinje: Tragovi pustinjskog krokodila, epizoda 9., dokumentarna serija (26'46") [info]
04:08 Sva lica pustinje: U ophodnji jordanskom policijom na devama, epizoda 10., dokumentarna serija (28'25") [info]
04:35 Alpe-Dunav-Jadran
05:05 Mala gospo?ica, epizoda 97., telenovela (12) [info]
05:50 Ekumena, religijski kontakt program



Kanal RTRS 26.03.2008
RTRS
06:00 INFO KANAL
07:00 Vijesti
07:10 Jutarnji program
09:00 KUHINJICA
09:30 KOLIKO VAM JE ?ISTA KU?A?!, - 29/35
10:00 Vijesti
10:05 ŠKOLA JU?E, DANAS, SUTRA...
10:30 MOBI DIK, - crtana serija, 18/26
11:00 NEKAD BILO...
12:00 Vijesti
12:15 Stars
12:25 OTKA?ENA PLAVUŠA, - serija, 28/62
13:00 ZA CARA I OTADŽBINU, - serija, 21/80
14:00 HEMIJA IZ KUHINJE - VO?E I POVR?E, - 1/6
14:30 SVI VOLE REJMONDA, - serija, 120. epizoda
15:00 MARVI HAMER, - animirana serija, 22/52
15:30 KUHINJICA
15:55 TELEŠOP
16:00 OTKA?ENA PLAVUŠA, - serija, 29/62
16:30 Srpska danas
17:15 IZVJEŠTAJ SA BANJALU?KE BERZE
17:25 PANORAMA ISTO?NOG SARAJEVA
17:50 ZA CARA I OTADŽBINU, - serija, 22/80
18:45 Stars
18:55 MJAU MJAU DRUŽINA
19:30 DNEVNIK, **:** SPORT
20:05 SLIJEPA PRAVDA, - serija, 10/13
20:45 RAZUMJETI DŽEJN, - film
22:20 AKTUELNOSTI: SIJEKOVAC - PO?ETAK RATA U BIH
22:35 INFO PROFIL - INFO U ŽIŽI
23:20 Sport
23:25 Finansijske novosti
23:35 SJEDNICA NARODNE SKUPŠTINE RS, - pregled
23:45 KOD NAS U EVROPI - FRANCUSKA, - dokumentarna serija
00:00 NO LIMIT
00:25 BUFFALO SOLDIERS, - film
02:00 AUTOVIZIJA
02:30 Dnevnik
03:00 NO?NA KUPOVINA, - film
04:35 Srpska danas
05:20 Muzi?ki program
05:45 KOD NAS U EVROPI - FRANCUSKA, - dokumentarna serija
06:00 INFO KANAL




Kanal RTS2 26.03.2008
RTS2
06:02 U zdravom telu
06:15 Koncert za dobro jutro: Kad se san ostvari
07:00 Kuvati srcem
07:15 Datum, dokumentarni program
07:20 Verski kalendar
07:30 Nauka 2008: Beba kao dar
08:00 Nauka 2007: Digitalna - NBS -Biblioteka budu?nosti
08:29 Interfejs
08:54 Exit u pokretu
09:00 Šou Pere Detli?a, animirana serija
09:21 Marvi Hamer
09:42 Super pri?e, animirana serija
10:05 Šumska škola 98.
10:11 Klinika Vet
10:35 Znakopis: Obnavljanje
10:52 Broj: Stepen
10:56 Arhitektura: Kutija za vetar
11:21 Datum, dokumentarni program
11:26 Verski kalendar
11:47 Muzi?ki program
12:15 Trezor: Slika vredi hiljadu re?i; Na današnji dan 1984, umro Branko ?opi?; ?etrdesetprva
13:15 Strogo poverljivo, strana dok. serija
14:00 Film noar: ''Brešerov Dublon'', ameri?ki film [14]
15:15 Red Bull Air Race
15:40 Exit u pokretu
15:45 Datum, dokumentarni program
15:50 Verski kalendar
16:00 Ovo je Srbija
17:00 Škola nas je održala: Kosovski februar
17:31 Zdravstveni vodi?: Antibiotici
18:00 Džez face: James Cartrer
18:30 Vinks, animirana serija [svi]
18:55 Vaterpolo: Liga šampiona, Partizan - Mladost

sesedor
26-03-2008, 17:43
Kanal OBN 26.03.2008
OBN
06:45 Najava dje?ijeg programa
06:50 Jagodica Bobica
07:15 Križi? kruži?
07:35 Memory
07:50 Vijesti za djecu
07:55 Mala škola
08:15 Medvjedi?i dobra srca
08:35 Sveznalice
09:40 Hollywoodske pri?e
10:00 Sanja
10:50 Pepeljuga
11:55 OBN INFO
12:10 Oluja strasti
13:30 Hope&Faith
14:00 Princ iz Bel Aira
14:30 Nikita
15:20 Hollywoodske pri?e
16:00 Pepeljuga
16:55 OBN INFO
17:00 Sanja
18:00 Oluja strasti
18:55 OBN INFO
19:15 !hej music
20:00 Naša mala klinika
20:55 Nogomet: Škotska - Hrvatska
22:20 Napad na West Point
00:00 Just for laugh
00:30 Na udaru
02:10 Nogomet: Škotska - Hrvatska(snimka)
04:00 Hollywoodske pri?e



Kanal RTL 26.03.2008
RTL
06:35 OBALNA STRAŽA, akcijska drama (R) [info]
07:25 MAGNUM, akcijska serija (R)
08:15 LOONEY TUNES [info]
08:40 SPUŽVABOB SKOCKANI, animirana serija [info]
09:05 SAM SVOJ MAJSTOR, epizoda 23., humoristi?na serija [info]
09:35 KORAK PO KORAK, humoristi?na serija (R) [info]
10:00 PUNA KU?A, humoristi?na serija (R)
10:25 GUSARSKO BLAGO, film, obiteljski / avanturisti?ki [info]
12:25 Podnevne vijesti, informativna emisija
12:30 Ve?era za 5, zabavni program (R)
13:00 OBALNA STRAŽA, epizoda 14., akcijska drama [info]
13:55 MAGNUM, epizoda 142., akcijska serija [info]
14:45 COBRA 11, SPECIJALCI S AUTOPUTA 6., epizoda 99., kriminalisti?ka serija [info]
15:35 KORAK PO KORAK, epizoda 52., humoristi?na serija [info]
16:05 PUNA KU?A, epizoda 171., humoristi?na serija [info]
16:30 MALCOLM U SREDINI, epizoda 5., humoristi?na serija [info]
16:55 DADILJA, epizoda 54., humoristi?na serija [info]
17:25 RAT U KU?I, epizoda 43., humoristi?na serija [info]
17:55 Ve?era za 5, zabavni program
18:30 Vijesti
18:55 Exploziv - svaki trenutak je bitan..., magazin
19:05 K.T.2 - Pravda na zadatku, epizoda 98., dokumentarna sapunica [info]
19:30 Zabranjena ljubav, zabavni program
20:00 CSI: NEW YORK 4., epizoda 1., kriminalisti?ka serija [info]
20:50 ZABORAVLJENI SLU?AJ 5., epizoda 1., kriminalisti?ka serija [info]
21:35 KOSTI 2., epizoda 21., kriminalisti?ka serija [info]
22:30 HEROJI IZ STRASTI, epizoda 10., dramska serija [info]
23:35 Ve?ernje vijesti, informativna emisija
23:50 INVAZIJA, epizoda 13. [info]
00:30 Kunolovac, kviz
Reply With Quote



Kanal TV3 26.03.2008
TV3
06:18 VREMENSKA NAPOVED
06:20 Posnetki zadetki, (World Most Amazing Videos)
06:50 ?ista ljubezen
07:40 Tv Shop
08:10 Son?ni zaliv
08:35 Ti si moje življenje
09:30 Divja ma?ka
10:25 Diagnoza umor
11:20 Tv Shop
11:50 Družinski dvoboj, Razvedrilna oddaja, ponovitev
12:35 Ti si moje življenje
13:30 ?ista ljubezen
14:28 VREMENSKA NAPOVED
14:30 Diagnoza umor
15:20 Beverly Hills 90210
16:15 Princ z Bel Aira
16:45 Modna agencija Janice Dickinson
17:45 Smallville
18:40 Družinski dvoboj, Razvedrilna oddaja
19:25 Posnetki zadetki, (World Most Amazing Videos)
20:00 Preiskovalci na delu: NCIS
21:00 Wasabi
22:40 Dosjeji X
23:38 VREMENSKA NAPOVED
23:40 Jerry Springer
00:38 VREMENSKA NAPOVED
00:40 Wasabi
02:40 Interaktivni program
02:48 VREMENSKA NAPOVED
02:50 Mikroskop, Razvedrilna oddaja



Kanal HTV1 26.03.2008
HTV1
06:40 NAJAVA PROGRAMA
06:45 TV kalendar
07:00 Dobro jutro, Hrvatska
07:05 Vijesti
07:10 Dobro jutro, Hrvatska
07:35 Vijesti
07:40 Dobro jutro, Hrvatska
08:35 Vijesti
08:40 Dobro jutro, Hrvatska
09:10 Maslinovo ulje, EP reportaža
09:15 Ponos Ratkajevih, epizoda 122., TV serija [info]
10:00 Vijesti
10:06 Vrijeme danas
10:07 Vijesti iz kulture
10:12 Sva lica pustinje: Tragovi pustinjskog krokodila, epizoda 9., dokumentarna serija (26'46") [info]
10:40 Sva lica pustinje: U ophodnji jordanskom policijom na devama, epizoda 10., dokumentarna serija (28'25") [info]
11:10 Oprah show (949) , epizoda 949. [info]
11:55 Burzovno izvješ?e
12:00 Dnevnik
12:13 Vrijeme
12:15 TV kalendar
12:35 Mala gospo?ica, epizoda 97., telenovela (12) [info]
13:25 Dan za danom, mozai?no-zabavna emisija
14:30 Vijesti + prijevod za gluhe
14:39 Vrijeme sutra
14:45 Ekumena: Sekte u suvremenom društvu? religijski kontakt program
15:35 Alpe-Dunav-Jadran
16:10 Hrvatska uživo, Vijesti
16:15 Hrvatska uživo
17:20 Hrvatska uživo, Vijesti
17:25 Danas na Zagreba?koj burzi
17:27 HPB fit
17:40 Najslabija karika, kviz
18:22 Promet danas
18:30 Ponos Ratkajevih, epizoda 123., TV serija [info]
19:15 LOTO 7/39
19:30 Dnevnik
19:55 Ve?eras...
19:57 Sport
20:02 Vrijeme
20:15 Piramida
21:25 Luda ku?a 3., epizoda 25., TV serija [info]
22:00 Hrvatska kulturna baština: Arheološki muzej u Osijeku
22:15 Poslovne vijesti
22:20 Burzovno izvješ?e
22:30 Otvoreno
23:15 Vijesti
23:25 Vijesti iz kulture
23:30 Kulturni info
23:35 Scientia Croatica, znanstveni forum
00:25 Zvjezdane staze: Nova generacija 3., epizoda 10., serija [info]
01:10 Moja žena i djeca 3., epizoda 20., humoristi?na serija [info]
01:35 Sugar Hill, ameri?ki film
03:40 Sva lica pustinje: Tragovi pustinjskog krokodila, epizoda 9., dokumentarna serija (26'46") [info]
04:08 Sva lica pustinje: U ophodnji jordanskom policijom na devama, epizoda 10., dokumentarna serija (28'25") [info]
04:35 Alpe-Dunav-Jadran
05:05 Mala gospo?ica, epizoda 97., telenovela (12) [info]
05:50 Ekumena, religijski kontakt program



Kanal RTRS 26.03.2008
RTRS
06:00 INFO KANAL
07:00 Vijesti
07:10 Jutarnji program
09:00 KUHINJICA
09:30 KOLIKO VAM JE ?ISTA KU?A?!, - 29/35
10:00 Vijesti
10:05 ŠKOLA JU?E, DANAS, SUTRA...
10:30 MOBI DIK, - crtana serija, 18/26
11:00 NEKAD BILO...
12:00 Vijesti
12:15 Stars
12:25 OTKA?ENA PLAVUŠA, - serija, 28/62
13:00 ZA CARA I OTADŽBINU, - serija, 21/80
14:00 HEMIJA IZ KUHINJE - VO?E I POVR?E, - 1/6
14:30 SVI VOLE REJMONDA, - serija, 120. epizoda
15:00 MARVI HAMER, - animirana serija, 22/52
15:30 KUHINJICA
15:55 TELEŠOP
16:00 OTKA?ENA PLAVUŠA, - serija, 29/62
16:30 Srpska danas
17:15 IZVJEŠTAJ SA BANJALU?KE BERZE
17:25 PANORAMA ISTO?NOG SARAJEVA
17:50 ZA CARA I OTADŽBINU, - serija, 22/80
18:45 Stars
18:55 MJAU MJAU DRUŽINA
19:30 DNEVNIK, **:** SPORT
20:05 SLIJEPA PRAVDA, - serija, 10/13
20:45 RAZUMJETI DŽEJN, - film
22:20 AKTUELNOSTI: SIJEKOVAC - PO?ETAK RATA U BIH
22:35 INFO PROFIL - INFO U ŽIŽI
23:20 Sport
23:25 Finansijske novosti
23:35 SJEDNICA NARODNE SKUPŠTINE RS, - pregled
23:45 KOD NAS U EVROPI - FRANCUSKA, - dokumentarna serija
00:00 NO LIMIT
00:25 BUFFALO SOLDIERS, - film
02:00 AUTOVIZIJA
02:30 Dnevnik
03:00 NO?NA KUPOVINA, - film
04:35 Srpska danas
05:20 Muzi?ki program
05:45 KOD NAS U EVROPI - FRANCUSKA, - dokumentarna serija
06:00 INFO KANAL




Kanal RTS2 26.03.2008
RTS2
06:02 U zdravom telu
06:15 Koncert za dobro jutro: Kad se san ostvari
07:00 Kuvati srcem
07:15 Datum, dokumentarni program
07:20 Verski kalendar
07:30 Nauka 2008: Beba kao dar
08:00 Nauka 2007: Digitalna - NBS -Biblioteka budu?nosti
08:29 Interfejs
08:54 Exit u pokretu
09:00 Šou Pere Detli?a, animirana serija
09:21 Marvi Hamer
09:42 Super pri?e, animirana serija
10:05 Šumska škola 98.
10:11 Klinika Vet
10:35 Znakopis: Obnavljanje
10:52 Broj: Stepen
10:56 Arhitektura: Kutija za vetar
11:21 Datum, dokumentarni program
11:26 Verski kalendar
11:47 Muzi?ki program
12:15 Trezor: Slika vredi hiljadu re?i; Na današnji dan 1984, umro Branko ?opi?; ?etrdesetprva
13:15 Strogo poverljivo, strana dok. serija
14:00 Film noar: ''Brešerov Dublon'', ameri?ki film [14]
15:15 Red Bull Air Race
15:40 Exit u pokretu
15:45 Datum, dokumentarni program
15:50 Verski kalendar
16:00 Ovo je Srbija
17:00 Škola nas je održala: Kosovski februar
17:31 Zdravstveni vodi?: Antibiotici
18:00 Džez face: James Cartrer
18:30 Vinks, animirana serija [svi]
18:55 Vaterpolo: Liga šampiona, Partizan - Mladost
20:00 U svetu
20:25 Beokult
21:00 Gordost, italijanska serija /14/
22:00 Glengeri Glen Ros, ameri?ki film [14]
23:45 Strogo poverljivo, dok. serija
00:30 Džez face: James Cartrer
01:00 Film noar: ''Brešerov Dublon'', ameri?ki film [14]
02:10 Trezor: Slika vredi hiljadu re?i; Na današnji dan 1984, umro Branko ?opi?; ?etrdesetprva
03:10 Vaterpolo: Liga šampiona, Partizan - Mladost
04:00 Beokult
04:25 U svetu
04:50 Škola nas je održala: Kosovski februar
05:15 Strogo poverljivo, dok. serija
06:00 Himna Srbije




Kanal Vinkova?ka TV 26.03.2008
Vinkova?ka TV
15:10 Sijela, igre i divani - zabavna emisija (R)
16:00 Vijesti VTV-a
16:05 HrTop20 - glazbena emisija (R)
17:00 U žarištu - informativna kontakt emisija
18:00 Vijesti VTV-a
18:05 Niski start - sportska emisija (R)
18:35 Euromaxx - magazin o stilu života
19:05 Crtani film
19:15 Ritam mladih - glazbena emisija
20:30 Dnevnik VTV-a ... Sport ... Vrijeme
21:00 U žarištu - informativna kontakt emisija
22:00 Život piše pri?e - putopisna reportaža
22:30 Dnevnik VTV-a (R) ... Sport ... Vrijeme
22:50 Metal Eye - emisija heavy metal glazbe
23:50 VIDEOSTRANICE




Kanal HTV2 26.03.2008
HTV2
06:25 TEST
06:40 NAJAVA PROGRAMA
06:45 Nove pustolovine: Lucky Luke
07:10 Oban: Utrke planeta, crtana serija [info]
07:35 Darcyno životinjsko carstvo, serija za mlade [info]
08:00 ŽUTOKLJUNAC
08:25 Pingu, crtani film
08:30 Moj mali poni, crtani film
08:40 I to je to, crtani film
08:50 Ninin kutak
08:55 Hopla, crtani film
09:00 U?ilica
09:10 Veliki odmor:
09:20 Prijatelj s Kube
09:35 Abeceda EU: Slovo P-1
10:00 Prijenos sjednica Hrvatskog sabora
13:40 Veliki odmor:
14:30 Nove pustolovine: Lucky Luke
14:55 Tom i Jerry kao klinci, crtana serija
15:20 Moja žena i djeca 3., epizoda 20., humoristi?na serija [info]
15:45 Županijske panorame
16:10 Zvjezdane staze: Nova generacija 3., epizoda 10., serija [info]
16:55 Vaterpolo, Doigravanje vaterpolske Eurolige: Jug - Olimpyakos, prijenos
18:25 Vijesti na drugom
18:40 Ve?eras...
18:45 Sve u šesnaest
19:05 Beverly Hills 2., epizoda 1., serija [info]
19:50 Kršni Jura, crtani film
20:05 Nogomet, prijateljska utakmica, uvodna emisija
20:50 Nogomet - prijateljska utakmica: Škotska - Hrvatska, 1. poluvrijeme
21:55 Vijesti na drugom
21:59 Vrijeme
22:00 Nogomet - prijateljska utakmica: Škotska - Hrvatska, 2. poluvrijeme
22:50 Nogomet, prijateljska utakmica, emisija
23:05 Promet danas
23:10 Zvijezde iznad: Boris Dvornik
00:20 TV raspored




Kanal NeT 26.03.2008
NeT
08:00 ŠPICA
14:45 TOP SHOP, teleprodaja
15:00 BONANZA, -serija 24/31
16:00 RECEPT ZA LJUBAV, -sapunica (r)
16:50 TOP SHOP, teleprodaja
17:05 CIGULI MIGULI, glazbena emisija
18:30 Gillete svijet sporta
19:00 REGIONALNI PROGRAM
19:25 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
19:30 GLAZBA I TELETRGOVINA
20:04 MA?ERCOVA KUHINJA 1. DIO-zabavna emisija
20:09 EURONEKRETNINE
20:12 MA?ERCOVA KUHINJA 2. DIO-zabavna emisija
20:15 VIJESTI 1
20:45 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
20:50 RECEP ZA LJUBAV, -sapunica 73/100
21:40 TAJANSTVENI ?OVJEK, igrani film
23:15 EURONEKRETNINE
23:20 VIJESTI 2
23:45 NO?NI EXPRESS-glazbeni program
02:45 Kraj programa



Kanal HRT PLUS 26.03.2008
HRT PLUS
10:00 TV vodi? + turisti?ka središta Hrvatske
15:34 "Mali Split", 17. dje?ji festival 2007.
16:51 Koncert: Tedi Spalato, (Split, 1. dio)
17:55 Dukat 1. HRL (M): Siscia - Dubrava, prijenos
19:30 Pips Chips & Videoclips: Idealna pop pjesma za astronaute
19:35 HRT plus spotovi MIX III, 2006.
20:00 Gospel u Komediji, prijenos koncerta
22:00 Filmski maraton: Razgovor s atentatorom, ameri?ki film (12) [info]
23:20 Koncert: Gustafi, 1. dio (Tvornica, 7.11.2003.)
00:16 TEST (do 02.00)
Reply With Quote




Kanal NOVA 26.03.2008
NOVA
07:01 Šaljivi ku?ni video, serija
07:27 Jagodica Bobica, crti?
07:50 Fifi i cvjetno društvo, crti?
08:14 Yu-Gi-Oh GX
08:37 Ninja kornja?e
09:00 Nova lova-TV igra
11:01 Kralj Queensa, sitcom
11:23 Svi vole Raymonda
11:51 Ružna ljepotica, telenovela
12:38 Zauvijek susjedi, humoristi?na serija
13:10 Vijesti
13:26 Farma, reality show
14:16 BURNA DETEKTIVKA, film [info]
15:52 Svijet prema Jimu, serija
16:16 Kralj Queensa, sitcom
16:41 Cosby show
17:10 Svi vole Raymonda
17:37 Vijesti Nove TV
17:50 NMK
18:37 Zauvijek susjedi, humoristi?na serija
19:15 Dnevnik Nove TV
19:50 10 do 8
20:00 Farma, reality show
20:50 Ve?ernja škola EU
21:49 Lud, zbunjen, normalan, humoristi?na serija
22:32 Vratit ?e se rode, hit serija
23:29 Vijesti Nove TV
23:44 Nikita, akcijska serija
00:38 Medij, krimi serija
01:25 Dva metra pod zemljom 4., epizoda 1., serija [info]
02:22 BRATSTVO UBOJICA, film [info]
03:57 Kraj programa







Kanal TV1000 Balkan 26.03.2008
TV1000 Balkan
06:00 Ptica na žici
08:00 Arizona drim
10:20 Ekstremne avanture Super Dejva
12:00 Fle? živi
14:00 Mnogo buke ni oko ?ega
16:00 U pravi ?as
18:00 Potpuno otkrivanje
20:00 Plavi tigar
22:00 Izgubljen
00:00 Film za odrasle
02:00 Film za odrasle
04:00 Loše društvo
06:00 Plavi tigar



Kanal BHT1 26.03.2008
BHT1
07:00 Dobro jutro
08:00 BHT vijesti
08:15 Ljubav u burna vremena , igrana serija, 37/199 (Kodirano na satelitu)
08:50 Be Ha Te bebe, repriza.
08:55 Re: start, škola informatike, repriza * - BHT arhiv...
09:30 Goli rudar, dokumentarni program
10:00 Predanja: Gornji Hasi?i
10:30 Književnost BiH: Stevan Bulaji?
11:00 Svjetsko blago, strani dokumentarni program, repriza (Kodirano na satelitu)
11:25 Ljepši život, igrana serija, 135/145, repriza (Kodirano na satelitu)
11:50 Moja mala kuhinja, repriza
11:57 I ovo je Bosna i Hercegovina
12:00 BHT vijesti
12:15 Profesori, humoristi?ka serija, 4/6, repriza. * (Kodirano na satelitu)
12:35 RetroVizor, muzi?ki program, repriza
13:00 Lifestyle, magazin, repriza - BHT arhiv, repriza
13:30 Goli rudar, dokumentarni program
14:00 Predanja: Gornji Hasi?i
14:30 Književnost BiH: Stevan Bulaji?
15:00 U?ilica, kviz
15:25 Be Ha Te bebe
15:30 Ljepši život, igrana serija, 136/145 (Kodirano na satelitu)
15:55 Nogomet (U-21): Kvalifikacije za EP 2009: Bosna i Hercegovina - Vels, prijenos (Kodirano na satelitu)
17:55 Euroimpuls, magazin
18:25 Business news
18:30 Profesori , humoristi?ka serija, 5/6 * (Kodirano na satelitu)
18:57 I ovo je Bosna i Hercegovina
19:00 BHT vijesti * - Sport * - Vrijeme
19:30 Prirodna baština BiH: Život na vulkanskim stijenama
20:15 Nogomet: Prijateljska utakmica: Bosna i Hercegovina - Makedonija, prijenos (Kodirano na satelitu)
21:57 I ovo je Bosna i Hercegovina
22:15 *- Vijesti + tema dana
22:45 Dolar za smrt, ameri?ko-španski igrani film (Kodirano na satelitu)
00:20 BHT vijesti
00:25 Business news
02:30 Pregled programa za ?etvrtak Nogomet (U-21): Kvalifikacije za EP 2009: Bosna i Hercegovina - Vels



Kanal FTV 26.03.2008
FTV
08:00 Vijesti
08:05 Otok nade, igrana serija
09:00 Za?in života, igrana serija
10:00 Vijesti
10:05 Navedi dobar razlog
11:00 U svemiru, australijska dok. serija
11:30 Extra život, zabavni program
12:00 Dnevnik u podne
12:15 Viza za budu?nost, serija
12:50 Ne daj se, Nina, igrana serija
13:40 Pozitiv, magazin, r.
14:25 Autovizija, zabavni program, r.
15:00 Vijesti
15:10 Za?in života, igrana serija
16:00 Za kim zvone školska zvona, program OSCE-a
16:30 Hugo
17:00 Federacija danas
17:30 Viza za budu?nost, serija
18:05 Extra život, zabavni program
18:34 Dnevnik, najava
18:35 Ravni?arski gorštaci, dokumentarni program
19:10 Šoni i njegovo stado, animirani film Finansijske novosti Stanje na cestama eBorkers info blok
19:30 Dnevnik 2
20:10 Ne daj se, Nina, igrana serija
21:05 Ve?ernja škola, humoristi?ka serija, 27. epizoda
22:00 Napretkov Uskršnji koncert
23:10 Vijesti
23:30 DJ Party, muzi?ko-zabavni program
00:00 Uljezi, ameri?ko-španski igrani film /Z/
01:40 Extra život, zabavni program
02:05 Pregled programa za ?etvrtak





Kanal PINK BH 26.03.2008
PINK BH
07:00 Crtani film, De?ji program
07:19 Skrivena kamera
07:24 Sarajevo On Line
07:33 Made in Banja Luka
07:42 Sportissimo, Sportski program
08:00 Opijeni ljubavlju, Serijski program
09:00 Balkan Net, Muzi?ko-zabavni program
09:58 Skrivena kamera
10:13 Marina, Serijski program
11:08 Strast, Serijski program
12:00 Info top BH, Informativni program
12:16 Voker-Teksaški rendžer, Serijski program
13:07 VIP Veliki brat
14:00 Info top BH, Informativni program
14:15 Sarajevo On Line
14:25 Made in Banja Luka
14:35 City Kids, De?ji program
14:40 Sportissimo, Sportski program
14:50 Skrivena kamera
15:00 Opijeni ljubavlju, Serijski program
15:50 Info top BH, Informativni program
16:00 Marina, Serijski program
17:00 Ponos Ratkajevih, Serijski program
18:00 Info top BH, Informativni program
18:18 Posao.BA
18:30 VIP Veliki brat
19:00 Strast, Serijski program
20:00 Kursadžije, Muzi?ko-zabavni program
21:04 Plesom do snova, Muzi?ko-zabavni program
00:30 VIP Veliki brat
01:00 Sarajevo On Line
01:15 Made in Banja Luka
01:30 Sportissimo, Kratke forme
02:00 Plesom do snova, Muzi?ko-zabavni program
05:30 Pink džuboks, Muzi?ko-zabavni program






Kanal NTV Hayat 26.03.2008
NTV Hayat
06:00 Recept za dobar život, revijalni program
06:45 Ko rano rani,jutarnji program
08:20 Hayatovci , dje?iji program
09:00 Aladin, crtani film, 11. epizoda - Mreža Plus
09:30 Kapelito, crtani film – Mreža Plus
09:35 Fifi ,crtani film -Mreza plus
09:45 You Ghi Oh GX2, crtani film, 48. epizoda - Mreža Plus
10:00 Otvorena vrata, igrana serija, 11. epizoda – Mreža Plus
11:00 Jag, igrana serija, 27. epizoda – Mreža Plus
11:45 Vijesti
11:59 Biometeorološka prognoza
12:00 Za Olivijinu ljubav, igrani film - Mreža Plus
13:40 Jukebox sms muzi?ke želje
15:20 Hayatovci , dje?iji program
16:00 Aladin, crtani film, 11. epizoda - Mreža Plus
16:30 Kapelito, crtani film – Mreža Plus
16:35 Fifi ,crtani film -Mreza plus
16:40 You Ghi Oh GX2, crtani film, 48. epizoda - Mreža Plus
17:00 Sport centar - Mreža Plus
17:01 Otvorena vrata, igrana serija, 12. epizoda – Mreža Plus
18:00 Najava vijesti u 7
18:01 Recept za dobar život, revijalni program
18:54 Biometeorološka prognoza
19:00 Vijesti u 7
19:26 Vremenska prognoza
19:29 Stanje na putevima
19:30 Izvjestaj s berze
19:31 Ekonomija
19:36 Sport
19:41 Vitafon
19:55 Sport centar - Mreža Plus
20:00 Nešto kao ljubav, igrani film – Mreža Plus
22:00 Serranos, igrana serija, 79. epizoda – Mreža Plus
23:20 Vijesti, informativni program - Mreža Plus
23:35 Sport centar - Mreža Plus
23:40 Jag, igrana serija, 28. epizoda – Mreža Plus
00:40 Barut, igrana serija, 3. epizoda – Mreža Plus, Reprizni program NTV Hayat
01:30 Muzi?ki program
02:00 Vijesti u 7, vrijeme, sport, informativna emisija
02:35 Recept za dobar život, revijalni program
03:20 Jukebox sms muzi?ke želje
06:00 Recept za dobar život, revijalni program




Kanal FOX 26.03.2008
FOX
06:00 Posle kafe (R)
06:09 Posle kafe (R)
07:00 Fox i prijatelji
09:03 Ljubav I greh, serija
09:50 Crtani film:Ov?ica Šon
10:01 Kviz:Ludi kamen (R)
10:48 Gospodar zveri, serija
11:45 Fox vesti
12:00 Salto
12:19 Doma?a serija:Jelena
13:04 Cribs
13:31 Video kabare Laneta Gutovi?a-Oralno doba (R)
14:30 Posle kafe
15:30 Fox vesti
15:45 Seme strasti, serija
16:42 Kviz:Ludi kamen
17:12 Cribs
17:36 Salto
18:00 Fox vesti
18:05 Alpha Bank Belex TV
18:28 Ginis
19:00 Fox vesti
19:30 Bra?ne vode, serija
20:00 NLB liga:Crvena zvezda-Olimpija
22:00 Video kabare Laneta Gutovi?a-Oralno doba
23:00 Fox vesti
23:30 Alpha Bank Belex TV
23:35 Zlo?ini iz prošlosti, serija
00:30 Primera kviz
00:35 NLB liga:Crvena zvezda-Olimpija (R)
03:00 Seme strasti (R), serija
04:10 Ljubav I greh (R), serija
05:00 Amerika FOX TV zadržava pravo izmene programske šeme, serija
06:00 Posle kafe (R)



Kanal RTS1 26.03.2008
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:06 U zdravom telu
09:22 KUVATI SRCEM:BOJAN BIJELI?
09:36 Slagalica
10:00 Vesti
10:04 Trag: Kolašinske padine
10:34 Granice 2: Dominikanska republika
11:00 Gordost, italijanska serija /14/
11:52 Exit u pokretu
12:00 Dnevnik
12:15 Sport plus
12:25 Vreme
12:33 KUVATI SRCEM:BOJAN BIJELI?
12:48 Istražitelji iz Majamija, ameri?ka serija[16]
13:37 Degrasi - nova generacija, kanadska serija /12/
13:59 Exit u pokretu
14:04 Upitnik
15:00 Vesti
15:10 48 sati-svadba
15:55 Vesti
16:00 Stižu dolari, tv serija
17:00 Dnevnik tv Novi Sad
17:20 Evronet
17:26 Šta radite, bre
17:45 Beogradska hronika
18:25 Oko
18:58 Slagalica
19:30 Dnevnik
20:08 STIŽU DOLARI, SERIJA
21:05 Vesti
21:10 48 sati-svadba
21:55 Vreme
22:00 Vesti
22:05 Najbolji, doma?i film [14]
00:10 Dnevnik
00:25 Istražitelji iz Majamija, ameri?ka serija [16]
01:12 Evronet
01:18 Exit u pokretu
01:29 Prevaranti, engleska serija [14]
02:24 Kriminalisti?ke pri?e, ameri?ka serija[14]
03:10 Vesti
03:13 48 sati-svadba
04:03 Oko
04:30 Trag: Kolašinske padine
05:03 Granice 2: Dominikanska republika
05:32 TV PRODAJA
05:47 Verski kalendar
05:57 Himna Srbije
05:58 NAJAVA PROGRAMA
06:00 Vesti



Kanal B92 26.03.2008
B92
06:00 Poligraf ( R )
06:29 Dokumentarna serija : U šetnji sa pe?inskim ljudima-BBC na B92 ( R )
07:00 Dizanje, jutarnji program
10:00 Vesti B92
10:33 Pozovite VB
11:30 Uzmi ili ostavi ( R )
12:00 Vesti B92
12:03 Uzmi ili ostavi ( R )
12:30 Pitanja za šampiona ( R )
13:00 Vesti B92 za osobe ošte?enog sluha
13:10 Dobro došli u Pan?evo ( R )
13:40 Topšop
14:00 Vesti B92
14:03 Dokumentarna serija : Egipat-BBC na B92
15:00 Veliki Brat VIP ( R )
16:00 Vesti B92
16:33 Dokumentarna serija : U šetnji sa pe?inskim ljudima-BBC na B92
17:05 VB VIP - uživo
17:30 Tajni agent Izzy
18:00 Pitanja za šampiona
18:30 Vesti B92
19:03 Poligraf
19:36 Crtani film : Sun?er Bob Kockalone
20:00 Uzmi ili ostavi
21:00 VB VIP:Izbacivanje
23:00 Vesti B92
23:33 VB VIP - uživo
00:00 Serija : Reži me
01:05 Serija : Saut park
01:30 VB VIP - uživo
05:58 Poligraf ( R )




Kanal RTS2 26.03.2008
RTS2
06:02 U zdravom telu
06:15 Koncert za dobro jutro: Kad se san ostvari
07:00 Kuvati srcem
07:15 Datum, dokumentarni program
07:20 Verski kalendar
07:30 Nauka 2008: Beba kao dar
08:00 Nauka 2007: Digitalna - NBS -Biblioteka budu?nosti
08:29 Interfejs
08:54 Exit u pokretu
09:00 Šou Pere Detli?a, animirana serija
09:21 Marvi Hamer
09:42 Super pri?e, animirana serija
10:05 Šumska škola 98.
10:11 Klinika Vet
10:35 Znakopis: Obnavljanje
10:52 Broj: Stepen
10:56 Arhitektura: Kutija za vetar
11:21 Datum, dokumentarni program
11:26 Verski kalendar
11:47 Muzi?ki program
12:15 Trezor: Slika vredi hiljadu re?i; Na današnji dan 1984, umro Branko ?opi?; ?etrdesetprva
13:15 Strogo poverljivo, strana dok. serija
14:00 Film noar: ''Brešerov Dublon'', ameri?ki film [14]
15:15 Red Bull Air Race
15:40 Exit u pokretu
15:45 Datum, dokumentarni program
15:50 Verski kalendar
16:00 Ovo je Srbija
17:00 Škola nas je održala: Kosovski februar
17:31 Zdravstveni vodi?: Antibiotici
18:00 Džez face: James Cartrer
18:30 Vinks, animirana serija [svi]
18:55 Vaterpolo: Liga šampiona, Partizan - Mladost
20:00 U svetu
20:25 Beokult
21:00 Gordost, italijanska serija /14/
22:00 Glengeri Glen Ros, ameri?ki film [14]
23:45 Strogo poverljivo, dok. serija
00:30 Džez face: James Cartrer
01:00 Film noar: ''Brešerov Dublon'', ameri?ki film [14]
02:10 Trezor: Slika vredi hiljadu re?i; Na današnji dan 1984, umro Branko ?opi?; ?etrdesetprva
03:10 Vaterpolo: Liga šampiona, Partizan - Mladost
04:00 Beokult
04:25 U svetu
04:50 Škola nas je održala: Kosovski februar
05:15 Strogo poverljivo, dok. serija
06:00 Himna Srbije





Kanal RTS2 26.03.2008
RTS2
06:02 U zdravom telu
06:15 Koncert za dobro jutro: Kad se san ostvari
07:00 Kuvati srcem
07:15 Datum, dokumentarni program
07:20 Verski kalendar
07:30 Nauka 2008: Beba kao dar
08:00 Nauka 2007: Digitalna - NBS -Biblioteka budu?nosti
08:29 Interfejs
08:54 Exit u pokretu
09:00 Šou Pere Detli?a, animirana serija
09:21 Marvi Hamer
09:42 Super pri?e, animirana serija
10:05 Šumska škola 98.
10:11 Klinika Vet
10:35 Znakopis: Obnavljanje
10:52 Broj: Stepen
10:56 Arhitektura: Kutija za vetar
11:21 Datum, dokumentarni program
11:26 Verski kalendar
11:47 Muzi?ki program
12:15 Trezor: Slika vredi hiljadu re?i; Na današnji dan 1984, umro Branko ?opi?; ?etrdesetprva
13:15 Strogo poverljivo, strana dok. serija
14:00 Film noar: ''Brešerov Dublon'', ameri?ki film [14]
15:15 Red Bull Air Race
15:40 Exit u pokretu
15:45 Datum, dokumentarni program
15:50 Verski kalendar
16:00 Ovo je Srbija
17:00 Škola nas je održala: Kosovski februar
17:31 Zdravstveni vodi?: Antibiotici
18:00 Džez face: James Cartrer
18:30 Vinks, animirana serija [svi]
18:55 Vaterpolo: Liga šampiona, Partizan - Mladost
20:00 U svetu
20:25 Beokult
21:00 Gordost, italijanska serija /14/
22:00 Glengeri Glen Ros, ameri?ki film [14]
23:45 Strogo poverljivo, dok. serija
00:30 Džez face: James Cartrer
01:00 Film noar: ''Brešerov Dublon'', ameri?ki film [14]
02:10 Trezor: Slika vredi hiljadu re?i; Na današnji dan 1984, umro Branko ?opi?; ?etrdesetprva
03:10 Vaterpolo: Liga šampiona, Partizan - Mladost
04:00 Beokult
04:25 U svetu
04:50 Škola nas je održala: Kosovski februar
05:15 Strogo poverljivo, dok. serija
06:00 Himna Srbije




Kanal SLO1 26.03.2008
SLO1
06:10 Kultura
06:15 Odmevi
07:00 Poro?ila
07:05 Dobro jutro
08:00 PORO?ILA
08:05 Dobro jutro
09:00 PORO?ILA
09:05 SREBRNOGRIVI KONJI?, RISANA NANIZANKA, 18/39
09:30 ZOJA KAJETO, RISANA NANIZANKA, 8/26, PONOVITEV
09:45 Risanka
09:50 PESMICE O SRE?I, 2. ODDAJA, PONOVITEV
10:00 HOTEL OBMOR?EK: NAJBOLJŠA PLAŽA, RISANA NANIZANKA, PONOVITEV
10:10 HE-MAN, RISANA NANIZANKA, 1/13, PONOVITEV
10:35 KNJIGA MENE BRIGA - MAJDA HRŽENJAK: NEVIDNO DELO, PONOVITEV
10:55 Z glavo na zabavo, 1. oddaja, ponovitev
11:20 TRIGLAV - TRI PODOBE GORE, DOKUMENTARNA ODDAJA, PONOVITEV
11:50 NA UTRIP SRCA: ZLATA RESNA GLASBA IN BALET TVS (1958-2008) GALERIJA OPERNIH ZNA?AJEV: ZAPELJIVCI IN TISTI, KI MENIJO, DA TO SO, PONOVITEV
12:20 GALERIJA OPERNIH ZNA?AJEV: MUHASTA DEKLETA, PONOVITEV
13:00 Poro?ila, šport, vreme
13:25 Podoba podobe, ponovitev
13:50 BORIS PAHOR, INTERVJU, PONOVITEV
14:15 LJUBLJANA-BUENOS AIRES-LJUBLJANA: PARNA PEKARNA IN SLAŠ?I?ARNA FRANC DOLINAR, DOKUMENTARNA ODDAJA, PONOVITEV
15:00 PORO?ILA
15:10 Mostovi - hidak
15:40 ANA Z ZELENE DOMA?IJE, RISANA NANIZANKA, 12/26, 1545
16:05 MALE SIVE CELICE, KVIZ, 1610
17:00 Novice, slovenska kronika, šport, vreme
17:20 TV POGLED
17:35 ŠKOTSKO VIŠAVJE, DOKUMENTARNA ODDAJA, 2.DEL, 1740
18:30 žrebanje lota
18:40 Ulica sanj, risanka
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:35 Vreme
19:40 ŠPORT
19:50 TV POGLED
19:55 SREDINA FILMSKA USPEŠNICA: ROJENI ZA LJUBEZEN, ANGLEŠKI FILM, 1955
21:30 Prvi in drugi
22:00 Odmevi, kultura, šport, vreme
23:05 Omizje
00:20 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 26.3.1990, PONOVITEV
00:45 ŠKOTSKO VIŠAVJE, DOKUMENTARNA ODDAJA, 2.DEL, PONOVITEV
01:35 Dnevnik, ponovitev
02:10 DNEVNIK ZAMEJSKE TV
02:35 Infokanal







Kanal SLO2 26.03.2008
SLO2
06:30 Zabavni infokanal
07:30 TV PRODAJA
08:00 ZALJUBLJENI V ŽIVALI, NEMŠKA POLJUDNOZNANSTVENA SERIJA, 15/16, PONOVITEV
08:35 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 26.3.1990, 1615
09:00 Seja državnega zbora, prenos
17:45 Poro?ila
17:50 ZALAEGERSZEG: PRIJATELJSKA NOGOMETNA TEKMA, MADŽARSKA - SLOVENIJA, PRENOS&& Reporter: Igor E. Bergant, 1750
19:50 PRIJATELJSKA NOGOMETNA TEKMA, MLADI DO 21 LET: SLOVENIJA - RUSIJA, POSNETEK IZ DOMŽAL&& Reporter: Peter Kav?i?, 1950
21:40 FRANC XAVER KROETZ: MOŠKA ZADEVA, TV PRIREDBA PREDSTAVE SNG CELJE, 2135
22:55 SLOVENSKA JAZZ SCENA: 5. FESTIVAL SLOVENSKEGA JAZZA: KVINTET ?RTA REMICA, 2245
23:50 VAN VEETEREN: MÜNSTROV PRIMER, ŠVEDSKA NANIZANKA, 2/6, PONOVITEV, 2350
01:20 SEJA DRŽAVNEGA ZBORA, POSNETEK
03:25 Zabavni infokanal




Kanal Koper 26.03.2008
Koper
13:45 DNEVNI PROGRAM
14:00 ?EZMEJNA TV
14:20 EuroNews
14:30 Globus
15:00 KOŠARKA: JADRANSKA LIGA, ?ETRTFINALE
16:25 26. MEDNARODNI POKAL V PLESIH MESTO PALMANOVA
17:25 NAUTILUS
18:00 Primorski mozaik
18:35 Vreme
18:40 PRIMORSKA KRONIKA
19:00 VSEDANES - TV DNEVNIK
19:25 ŠPORT
19:30 ODMEV
20:00 POGOVORIMO SE O ...
20:40 CITY FOLK - dok. oddaja
21:10 LABIRINTOMARE CALICANTO, KLAPA SAGENA, K. JOVANOVI?, glasbena oddaja








Kanal POP TV 26.03.2008
POP TV
06:30 24UR, ponovitev
07:30 Preverjeno, ponovitev
08:35 Srce, ki odpuš?a
09:30 Ukradena sre?a
10:25 TV PRODAJA
10:55 Ricki Lake, pogovorna oddaja
11:45 Razigrani par
12:45 TV PRODAJA
13:15 Strast
14:05 Razo?arane gospodinje
15:00 Razigrani par
15:55 Ukradena sre?a
16:55 24UR POPOLDNE
17:05 Srce, ki odpuš?a
18:00 Strast
18:55 24UR - vreme
19:00 24UR
20:00 Nasilnež v moji postelji, Stranger in My Bed, ameriški film
21:35 Na kraju zlo?ina
22:30 24UR ZVE?ER
22:50 Brez sledu
23:40 Seks v mestu
00:10 Zakon in red - Enota za posebne primere
01:00 24UR, ponovitev
02:00 No?na panorama

sesedor
27-03-2008, 11:03
Kanal HTV1 27.03.2008
HTV1
06:40 NAJAVA PROGRAMA
06:45 TV kalendar
07:00 Dobro jutro, Hrvatska
07:05 Vijesti
07:10 Dobro jutro, Hrvatska
07:35 Vijesti
07:40 Dobro jutro, Hrvatska
08:35 Vijesti
08:40 Dobro jutro, Hrvatska
09:15 Ponos Ratkajevih, epizoda 123., TV serija [info]
10:00 Vijesti
10:06 Vrijeme danas
10:07 Vijesti iz kulture
10:12 Sva lica pustinje: U ophodnji jordanskom policijom na devama, epizoda 10., dokumentarna serija (28'25") [info]
10:40 Sva lica pustinje: Pustinjski maraton u Maroku, epizoda 11., dokumentarna serija (28'04") [info]
11:10 Oprah show (966) , epizoda 966. [info]
11:55 Burzovno izvješ?e
12:00 Dnevnik
12:13 Vrijeme
12:15 TV kalendar
12:35 Mala gospo?ica, epizoda 98., telenovela (12) [info]
13:25 Dan za danom, mozai?no-zabavna emisija
14:30 Vijesti + prijevod za gluhe
14:39 Vrijeme sutra
14:45 Trenutak spoznaje
15:35 Opanci tete Pere, dokumentarni film
16:10 Hrvatska uživo, Vijesti
16:15 Hrvatska uživo
17:25 Hrvatska uživo, Vijesti
17:30 Danas na Zagreba?koj burzi
17:32 HPB fit
17:45 Najslabija karika, kviz
18:27 Promet danas
18:35 Ponos Ratkajevih, epizoda 124., TV serija [info]
19:30 Dnevnik
19:55 Ve?eras...
19:57 Sport
20:02 Vrijeme
20:05 Intervju predsjednika SAD-a G.W.Busha HTV-u
20:25 1 protiv 100, kviz
21:30 Brisani prostor
22:15 Znanstvene vijesti
22:25 Poslovne vijesti
22:30 Burzovno izvješ?e
22:40 Otvoreno
23:25 Vijesti
23:35 Vijesti iz kulture
23:40 Divani o dukatima, epizoda 1., dokumentarni film (44'54") [info]
00:30 Zvjezdane staze: Nova generacija 3., epizoda 11., serija [info]
01:15 Moja žena i djeca 3., epizoda 21., humoristi?na serija [info]
01:35 Dr. House 3. serija, epizoda 24. [info]
02:15 Obitelj Soprano 6., epizoda 13., serija (12) [info]
03:05 Bez traga 4., epizoda 13., serija (12) [info]
03:50 Sva lica pustinje: U ophodnji jordanskom policijom na devama, epizoda 10., dokumentarna serija (28'25") [info]
04:20 Divani o dukatima, epizoda 1., dokumentarni film (44'54") [info]
05:05 Mala gospo?ica, epizoda 98., telenovela (12) [info]
05:50 Trenutak spoznaje



Kanal HTV2 27.03.2008
HTV2
06:25 TEST
06:40 NAJAVA PROGRAMA
06:45 Nove pustolovine: Lucky Luke
07:10 Oban: Utrke planeta, crtana serija [info]
07:35 Darcyno životinjsko carstvo, serija za mlade [info]
08:00 ŽUTOKLJUNAC
08:25 Pingu, crtani film
08:30 Moj mali poni, crtani film
08:40 Tom i Jerry, crtani film
08:50 Danica
08:55 Symfollies, crtani film
09:00 U?ilica
09:10 Veliki odmor:
09:30 Ciak Junior
09:40 Kokice, epizoda 216. [info]
10:00 Prijenos sjednica Hrvatskog sabora
13:40 Veliki odmor:
14:30 Nove pustolovine: Lucky Luke
14:55 Tom i Jerry kao klinci, crtana serija
15:25 Moja žena i djeca 3., epizoda 21., humoristi?na serija [info]
15:50 Županijske panorame
16:20 Zvjezdane staze: Nova generacija 3., epizoda 11., serija [info]
17:10 McLeodove k?eri 4., epizoda 13., serija [info]
18:00 Prijatelji 4., humoristi?na serija
18:25 Vijesti na drugom
18:40 Ve?eras...
18:45 Sve u šesnaest
19:05 Beverly Hills 2., epizoda 2., serija [info]
19:50 Brzi gonzales, crtani film
20:05 Ružna Betty, epizoda 23., serija [info]
20:55 Vijesti na drugom
21:04 Vrijeme
21:15 Dr. House 3. serija, epizoda 24. [info]
22:00 Promet danas
22:10 Bez traga 4., epizoda 13., serija (12) [info]
23:00 Obitelj Soprano 6., epizoda 13., serija (12) [info]
23:50 McLeodove k?eri 4., epizoda 13., serija [info]
00:35 TV raspored



Kanal NeT 27.03.2008
NeT
08:00 ŠPICA
15:00 OBITELJ CAMPBELL, -serija (r)
15:30 REGIONALNI PROGRAM
16:00 RECEPT ZA LJUBAV, -sapunica (r)
16:50 ZABA-PLATNI PROMET SK, program pod pokroviteljstvom (r)
17:05 TOP SHOP, teletrgovina
17:20 CIGULI MIGULI, glazbena emisija
18:30 MA?ERCOVA KUHINJA 1. DIO-zabavna emisija (r)
18:35 EURONEKRETNINE
18:40 MA?ERCOVA KUHINJA 2. DIO-zabavna emisija (r)
18:45 GLAZBA I TELETRGOVINA
18:55 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
19:00 REGIONALNI PROGRAM
19:30 GLAZBA I TELETRGOVINA
20:15 VIJESTI 1
20:45 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
20:50 RECEPT ZA LJUBAV, -sapunica 74/100
21:40 ZBIVALICA, -zabavno-mozai?na emisija
22:20 ANTIPROTIVAN, -satiri?na emisija
22:35 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
22:40 BONANZA, -serija (r)
23:30 EURONEKRETNINE
23:35 VIJESTI 2
00:00 NO?NI EXPRESS-glazbeni program
03:00 Kraj programa



Kanal HRT PLUS 27.03.2008
HRT PLUS
10:00 TV vodi? + turisti?ka središta Hrvatske
16:01 Glazbeni spotovi
16:26 Svirci moji
17:11 Euromagazin
17:41 Koncert: Colonia (DS, 12.12.2000., 1. dio)
18:16 Splitski festival 2004.: Hit parada (2. ve?er)
20:00 Moj Zagreb kak imam te rad
21:22 Metoda, ameri?ki film (18) [info]
22:51 Glazbeni spotovi
23:05 Fiju briju 6.
00:06 TEST (do 02.00)



Kanal OBN 27.03.2008
OBN
06:45 Najava dje?ijeg programa
06:50 Jagodica Bobica
07:15 Križi? kruži?
07:35 Memory
07:50 Vijesti za djecu
07:55 Mala škola
08:15 Medvjedi?i dobra srca
08:35 Sveznalice
09:40 Hollywoodske pri?e
10:00 Sanja
10:50 Pepeljuga
11:55 OBN INFO
12:10 Oluja strasti
13:30 Nogomet: Škotska - Hrvatska(snimka)
15:30 Hollywoodske pri?e
16:00 Pepeljuga
16:55 OBN INFO
17:00 Sanja
18:00 Oluja strasti
18:55 OBN INFO
19:15 !hej music
20:00 Telering
21:00 Predsjednica
22:00 Sjena sumnje
01:00 Just for laugh
01:20 Napad na West Point
02:50 Telering
03:20 Predsjednica
04:00 Hollywoodske pri?e



Kanal CMC 27.03.2008
CMC
08:00 Dobro jutro
10:00 Srcolomka
13:00 Hit dana
14:00 Viva La Dance
15:00 Nekad i sad
17:00 5u5 Ivo Robi?
18:00 Top 40 - Strana
19:00 CMC News
19:05 Ljubomat
21:00 Hit dana
22:00 Nekad i sad
00:00 CMC News
02:00 Viva La Dance
05:00 5u5 Ivo Robi?




Kanal MTV Adria 27.03.2008
MTV Adria
06:00 MUSIC
07:00 MUSIC
07:30 TODAY IN MUSIC (P)
08:00 MTV ADRIA DŽUBOX (P)
09:00 VIRGIN DIARIES (R) #103
09:30 ENGAGED & UNDERAGED (R) #104
10:00 TOP 10 AT 10 (P)
11:00 POP BEAT INFO (R)
12:00 MUSIC
13:00 POWER HITS
14:00 FACE OFF (R) #Nadža
14:15 MUSIC
14:30 TODAY IN MUSIC (R)
15:00 3 FROM 1
15:15 PURE ADRIA
15:30 ENGAGED & UNDERAGED (R) #105
16:00 HIP HOP & R'N'B INFO (R)
17:00 TOP 5 AT 5 (P)
17:30 POWER HITS
18:00 PURE ADRIA CHART (P)
19:00 PURE ADRIA INFO (P)
20:00 SO 90'S INFO (R)
21:00 X EFFECT (R) #107
21:30 X EFFECT (R) #108
22:00 TOP 10 AT 10 (R)
22:50 PURE ADRIA
23:00 CALL TO GREATNESS (R) #103
23:30 FIST OF ZEN (R) #112
00:00 ROCK CHART (R)
01:30 ROCK RIFF INFO (R)
02:00 MTV ADRIA DŽUBOX (R)
03:00 AFTER HOURS
04:00 AFTER HOURS
05:00 TOP 5 AT 5 (R)
05:30 AFTER HOURS
06:00 MUSIC



Kanal BHT1 27.03.2008
BHT1
07:00 Dobro jutro
08:00 BHT vijesti
08:15 Ljubav u burna vremena , igrana serija, 38/199 (Kodirano na satelitu)
08:55 Be Ha Te bebe, repriza.
09:00 Dje?iji festivali * - BHT arhiv ...
09:30 Kemal Kapetanovi?, dokumentarni program
10:00 Yeti na krovu Evrope, dokumentarni program
10:30 Gosti Sarajeva: Jean Philipe Collard
11:00 Prirodna baština BiH: Život na vulkanskim stijenama, repriza
11:25 Ljepši život, igrana serija, 136/145, repriza (Kodirano na satelitu)
11:50 Moja mala kuhinja
11:57 I ovo je Bosna i Hercegovina
12:00 BHT vijesti
12:15 Gospodarske teme, repriza
13:10 Profesori, humoristi?ka serija, 5/6, repriza * (Kodirano na satelitu)
13:30 Euroimpuls, magazin, repriza.
14:00 Figure 25/64: Putovanja, repriza - Program za djecu i mlade
15:00 U?ilica, kviz
15:25 Be Ha Te bebe
15:30 Frenderi, animirana serija
15:35 Memoari porodice Mili?, igrana serija, 7/20
16:00 Neprolazna pjesma, repriza.
16:45 Ljepši život, igrana serija, 137/145 (Kodirano na satelitu)
17:10 Moja mala kuhinja
17:20 Svjetska kulturna baština u Japanu, strana dokumentarna serija, 4/4 (Kodirano na satelitu)
17:45 BH danas
18:10 Business news
18:20 Profesori , humoristi?ka serija, 6/6 * (Kodirano na satelitu)
18:45 Frenderi, animirana serija
18:57 I ovo je Bosna i Hercegovina
19:00 BHT vijesti * - Sport * - Vrijeme
19:30 Retrovizor, muzi?ki program
20:00 Piramida
21:15 Crta, politi?ki magazin
21:57 I ovo je Bosna i Hercegovina
22:15 *- Vijesti + tema dana
22:45 Pri?a o Bogu, strana dokumentarna serija, 3/3 (Kodirano na satelitu)
23:45 Do?i ?e drugi dani , španski igrani film (Kodirano na satelitu)
01:20 BHT vijesti
01:25 Business news
01:30 Pregled programa za petak Profesori



Kanal FTV 27.03.2008
FTV
08:00 Vijesti
08:05 Otok nade, igrana serija
09:00 Za?in života, igrana serija
10:00 Vijesti
10:05 P?elica Maja
10:30 Tajna misija
11:00 U svemiru, australijska dok. serija
11:30 Extra život, zabavni program, r.
12:00 Dnevnik u podne
12:15 Viza za budu?nost, doma?a igrana serija, 39. epizoda
12:50 Ne daj se, Nina!, igrana serija, 40. epizoda, r.
13:40 Pozitivna geografija, zabavni program, r.
14:05 Vrijeme je za bebe, dokumentaristi?ki reality program
14:40 Ravni?arski gorštaci, dokumentarni program, r.
15:05 Vijesti
15:15 Za?in života, igrana serija
16:05 Sedmica, magazin iz kulture, r.
16:30 Hugo
17:00 Federacija danas
17:30 Viza za budu?nost, doma?a igrana serija, 40. epizoda
18:05 Extra život, zabavni program
18:34 Dnevnik, najava
18:35 341 game show
19:10 Tom i Jerry Finansijske novosti Stanje na cestama
19:30 Dnevnik 2
20:10 Viza za budu?nost, doma?a igrana serija, 203. epizoda
20:50 Pošteno, talk show
22:05 Pozitiv, magazin
22:55 Vijesti
23:15 Mladi muškeriti, britansko francuski igrani film /RP/
00:50 Extra život, zabavni program
01:15 Pregled programa za petak






Kanal PINK BH 27.03.2008
PINK BH
07:00 Crtani film, De?ji program
07:14 Skrivena kamera
07:20 City Kids, De?ji program
07:26 Sarajevo On Line
07:35 Made in Banja Luka
07:44 Sportissimo, Sportski program
08:00 Opijeni ljubavlju, Serijski program
09:00 Balkan Net, Muzi?ko-zabavni program
10:00 Skrivena kamera
10:17 Marina, Serijski program
11:13 Strast, Serijski program
12:00 Info top BH, Informativni program
12:16 Voker-Teksaški rendžer, Serijski program
13:02 Posao.BA
13:07 VIP Veliki brat
14:00 Info top BH, Informativni program
14:12 Sarajevo On Line
14:27 Made in Banja Luka
14:35 City Kids, De?ji program
14:39 Sportissimo, Sportski program
14:48 Skrivena kamera
14:59 Opijeni ljubavlju, Serijski program
15:50 Info top BH, Informativni program
16:00 Marina, Serijski program
17:00 Ponos Ratkajevih, Serijski program
18:00 Info top, Informativni program
18:18 Posao.BA
18:30 VIP Veliki brat
19:00 Strast, Serijski program
20:00 Zabranjeni forum, Muzi?ko-zabavni program
22:00 VIP Veliki brat
23:00 Ljubav i akcija u ?ikagu, Filmski program
01:00 Sarajevo On Line
01:10 Made in Banja Luka
01:20 Sportissimo, Kratke forme
01:30 Gold express, Muzi?ko-zabavni program
03:15 Treptaj, Filmski program
05:00 Pink džuboks, Muzi?ko-zabavni program



Kanal RTRS 27.03.2008
RTRS
06:00 INFO KANAL
07:00 Vijesti
07:10 Jutarnji program
09:00 KUHINJICA
09:25 TELEŠOP
09:30 STO LJUDI, STO ?UDI, - dokumentarni program, repriza
10:00 Vijesti
10:05 MARVI HAMER, - animirana serija, 22/25
10:30 MOBI DIK, - crtana serija 19/26
11:00 DRUGI NIVO
12:00 Vijesti
12:15 Stars
12:30 OTKA?ENA PLAVUŠA, - serija, 29/26
13:00 ZA CARA I OTADŽBINU, - serija, 22/80
14:00 SVI VOLE REJMONDA
14:30 ?OPI?EVIM STAZAMA DJETINJSTVA, - reportaža
15:00 EKOLOGIKA
15:30 KUHINJICA
15:55 TELEŠOP
16:00 OTKA?ENA PLAVUŠA, - serija, 30/62
16:30 Srpska danas
17:15 IZVJEŠTAJ SA BANJALU?KE BERZE
17:20 BONA HOMO
17:50 ZA CARA I OTADŽBINU, - serija, 23/80
18:45 Stars
18:55 MJAU MJAU DRUŽINA
19:30 DNEVNIK, **:** SPORT
20:05 SVI VOLE REJMONDA, - serija, 122. epizoda
20:30 HEROJI I FENOMENI, - dokumentarni program
21:00 PE?AT, - politi?ki magazin
21:45 ISTRAŽITELJI IZ MAJAMIJA 5, - serija, 12/24
22:35 INFO PROFIL
22:50 Sport
22:55 Finansijske novosti
23:00 SJEDNICA NARODNE SKUPŠTINE RS, - pregled
23:10 FUDBAL - BRAZILSKA LIGA, - pregled
23:35 OTISCI - 15 GODINA POSLIJE - MOSTAR, - dokumentarni program
00:05 NE RECI NIŠTA, - film
01:40 Muzi?ki program
02:00 Dnevnik
02:30 RAZUMJETI DŽEJN, - film
04:05 Srpska danas
04:50 EKOLOGIKA
05:15 Muzi?ki program
06:00 INFO KANAL




Kanal RTS1 27.03.2008
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 NAJAVA PROGRAMA
09:06 U zdravom telu
09:20 Kuvati srcem
09:35 Slagalica
10:00 Vesti
10:05 Sasvim prirodno: Moj prijatelj pas 2.deo, reportaža
10:35 Granice 2: Maldivi, strana obraz.serija
11:00 Vesti
11:05 Gordost, italijanska serija /14/
12:00 Dnevnik
12:15 Sport plus
12:25 Vreme, stanje na putevima
12:30 Kuvati srcem
12:45 Istražitelji iz Majamija, amer.ser.[16]
13:30 Degrasi - nova generacija, kanadska serija /12/
13:55 Exit u pokretu
14:00 Vesti
14:05 TV lica: Žika Milenkovi?...kao sav normalan svet
15:00 Vesti
15:10 48 sati-svadba
16:00 Vesti
16:03 Stižu dolari, tv serija
17:00 Dnevnik tv Novi Sad
17:20 Evronet
17:25 Šta radite, bre
17:45 Beogradska hronika
18:24 Najava Dnevnika 2
18:25 Oko magazin
19:00 Slagalica
19:22 NAJAVA PROGRAMA
19:30 Dnevnik
20:05 Stižu dolari, tv serija
20:59 NAJAVA PROGRAMA
21:00 Vesti
21:05 Kikbokser 2, ameri?ki film[18]
22:55 Vreme, stanje na putevima
23:00 Vesti
23:05 Istražitelji iz Majamija, amer.ser.[16]
23:54 Vreme, stanje na putevima
00:00 Dnevnik
00:15 Evronet
00:20 Exit u pokretu
00:28 Prevaranti, engleska serija [14]
01:20 Kriminalisti?ke pri?e, ameri?ka serija[14] Himna Srbije
02:10 21.sekund, dokumentarni program
03:00 Vesti
03:03 Život i standardi
03:30 UNHCR - povratak: Kosovo
04:03 Oko magazin
04:30 Sasvim prirodno: Moj prijatelj pas 2.deo, reportaža
05:03 Granice 2: Maldivi, strana obraz.serija
05:33 TV PRODAJA
05:48 Verski kalendar
05:57 Himna Srbije
05:58 NAJAVA PROGRAMA
06:00 Vesti





Kanal FOX 27.03.2008
FOX
06:00 Posle kafe (R)
07:00 Fox i prijatelji
09:00 Ljubav I greh, serija
10:00 Kviz:Ludi kamen (R)
10:45 Gospodar zveri, serija
11:45 Fox vesti
12:00 Salto
12:30 Doma?a serija:Jelena
13:30 Video kabare Laneta Gutovi?a-Oralno doba (R)
14:30 Posle kafe
15:30 Fox vesti
15:45 Seme strasti, serija
16:40 Kviz:Ludi kamen
17:10 Cribs
17:35 Salto
17:55 Alpha Bank Belex TV
18:00 Fox vesti
18:05 Salto
18:25 Ginis
19:00 Fox vesti
19:30 Bra?ne vode, serija
20:00 Fort Boyard
21:00 Ameri?ko rvanje:Do koske
22:00 Video kabare Laneta Gutovi?a-Oralno doba
23:00 Fox vesti
23:30 Alpha Bank Belex TV
23:35 Zlo?ini iz prošlosti, serija
00:30 Pregled NLB lige
01:15 Primera kviz
01:20 Gospodar zveri (R), serija
04:00 Seme strasti (R), serija
05:00 Amerika FOX TV zadržava pravo izmene programske šeme, serija
06:00 Posle kafe (R)





Kanal SLO1 27.03.2008
SLO1
06:10 Kultura
06:15 Odmevi
07:00 Poro?ila
07:05 Dobro jutro
08:00 PORO?ILA
08:05 Dobro jutro
09:00 PORO?ILA
09:05 ANA Z ZELENE DOMA?IJE, RISANA NANIZANKA, 12/26, PONOVITEV
09:30 Male sive celice, kviz, ponovitev
10:15 KOŽA, DLAKA, PERJE: MRHOVINARJI, DOKUMENTARNA NANIZANKA, PONOVITEV
10:20 V DOTIKU Z VODO, AVSTRALSKO-NEMŠKA NANIZANKA, 1/26
10:50 ŠKOTSKO VIŠAVJE, DOKUMENTARNA ODDAJA, 2.DEL, PONOVITEV
11:40 Omizje, ponovitev
13:00 Poro?ila, šport, vreme
13:15 VOJKO ANZELJC: ZA?NIMO ZNOVA, TV SERIJA, 23/35, PONOVITEV
13:50 Piramida, ponovitev
15:00 Poro?ila
15:10 MOSTOVI - HIDAK: TEŽIŠ?E - SÚLYPONT
15:40 SREBRNOGRIVI KONJI?, RISANA NANIZANKA, 34/39, 1545
16:05 OMLETA, KRATKI IGRANI FILM EBU IZ JAPONSKE, 1605
16:20 Enajsta šola, oddaja za radovedneže
17:00 Novice, slovenska kronika, šport, vreme
17:20 TV POGLED
17:30 JASNO IN GLASNO: ZDRAVA PREHRANA DIJAKOV, KONTAKTNA ODDAJA ZA MLADE, 1730
18:15 Duhovni utrip
18:35 žrebanje deteljice
18:40 In to je vse, risanka
18:45 RJAVI MEDVEDEK, RISANKA
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:35 Vreme
19:40 ŠPORT
19:50 TV POGLED
19:55 CESAR HIROHITO, ANGLEŠKA DOKUMENTARNA ODDAJA, 1955
20:45 Tednik
22:00 Odmevi, kultura, šport, vreme
23:00 Osmi dan
23:35 GOZD BOGOV, LITOVSKI TV FILM, 2335
01:30 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 27.3.1990, PONOVITEV
01:55 Duhovni utrip, ponovitev
02:10 Dnevnik, ponovitev
02:45 DNEVNIK ZAMEJSKE TV
03:10 Infokanal



Kanal SLO2 27.03.2008
SLO2
06:30 Zabavni infokanal
07:30 TV PRODAJA
08:00 AKTUALNO, PONOVITEV
08:30 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 27.3.1990, 1610
09:00 Seja državnega zbora, prenos
18:00 Poro?ila
18:05 Med valovi, oddaja tv koper capodistria
18:35 Evropski magazin, oddaja tv maribor
19:05 TRIO PSALTERIA: S CITRAMI OD RENESAN?NE GLASBE DO JAZZA, 1905
19:30 ZAPOJTE Z NAMI: MAŠEK, IPAVEC, GERBI? (1970), 1930
19:45 G. ROSSINI - V. DEDOVI?: TATINSKA SRAKA, 1945
20:00 POVRNJENO ŽIVLJENJE, FRANCOSKI TV FILM, 2000
21:30 4400 POVRATNIKOV, AMERIŠKA NADALJEVANKA, 11/13, 2130
22:10 KRAJINSKI LIKI, ANGLEŠKI FILM, PONOVITEV, 2220
23:55 MALI JERUZALEM, FRANCOSKI FILM, PONOVITEV, 0005
01:30 SEJA DRŽAVNEGA ZBORA, POSNETEK
03:35 Zabavni infokanal







Kanal TV3 27.03.2008
TV3
06:18 VREMENSKA NAPOVED
06:20 Posnetki zadetki, (World Most Amazing Videos)
06:50 ?ista ljubezen
07:40 Tv Shop
08:10 Son?ni zaliv
08:35 Ti si moje življenje
09:30 Divja ma?ka
10:25 Diagnoza umor
11:20 Tv Shop
11:50 Družinski dvoboj, Razvedrilna oddaja, ponovitev
12:35 Ti si moje življenje
13:30 ?ista ljubezen
14:28 VREMENSKA NAPOVED
14:30 Diagnoza umor
15:20 Beverly Hills 90210
16:15 Princ z Bel Aira
16:45 Modna agencija Janice Dickinson
17:45 Smallville
18:40 Družinski dvoboj, Razvedrilna oddaja
19:25 Posnetki zadetki, (World Most Amazing Videos)
20:00 Preiskovalci na delu: NCIS
21:00 Namestnik
23:00 Dosjeji X
23:58 VREMENSKA NAPOVED
00:00 Jerry Springer
00:53 VREMENSKA NAPOVED
00:55 Namestnik
02:40 Interaktivni program
02:48 VREMENSKA NAPOVED
02:50 Mikroskop, Razvedrilna oddaja

sesedor
28-03-2008, 12:34
Kanal HTV1 28.03.2008
HTV1
06:40 NAJAVA PROGRAMA
06:45 TV kalendar
07:00 Dobro jutro, Hrvatska
07:05 Vijesti
07:10 Dobro jutro, Hrvatska
07:35 Vijesti
07:40 Dobro jutro, Hrvatska
08:35 Vijesti
08:40 Dobro jutro, Hrvatska
09:10 Ponos Ratkajevih, epizoda 124., TV serija [info]
10:00 Vijesti
10:06 Vrijeme danas
10:07 Vijesti iz kulture
10:12 Sva lica pustinje: Gradovi duhova u Atakami, epizoda 12., dokumentarna serija (27'56") [info]
10:40 Sva lica pustinje: Kod Tuarega u južnom Alžiru, dokumentarna serija
11:10 Oprah show (951) , epizoda 951. [info]
11:55 Burzovno izvješ?e
12:00 Dnevnik
12:13 Vrijeme
12:15 TV kalendar
12:35 Mala gospo?ica, epizoda 99., telenovela (12) [info]
13:25 Dan za danom, mozai?no-zabavna emisija
14:30 Vijesti + prijevod za gluhe
14:39 Vrijeme sutra
14:45 Glas domovine
15:10 Znanstvena petica
15:40 Drugo mišljenje
16:10 Hrvatska uživo, Vijesti
16:15 Hrvatska uživo
17:15 Hrvatska uživo, Vijesti
17:20 Danas na Zagreba?koj burzi
17:22 Iza ekrana
17:47 HPB fit
17:55 Garaža
18:25 Promet danas
18:35 Ponos Ratkajevih, epizoda 125., TV serija [info]
19:30 Dnevnik
19:55 Ve?eras...
19:57 Sport
20:02 Vrijeme
20:15 Nova Europa Michaela Palina: Po Poljskoj, epizoda 6. [info]
21:15 Dobre namjere, epizoda 39., TV serija [info]
22:00 HPB fit
22:05 Poslovni klub
22:35 Burzovno izvješ?e
22:45 Lica nacije
23:30 Poslovne vijesti
23:40 Vijesti
23:55 Vijesti iz kulture
00:05 Zvjezdane staze: Nova generacija 3., epizoda 12., serija [info]
00:50 Filmski maraton: Bezuvjetna ljubav, ameri?ki film
02:50 Filmski maraton: Idemo do kraja, britanski film (18) [info]
04:10 Sva lica pustinje: Gradovi duhova u Atakami, epizoda 12., dokumentarna serija (27'56") [info]
04:40 Skica za portret
05:00 Mala gospo?ica, epizoda 99., telenovela (12) [info]
05:45 Garaža





Kanal HTV2 28.03.2008
HTV2
06:25 TEST
06:40 NAJAVA PROGRAMA
06:45 Nove pustolovine: Lucky Luke
07:10 Oban: Utrke planeta, crtana serija [info]
07:35 Darcyno životinjsko carstvo, serija za mlade [info]
08:00 ŽUTOKLJUNAC
08:25 Pingu, crtani film
08:30 ?arobna plo?a
08:40 I to je to, crtani film
08:50 Dora i Flora, crtani film
08:55 Wallace i Groomit, crtani film
09:00 U?ilica
09:10 Veliki odmor:
09:35 Glazbeceda: Na slovo L
09:45 Percepcija: Grafiti
10:00 Prijenos sjednica Hrvatskog sabora
13:40 Veliki odmor:
14:30 Nove pustolovine: Lucky Luke
14:55 Tom i Jerry kao klinci, crtana serija
15:25 Moja žena i djeca 3., epizoda 22., humoristi?na serija [info]
15:50 Županijske panorame
16:20 Zvjezdane staze: Nova generacija 3., epizoda 12., serija [info]
17:10 CD LIVE, epizoda 12. [info]
18:00 Prijatelji 4., humoristi?na serija
18:25 Vijesti na drugom
18:40 Ve?eras...
18:45 Sve u šesnaest
19:05 Beverly Hills 2., epizoda 3., serija [info]
19:50 Silevester i ?i?i, crtani film
20:05 Iskupljenje u Shawshanku, ameri?ki film (12)(137') [info]
22:30 Vijesti na drugom
22:39 Vrijeme
22:40 Promet danas
22:50 Elizabeta I., mini-serija
00:40 Lovci na natprirodno 2., epizoda 18., serija [info]
01:20 CD LIVE, epizoda 12. [info]
02:05 TV raspored





Kanal HRT PLUS 28.03.2008
HRT PLUS
10:00 TV vodi? + turisti?ka središta Hrvatske
15:59 Portret umjetnika: Nikša Bareza u Chemnitzu
16:42 Tereza i Michel Legrand (Split, Peristil 2002.), koncert
18:41 Alpe-Dunav-Jadran
19:10 Jendrin škrlak, Arsen Dedi? i ?ur?ev?ice, dravske sirene
19:14 Knin fest 2006.
20:00 Cipelice Lutalice: ZOO vrt [info]
20:07 Najbolji trofej u životu, španjolski dokumentarni film [info]
20:22 San bez granica --
20:25 Stilovi, razdoblja, život: Kameno doba - zemljano doba, povijesna pripovijest [info]
20:53 Korpari, dokumentarni film [info]
21:28 Nedjeljno popodne: Duško Valenti? (glumac) [info]
21:30 Vicekazivanje: Imotski, Sinj, Knin [info]
21:57 Gost urednik: Otto Resinger [info]
23:19 Prošlost u sadašnjosti: Revolucija 1848. i Hrvati
00:04 U Pitoma?i [info]
00:34 San bez granica --
00:36 TEST (do 02.00)





Kanal BHT1 28.03.2008
BHT1
07:00 Dobro jutro
08:00 BHT vijesti
08:15 Ljubav u burna vremena, igrana serija, 39/199 (Kodirano na satelitu) - Program za djecu i mlade, repriza
08:50 Be Ha Te bebe
08:55 *- Intermeco
09:00 Kako u Evropu, kviz, 1/8
10:00 Therion, strana dokumentarna serija, 7/10 (Kodirano na satelitu) - BHT arhiv ...
10:25 Milan Andri?: Abidov slu?aj, dokumentarni program
10:55 Muzeji i galerije: Behaudin Selmanovi?
11:25 Ljepši život, igrana serija, 137/145, repriza (Kodirano na satelitu)
11:50 Moja mala kuhinja, repriza
11:57 I ovo je Bosna i Hercegovina
12:00 BHT vijesti
12:15 Profesori, humoristi?ka serija, 6/6, repriza (Kodirano na satelitu)
12:35 Svjetska kulturna baština u Japanu, strana dokumentarna serija, 4/4, repriza (Kodirano na satelitu)
13:00 Crta, politi?ki magazin, repriza
14:00 Pri?a o Bogu, strana dokumentarna serija, 3/3, repriza (Kodirano na satelitu) - Program za djecu i mlade
15:00 U?ilica, kviz
15:25 Be Ha Te bebe
15:30 Frenderi, animirana serija
15:35 Moja zemlja, dokumentarna serija, 4/29 (Kodirano na satelitu)
15:50 Patkograd, animirana serija, 15/26 (Kodirano na satelitu) - BHT arhiv, repriza
16:00 Milan Andri?: Abidov slu?aj, dokumentarni program
16:30 Muzeji i galerije: Behaudin Selmanovi?
17:00 Ljepši život, igrana serija, 138/145 (Kodirano na satelitu)
17:25 Moja mala kuhinja
17:35 Business news
17:45 Kona?no petak!
18:57 I ovo je Bosna i Hercegovina
19:00 BHT vijesti * - Sport * - Vrijeme
19:30 Prirodna baština BiH: Magli? na krovu BiH
20:00 Gospodarske teme
21:00 Operativci, igrana serija, 17/20 (Kodirano na satelitu)
21:57 I ovo je Bosna i Hercegovina
22:00 BHT vijesti
22:10 Dimenzija više, emisija iz kulture
23:00 Strast Darklija Nuna, igrani film (Kodirano na satelitu)
00:35 ?lan Ku-Kluks-Klana, ameri?ki igrani film (Kodirano na satelitu)
02:20 Pregled programa za subotu Operativci





Kanal FTV 28.03.2008
FTV
08:00 Vijesti
08:05 Turizam plus, r.
09:00 Za?in života, igrana serija, 212. epizoda, r.
10:00 Vijesti
10:05 Štrumfovi
10:30 Lockie Leonard, 24. epizoda
11:00 U svemiru, australijska dok. serija
11:30 Extra život, zabavni program, r.
12:00 Dnevnik u podne
12:15 Viza za budu?nost, doma?a igrana serija, 40. epizoda
12:50 Džepobran, potroša?ki magazin, r.
13:15 Pošteno, talk show, r.
14:35 Luda ku?a, igrana serija, 27. epizoda, r.
15:10 Vijesti
15:20 Za?in života, igrana serija, 213. epizoda
16:15 Kod nas u Evropi: ?eška, dokumentarna serija OHR-a, 9. emisija
16:30 Hugo
17:00 Federacija danas
17:30 Kažiprst: Veli?ansvena maslina, dokumentarna serija, 2. epizoda
18:00 Sve o nama, igrana serija
18:24 Dnevnik, najava
18:25 Sedmica, magazin iz kulture
18:55 Tom i Džeri, crtani film
19:05 Šoni i njegovo stado, crtani film Finansijske novosti Stanje na cestama bBrokers info blok
19:30 Dnevnik 2
20:10 TV Bingo Show, direktno izvla?enje
21:25 Vrati?e se rode, igrana serija, 11. epizoda
22:20 Vijesti Finansijske novosti Stanje na cestama
22:40 Skupštinski raport
22:55 Peti element, francuski igrani film /RP/
01:05 Ljubavnik Lady Chatterly, ameri?ki igrani film /Z/
02:50 Exit 07: Kal, koncert Program po?inje Vijestima u
03:55 Pregled programa za subotu





Kanal RTRS 28.03.2008
RTRS
06:00 INFO KANAL
07:00 Vijesti
07:10 Jutarnji program
09:00 KUHINJICA
09:25 TELEŠOP
09:30 E-MISIJA
10:00 Vijesti
10:05 ZDRAVLJE JE LIJEK
10:35 MOBI DIK, - crtana serija, 20/26
11:00 PE?AT
11:45 TV ENCIKLOPEDIJA ZNANJA, - (84)
12:00 Vijesti
12:15 Stars
12:30 OTKA?ENA PLAVUŠA, - serija, 30/62
13:00 ZA CARA I OTADŽBINU, - serija, 23/80
14:00 OTISCI - 15 GODINA POSLIJE - MOSTAR, - dokumentarni program,repriza
14:30 HEROJI I FENOMENI, - dokumentarni program, repriza
15:00 LOV I RIBOLOV - VELIKI EFFA MITING U BOHINJU
15:30 KUHINJICA
15:55 TELEŠOP
16:00 OTKA?ENA PLAVUŠA, - serija, 31/62
16:30 Srpska danas
17:15 IZVJEŠTAJ SA BANJALU?KE BERZE
17:25 SAOBRA?AJ I MI
17:50 ZA CARA I OTADŽBINU, - serija, 24/80
18:45 Stars
18:55 MJAU, MJAU DRUŽINA
19:30 DNEVNIK, **:** SPORT
20:05 IZBOR MENADŽERA GODINE RS, direktan prenos
21:30 O?I U O?I
22:30 INFO PROFIL
22:45 Sport
22:55 Finansijske novosti
23:00 SJEDNICA NARODNE SKUPŠTINE RS, - pregled
23:10 SINEMANIJA, filmski magazin
23:40 Tribunal
00:10 PASJA LJUBAV, - film
02:40 Dnevnik
03:10 NE RECI NIŠTA, - film
04:40 Srpska danas
05:25 Muzi?ki program
06:00 LOV I RIBOLOV - VELIKI EFFA MITING U BOHINJU





Kanal RTS1 28.03.2008
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 NAJAVA PROGRAMA
09:06 U zdravom telu
09:20 Kuvati srcem
09:35 Slagalica
10:00 Vesti
10:05 Razglednica, dokumentarni program
10:35 Granice 2: Engleska-Škotska, brak u krizi
11:00 Gordost, italijanska serija /14/
12:00 Dnevnik
12:15 Sport plus
12:25 Vreme, stanje na putevima
12:30 Kuvati srcem
12:45 Istražitelji iz Majamija
13:30 Degrasi - nova generacija, kanadska serija /12/
13:55 Exit u pokretu
14:00 Vesti
14:05 SAT
15:00 Vesti
15:10 Vreme je za bebe
16:00 Vesti
16:03 Stižu dolari
17:00 Dnevnik tv Novi Sad
17:20 Evronet
17:25 Šta radite, bre
17:45 Beogradska hronika
18:24 Najava Dnevnika 2
18:25 Oko
19:00 Slagalica
19:17 Vreme, stanje na putevima
19:30 Dnevnik
20:05 Ulica lipa: Tihomir, tv serija
21:00 Vesti
21:05 Visoki napon, kviz
22:00 Vesti
22:05 Tito: Crveno-crno [1943-1980.], dokumentarni pr.
23:00 Vesti
23:05 Istražitelji iz Majamija, amer.ser.[16]
23:54 Vreme, stanje na putevima
00:00 Dnevnik
00:15 Evronet
00:20 Exit u pokretu
00:28 Prevaranti, engleska serija [14]
01:20 Kriminalisti?ke pri?e, ameri?ka serija[14] Himna Srbije
02:10 Visoki napon, kviz
03:00 Vesti
03:03 Tito: Crveno-crno [1943-1980.], dokumentarni pr.
04:03 Oko
04:30 Razglednica, dokumentarni program
05:03 Granice 2: Engleska-Škotska, brak u krizi
05:33 TV PRODAJA
05:48 Verski kalendar
05:57 Himna Srbije
05:58 NAJAVA PROGRAMA
06:00 Vesti





Kanal FOX 28.03.2008
FOX
06:00 Posle kafe (R)
07:00 Fox i prijatelji
09:00 Ljubav I greh, serija
10:00 Kviz:Ludi kamen (R)
10:45 Gospodar zveri, serija
11:45 Fox vesti
12:00 Salto
12:30 Nacionalna geografija
14:30 Posle kafe
15:30 Fox vesti
15:45 Seme strasti, serija
16:40 Kviz:Ludi kamen
17:10 Cribs
17:35 Salto
17:55 Alpha Bank Belex TV
18:00 Fox vesti
18:05 Salto
18:25 Ginis
19:00 Fox vesti
19:30 Bra?ne vode, serija
20:00 Kviz:Da li si pametniji od ?aka petaka?
21:00 Gremlini, film
23:00 Fox vesti
23:30 Alpha Bank Belex TV
23:35 Zlo?ini iz prošlosti, serija
00:30 Primera kviz
00:35 Bra?ne vode (R), serija
02:00 Gospodar zveri (R), serija
03:00 Seme strasti (R), serija
04:10 Ljubav I greh (R), serija
05:00 Amerika FOX TV zadržava pravo izmene programske šeme, serija





Kanal RTS2 28.03.2008
RTS2
06:00 Himna Srbije
06:01 NAJAVA PROGRAMA
06:02 U zdravom telu
06:15 Koncert za dobro jutro: Kad se san ostvari
07:00 Kuvati srcem
07:15 Datum, dokumentarni program
07:20 Verski kalendar
07:30 Dan na salašu, dokumentarni program
08:00 Srbi u svetu
08:30 Kontekst 21
09:00 Šou Pere detli?a, strana animirana serija
09:21 Marvi Hamer, školski program
09:45 Moji roditelji vanzemaljci, ameri?ka serija za decu
10:07 Šumska škola 100.
10:13 Klasi?ne destinacije: Sankt Peterburg
10:39 Datum, dokumentarni program
10:44 Verski kalendar
11:00 Zdravo Evropo, kviz
11:48 Muzi?ki program
12:15 Trezor: Zagorka Golubovi?[u?esnik i svedok, 1991]
13:15 Strogo poverljivo, strana dokumentarna serija
14:00 Mra?ni ugao, ameri?ki film[14]
15:35 Red bull air race, sportski program
16:00 Ovo je Srbija
16:55 Dnevnik biciklista: Od Karlovca do Kragujevca, dok.p. 2.
17:27 Aljaska, dokumentarni program
17:55 Košarka: PS, Novi Sad-Radni?ki
20:03 Misterije Srbije: Družina Save Savanovi?a, dok.prog.
20:30 Lov i ribolov: Dolinom Ibra
21:00 Gordost, italijanska serija /14/
21:58 Uvodna re? za film
22:00 Retrospektiva Gorana Paskaljevi?a: 'Bure baruta'', doma?i film[[18]
23:50 Kriminal u Rusiji: Izdajnici
00:20 Baletski portret: Vladimir Logunov, muzi?ki program Himna Srbije
01:15 Mra?ni ugao, ameri?ki film[14]
02:50 Trezor: Zagorka Golubovi?[u?esnik i svedok, 1991]r.
03:50 Košarka: PS, Novi Sad-Radni?ki
05:30 Kriminal u Rusiji: Izdajnici
06:00 Himna Srbije




Kanal RTS SAT 28.03.2008
RTS SAT
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 U zdravom telu
09:20 Kuvati srcem
09:35 Slagalica
10:00 Vesti
10:05 Razglednica, dokumentarni program
10:35 ŠKOLSKI PROGRAM
12:00 Dnevnik
12:15 Sport plus
12:25 Vreme
12:30 MISTERIJE SRBIJE: DRUŽINA SAVE SAVANOVI?A, DOK. PR.
13:00 LOV I RIBOLOV
13:30 Srbi u svetu
14:00 Vesti
14:05 SAT
15:00 Vesti
15:10 Vreme je za bebe
16:00 Ovo je Srbija
17:00 Dnevnik
17:25 Slagalica
17:45 Beogradska hronika
18:25 Oko
19:00 DIREKTNO
19:30 Dnevnik
20:05 Ulica lipa, tv serija
21:00 Vesti
21:05 Visoki napon
22:00 Vesti
22:05 Tito: Crveno-crno [1943-1980.]
23:00 Vesti
23:05 Šta radite, bre
23:20 DNEVNIK BICIKLISTA: OD KARLOVCA DO KRAGUJEVCA
00:00 Dnevnik
00:15 KOŠARKA: PS, NOVI SAD PANONSKA BANKA-RADNI?KI
06:00 Jutarnji program






Kanal Sport Klub 28.03.2008
Sport Klub
06:30 Deuce – teniski magazin
07:00 TWS
08:00 Šp. rukomet: Posada – Barcelona
10:00 NCAA, m. ludilo: Arkans. – N. Carolina
12:00 Bundesliga – najava kola
13:00 NCAA: Xavier - W. Virginia
15:00 NCAA: UCLA - W. Kentucky
17:00 Deuce – teniski magazin
17:30 Svet atletike
18:00 (DIR) Bundesliga 2: Freiburg - Aachen
20:00 Bundesliga – najava kola
20:30 (DIR) Bundesliga: Hansa - Wolfsburg
22:15 "Total Rugby "
23:00 Profi boks
00:10 (DIR) NCAA: Stanford - Texas
02:10 Svet atletike
02:40 (DIR) NCAA: Memphis-Michig. St.
06:00 TWS



Kanal SLO1 28.03.2008
SLO1
06:10 Kultura
06:15 Odmevi
07:00 Poro?ila
07:05 Dobro jutro
08:00 PORO?ILA
08:05 Dobro jutro
09:00 PORO?ILA
09:05 TROJ?ICE: NEUSTRAŠNI JANEZ, RISANA NANIZANKA, 5.EPIZODA, PONOVITEV
09:30 Risanka
09:35 BINE: ZOB, LUTKOVNO-IGRANA NANIZANKA ZA OTROKE, PONOVITEV
10:00 OMLETA, KRATKI IGRANI FILM EBU IZ JAPONSKE, PONOVITEV
10:15 ENAJSTA ŠOLA, ODDAJA ZA RADOVEDNEŽE, PONOVITEV
10:40 JASNO IN GLASNO: ZDRAVA PREHRANA DIJAKOV, KONTAKTNA ODDAJA ZA MLADE, PONOVITEV
11:30 Osmi dan, ponovitev
12:00 HITLER IN MUSSOLINI - SUROVO PRIJATELJSTVO, NEMŠKA DOKUMENTARNA SERIJA, 2., ZADNJI DEL, PONOVITEV
13:00 Poro?ila, šport, vreme
13:15 Duhovni utrip, ponovitev
13:30 SVET SE MAJE, KRIŽ STOJI ... KARTUZIJE NA SLOVENSKEM, DOKUMENTARNI FILM, PONOVITEV
14:30 Slovenski utrinki, oddaja madžarske tv
15:00 Poro?ila
15:10 Mostovi - hidak
15:40 KAJ GOVORIŠ? = SOVAKERES, 1540
16:00 Risanka
16:05 IZ POPOTNE TORBE: BONBON, 1605
16:25 V DOTIKU Z VODO, AVSTRALSKO-NEMŠKA NANIZANKA, 12/13, 1625
17:00 Novice, slovenska kronika, šport, vreme
17:20 POSEBNA PONUDBA, 1730
17:35 TV POGLED
17:45 NAJVE?JI MOSTOVI, AMERIŠKA DOKUMENTARNA SERIJA, 2/3, 1745
18:40 BREN? IN CVETKA, RISANKA, 1840
18:45 TIN?EK, RISANKA
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:35 Vreme
19:40 ŠPORT
19:50 TV POGLED
19:55 VOJKO ANZELJC: ZA?NIMO ZNOVA, TV SERIJA, 24/35, 1955
20:30 Na zdravje!
22:00 ODMEVI, EVROPA.SI, KULTURA, ŠPORT, VREME, 2200
23:05 POLNO?NI KLUB: VZPOREDNO ŽIVLJENJE NA INTERNETU, 2305
00:20 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 28.3.1990, PONOVITEV
00:45 NAJVE?JI MOSTOVI, AMERIŠKA DOKUMENTARNA SERIJA, 2/3, PONOVITEV
01:35 Dnevnik, ponovitev
02:10 DNEVNIK ZAMEJSKE TV
02:30 Infokanal



Kanal SLO2 28.03.2008
SLO2
06:30 Zabavni infokanal
07:35 GLASNIK, ODDAJA TV MARIBOR, PONOVITEV
08:00 Podoba podobe, ponovitev
08:25 EVROPSKI MAGAZIN, ODDAJA TV MARIBOR, PONOVITEV
09:00 Seja državnega zbora, prenos
14:25 SVETI PETER, ITALIJANSKA NADALJEVANKA, 1/2, PONOVITEV, 1425
16:05 šport špas, oddaja o športu, zdravju in okolju, 6/10, ponovitev
16:35 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 28.3.1990, 1635
17:00 Mostovi - hidak, ponovitev
17:30 Zdaj!, oddaja za razgibano življenje
18:00 Poro?ila
18:05 Primorski mozaik
18:35 študentska
19:00 VELIKA IMENA MALEGA EKRANA: MARKO ROŽMAN, PONOVITEV, 1900
20:00 BIBLIJA, IZKOPANA IZ ZEMELJSKIH NEDER, FRANCOSKA DOKUMENTARNA SERIJA, 3/4, 2000
20:50 BRAM IN ALICE, AMERIŠKA HUMORISTI?NA NADALJEVANKA, 4/9, 2055
21:15 UGRIZ MALE RIBE, AMERIŠKI FILM, 2120
22:45 KONFORMIST, ITALIJANSKI FILM, 2250
00:35 DEADWOOD, AMERIŠKA NADALJEVANKA, 8/12, PONOVITEV, 0040
01:30 SEJA DRŽAVNEGA ZBORA, POSNETEK
03:35 Zabavni infokanal





Kanal TV3 28.03.2008
TV3
06:18 VREMENSKA NAPOVED
06:20 Posnetki zadetki, (World Most Amazing Videos)
06:50 ?ista ljubezen
07:40 Tv Shop
08:10 Son?ni zaliv
08:35 Ti si moje življenje
09:30 Divja ma?ka
10:25 Diagnoza umor
11:20 Tv Shop
11:50 Družinski dvoboj, Razvedrilna oddaja, ponovitev
12:35 Ti si moje življenje
13:30 ?ista ljubezen
14:28 VREMENSKA NAPOVED
14:30 Diagnoza umor
15:20 Beverly Hills 90210
16:15 Princ z Bel Aira
16:45 Modna agencija Janice Dickinson
17:45 Smallville
18:40 Družinski dvoboj, Razvedrilna oddaja
19:25 Posnetki zadetki, (World Most Amazing Videos)
20:00 Preiskovalci na delu: NCIS
21:00 Super orkani
22:00 Pravi umazani ples
23:00 Twin Peaks
23:58 VREMENSKA NAPOVED
00:00 Mednarodno prvenstvo v pokru
01:48 VREMENSKA NAPOVED
01:50 Jerry Springer
02:40 Interaktivni program
02:48 VREMENSKA NAPOVED
02:50 Mikroskop, Razvedrilna oddaja





IZ DIGI TV PAKETA :

Kanal OBN 28.03.2008
OBN
06:45 Najava dje?ijeg programa
06:50 Jagodica Bobica
07:15 Križi? kruži?
07:35 Memory
07:50 Vijesti za djecu
07:55 Mala škola
08:15 Medvjedi?i dobra srca
08:35 Sveznalice
09:40 Hollywoodske pri?e
10:00 Sanja
10:50 Pepeljuga
11:55 OBN INFO
12:10 Oluja strasti
13:35 Telering
14:35 Predsjednica
15:30 Hollywoodske pri?e
16:00 Pepeljuga
16:55 OBN INFO
17:00 Sanja
18:00 Oluja strasti
18:55 OBN INFO
19:15 Fedja Presents
20:00 Murphy Brown
20:30 Lude 70-te
21:00 Super Milijunaš
22:00 Dangerous Curves
23:40 Just for laugh
00:00 Sjena sumnje
01:40 Murphy Brown
02:20 Lude 70-te
02:50 Super Milijunaš
03:40 Hollywoodske pri?e





Kanal RTL 28.03.2008
RTL
06:30 OBALNA STRAŽA, akcijska drama (R) [info]
07:15 MAGNUM, akcijska serija (R)
08:05 LOONEY TUNES [info]
08:35 SPUŽVABOB SKOCKANI, animirana serija [info]
09:00 SAM SVOJ MAJSTOR, epizoda 25., humoristi?na serija [info]
09:25 KORAK PO KORAK, humoristi?na serija (R) [info]
09:50 PUNA KU?A, humoristi?na serija (R)
10:20 LUCAS, film, drama [info]
12:15 Podnevne vijesti, informativna emisija
12:20 Ve?era za 5, zabavni program (R)
12:50 OBALNA STRAŽA, epizoda 16., akcijska drama [info]
13:50 MAGNUM, epizoda 144., akcijska serija [info]
14:40 COBRA 11, SPECIJALCI S AUTOPUTA 6., epizoda 101., kriminalisti?ka serija [info]
15:30 KORAK PO KORAK, epizoda 54., humoristi?na serija [info]
16:00 PUNA KU?A, epizoda 173., humoristi?na serija [info]
16:25 MALCOLM U SREDINI, epizoda 7., humoristi?na serija [info]
16:50 DADILJA, epizoda 56., humoristi?na serija [info]
17:20 RAT U KU?I, epizoda 1., humoristi?na serija [info]
17:50 Ve?era za 5, zabavni program
18:30 Vijesti
18:55 Exploziv - svaki trenutak je bitan..., magazin
19:30 Zabranjena ljubav, zabavni program
20:00 ELITNI UBOJICE, film, akcijski triler [info]
21:30 VELIKA GUŽVA U BRONXU, film, akcijska komedija [info]
23:10 Ve?ernje vijesti, informativna emisija
23:25 ŠIŠMIŠI, film, horor/triler [info]
00:55 Kunolovac, kviz
05:55 Lucas, igrani film, komi?na drama (R) [info]





Kanal NOVA 28.03.2008
NOVA
07:03 Šaljivi ku?ni video, serija
07:28 Jagodica Bobica, crti?
07:50 Fifi i cvjetno društvo, crti?
08:15 Yu-Gi-Oh GX
08:37 Ninja kornja?e
09:00 Nova lova-TV igra
10:44 Svi vole Raymonda, serija
11:11 Ružna ljepotica, telenovela
12:00 Zauvijek susjedi, humoristi?na serija
12:34 Vijesti
12:50 Farma, reality show
13:42 GDIN I G?A BRIDGE, igrani film [info]
15:49 Tu?i suprug, ameri?ki film [info]
17:32 Vijesti Nove TV
17:45 NMK
18:32 Zauvijek susjedi, humoristi?na serija
19:15 Dnevnik Nove TV
19:50 10 do 8
20:00 Farma, reality show
22:00 SAVRŠENA ****, igrani film [info]
23:27 Vijesti Nove TV
23:42 ŽRTVA, igrani film [info]
01:21 AN?ELI RATA, film [info]
02:50 DEEP STAR SIX, igrani film [info]
04:25 Tu?i suprug, ameri?ki film [info]
05:55 Kraj programa




Kanal CMC 28.03.2008
CMC
08:00 Dobro jutro
10:00 Ljubomat
11:00 Hit dana
11:05 Top 40 - strana (R)
13:00 Hit dana
14:00 Nova plo?a
15:00 Spototeka (Rock)
16:15 Srcolomka
17:00 5u5 Meritas
18:00 Top 40 - Doma?a
19:00 CMC News
19:05 Srcolomka
21:00 Hit dana
21:15 Glazbena reportaža
22:00 Spototeka (Rock)
00:00 CMC News
02:00 Nova plo?a
05:00 5u5 Meritas




Kanal OTV 28.03.2008
OTV
08:00 Ekspertiza, emisija o zdravlju
09:00 Izlog
09:15 Pove?alo, emisija o civilnom društvu
10:15 Veselo jutro, glazbena emisija
11:30 Izlog
12:00 Dnevnica,kviz
14:00 OTVorena tv, talk show
15:00 Izlog
15:30 Pressica, talk show
16:30 Izlog
17:00 Business Club, gospodarski magazin
17:30 Svakodnevica , mozai?na emisija
18:30 Serbus Zagreb , zagreba?ka kronika
18:50 INFO OTV
18:55 GLAS AMERIKE,vijesti
19:00 Doma?ica, glazbena emisija
20:00 OTVorena tv, talk show
21:00 Obra?un (Kapetan Leši 2), film
22:45 Obzori, emisija o kulturnoj baštini
23:00 Pe?at vremena , talk show
00:30 Pleasure TV, erotski program
02:35 VIDEO STRANICE

sesedor
29-03-2008, 09:53
29.03.2008




Kanal HTV1 29.03.2008
HTV1
06:15 Poslovni klub
06:45 Znanstvena petica
07:15 Iza ekrana
07:40 NAJAVA PROGRAMA
07:45 TV kalendar
08:00 Vijesti
08:15 Kinoteka - ciklus klasi?nog vesterna: Moja draga Klementina, ameri?ki film (94') [info]
09:50 Fotografija u Hrvatskoj
10:00 Vijesti
10:09 Vrijeme danas
10:10 Vijesti iz kulture
10:20 Ku?ni ljubimci
10:50 ****, emisija za branitelje
11:50 Burzovno izvješ?e
12:00 Dnevnik
12:13 Vrijeme
12:15 TV kalendar
12:30 Mala gospo?ica, epizoda 100., telenovela (12) [info]
13:20 Potroša?ki kod
13:55 Prizma, multinacionalni magazin
14:40 Duhovni izazovi
15:05 Reporteri: Ubojita pogodba
16:15 Euromagazin
16:45 Vijesti
16:54 Vrijeme sutra
17:00 Svirci moji, epizoda 9., zabavno-glazbena emisija [info]
17:25 Promet danas
17:35 Škrinja: Ma?uhica (52'22")
18:35 TV Bingo Show
19:15 LOTO 7/39
19:30 Dnevnik
19:55 Ve?eras...
19:57 Sport
20:02 Vrijeme
20:15 Zvijezde pjevaju, epizoda 4., 1. dio (4/8) [info]
21:30 Zvijezde pjevaju, epizoda 4., 1. dio (4/8) [info]
21:50 Show 69, epizoda 24. [info]
22:35 Burzovno izvješ?e
22:45 Vijesti
22:55 Vijesti iz kulture
23:10 Vojni?ina, igrani film, akcijski [info]
01:20 PREDATOR 2 [info]
04:05 Filmski maraton: Seksualni život [info]
05:40 Mala gospo?ica, epizoda 100., telenovela (12) [info]




Kanal HTV2 29.03.2008
HTV2
07:00 TV vodi? + panorame turisti?kih središta Hrvatske
07:15 NAJAVA PROGRAMA
07:20 Ljubav u zale?u, epizoda 168., TV serija [info]
08:05 ŽUTOKLJUNAC
09:10 Disneyjevi crti?i: Miki i prijatelji
09:30 Disneyjevi crti?i: Mala sirena
10:00 Najbolje godine, serija
10:50 Waterloo Road, epizoda 3., serija [info]
11:45 Briljanteen
12:40 Ciklus klasi?nog spektakla: Pad Rimskog Carstva, ameri?ki film (173') [info]
15:35 Rukomet (ž), kvalifikacije za OI: Hrvatska - Njema?ka, prijenos
17:10 Auto-magazin
17:40 Dobre namjere, epizoda 38., TV serija [info]
18:25 Široki Brijeg: Boks,WBA interkontinentalni naslov: Stjepan Boži? - Djamel Selini, prijenos
19:30 Petar Pan i gusari, crtana serija
19:55 Ve?eras...
20:00 Hrvatska nogometna liga: Varteks - Dinamo, prijenos
22:00 Hrvatska nogometna liga, emisija
23:00 Promet danas
23:05 Sportske vijesti
23:15 ?ansonfest, Kastav 2007. [info]
00:25 Vrijeme je za jazz: HGM jazz orkestar, hrvatska jazz glazba
01:25 TV raspored




Kanal NeT 29.03.2008
NeT
08:00 ŠPICA
14:00 REGIONALNI PROGRAM
14:30 ZBIVALICA, -zabavno-mozai?na emisija (r)
15:15 ANTIPROTIVAN, satiri?na emisija (r)
15:30 TOP SHOP, teletrgovina
15:45 GLAZBA I TELETRGOVINA
16:00 RECEPT ZA LJUBAV, -sapunica (r)
17:00 CIGULI MIGULI, glazbena emisija
18:15 TOP SHOP, teletrgovina
18:30 MA?ERCOVA KUHINJA 1. DIO-zabavna emisija (r)
18:35 EURONEKRETNINE
18:40 MA?ERCOVA KUHINJA 2. DIO-zabavna emisija (r)
18:45 GLAZBA I TELETRGOVINA
18:55 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
19:00 U GARAŽI!
19:30 GLAZBA I TELETRGOVINA
20:15 VIJESTI 1
20:45 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
20:50 11. PROLJETNI BJELOVARSKI SAJAM, program pod pokroviteljstvom
21:30 KAMIONDŽIJE, -serija 18/18
22:15 TIP TOP, -zabavna emisija
22:45 Planet razonode
23:10 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
23:15 STAND UP SUBOTOM, igrani film
01:00 EURONEKRETNINE
01:05 VIJESTI 2
01:30 NO?NI EXPRESS-glazbeni program
04:30 Kraj programa



Kanal HRT PLUS 29.03.2008
HRT PLUS
10:00 TV vodi? + turisti?ka središta Hrvatske
16:00 Zadarfest '98. - Show program
16:27 Koncert: Massimo i Alkemi?ari (Tvornica, 2003.)
17:54 Školska liga
18:23 Direkt: Zaposlene [info]
18:44 Glazbeni spotovi
19:14 Šoka?ka rapsodija 2006., 160 tamburaša (1. dio)
20:00 Allo, allo, 9., (82/83)
20:30 Cipelice lutalice: U carstvu gljiva [info]
20:36 Hvaljen Isus moja stara bako: Zlatovez [info]
21:01 San bez granica --
21:02 Portret crkve i mjesta: Cavtat [info]
21:17 Naši slavni umjetnici: Krsto Hegeduši?, Jostip Slavenski [info]
21:50 Od Konavla do Mljeta [info]
22:06 Bokanja?ki zmijari [info]
22:35 Ishodište u baštini: Salamon Berger [info]
23:04 Hrvatska knjiga [info]
23:48 Bijele no?i
00:17 San bez granica --
00:19 Dubrova?ke ljetne igre 1974.: Ulbrich kvartet (Drezden) [info]
01:02 TEST (do 02.00)





Kanal BHT1 29.03.2008
BHT1
07:00 Ljepši život, igrana serija, 134,135,136/145, repriza (Kodirano na satelitu)
08:15 Govor tišine, emisija za osobe ošte?enog sluha i govora - Program za djecu i mlade, repriza.
09:15 Patkograd, animirana serija, 15/26 (Kodirano na satelitu)
09:25 Moja zemlja, dokumentarna serija, 4/29 (Kodirano na satelitu)
09:40 Memoari porodice Mili?, igrana serija, 7/20
10:00 Kako u Evropu, kviz, 2/9
11:00 Ostali: Makedonci, emisija o nacionalnim manjinama
11:30 Josip Pejakovi?: U ime naroda, repriza
12:00 BHT vijesti
12:10 Tribunal
12:40 Svjetsko blago, strani dokumentarni program * (Kodirano na satelitu)*
13:00 Retrovizor, muzi?ki program
13:25 Desilo se..., dokumentarni film
14:25 U naru?ju Bogova - Fenomen grupe Queen, muzi?ko-dokumentarni program (Kodirano na satelitu)
15:25 Engleska Premier liga, pregled * (Kodirano na satelitu)
15:55 Nogomet: Engleska Premier liga: Bolton Wanderers - Arsenal, prijenos (Kodirano na satelitu)
18:00 Kako je umjetnost stvarala svijet, strana dokumentarna serija, 2/5 (Kodirano na satelitu)
18:50 Frenderi, animirana serija
19:00 BHT vijesti * - Sport * - Vrijeme
19:30 Olimpijski magazin
19:55 Rukomet: Premier liga BiH: Konjuh Živinice - Bosna Lido osiguranje, prijenos
22:00 BHT vijesti
22:15 BHT sport
22:30 Dr. House, igrana serija, 13/22 (Kodirano na satelitu)
23:15 BH Trash
23:35 Mjesto zlo?ina: New York , igrana serija, 32/47 (Kodirano na satelitu)
00:20 Ratovi Las Vegasa , ameri?ki igrani film (Kodirano na satelitu)
01:55 Najbolji me?u najboljima 4, ameri?ki igrani film (Kodirano na satelitu)
03:25 Pregled programa za nedjelju Kako u Evropu




Kanal FTV 29.03.2008
FTV
08:00 Vijesti
08:05 Svijet u njegovim rukama, aemri?ki igrani film /RP/
09:45 Barimba, serija za djecu, r.
10:10 Vijesti
10:15 Navedi dobar razlog, debatni program
11:05 ?udesni prijatelj
11:30 Otisci: 15 godina poslije - Bratunac, dokumentarna serija
12:00 Vijesti
12:05 Mozaik religija, vjerski program
12:35 Prirodna baština BiH: Trebižat, dokumentarna serija
13:10 Zyon, program za mlade
13:40 Lud, zbunjen, normalna, doma?a igrana serija,
14:10 Za kim zvone školska zvona, dokumentarni program
14:40 Vijesti
14:50 Autovizija, emisija o automobilizmu
15:25 Nogomet: Bundes liga: Nurnberg - Bayern M, prijenos
17:30 Dva i po muškarca, igrana serija
17:55 Abeceda zdravlja: Zdravo novoro?en?e, obrazovni program
18:19 Dnevnik, najava
18:20 Monk, igrana serija
19:10 Hallo Kitty, program za djecu
19:30 Dnevnik 2
20:10 Dnevnik D
20:20 Pe?at, doma?a igrana serija
21:20 Neriješen slu?aj, igrana serija
22:05 Vijesti
22:20 Nali?je utopije, ameri?ki igrani film /Z/
00:10 Spava?i, igrana serija
01:00 Sve o nama, igrana serija
01:30 Ciklus horor filmova: Odavno mrtav, ameri?ki igrani film /Z/
03:00 Autovizija, emisija o automobilizmu
03:30 Pregled programa za nedjelju



Kanal RTRS 29.03.2008
RTRS
06:00 LOV I RIBOLOV - VELIKI EFFA MITING U BOHINJU
06:30 ZDRAVLJE JE LIJEK
07:00 KUHINJICA
08:00 VIJESTI
08:15 Jutarnji program
10:00 PRI?E NIDŽE CVR?KA - NIDŽO I ŽELJEZNICA
10:15 MARKO ANTONIJE - SPAŠAVANJE U HONG KONGU, - crtani film
11:35 NO LIMIT
12:00 Vijesti
12:10 LUDE GODINE
12:45 VIJESTI ZA MLADE, - 13. epizoda
13:00 AUTOVIZIJA
13:30 SINEMANIJA, - filmski magazin, repriza
14:05 PROZORNICA
14:30 TELEŠOP
14:35 BONANCA, - serija, 21/31
15:25 KULTURA ŽIVLJENJA
16:15 AKTUELNI RAZGOVOR
16:59 Pregled programa
17:00 Vijesti
17:05 OMLADINSKI FORUM
18:00 HEMIJA IZ KUHINJE - MESO
18:30 DO KRAJA SVIJETA: MONGOLIJA 8. DIO, - putopisna reportaža
19:00 MALO KORIGAN I SVEMIRSKI TRAGA?I, - crtana serija,4. epizoda
19:30 DNEVNIK, **:** SPORT
20:05 VRATI?E SE RODE, - serija, 11/25
21:00 Riznica
21:45 FUDBAL SUBOTOM
23:50 KIK BOKS
06:00 ?UDESNA PLANETA, - dokumentarni program (2)





Kanal RTS SAT 29.03.2008
RTS SAT
06:00 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica /Vesti u
11:00 Knjiga utisaka
11:30 Profil i profit
12:00 Evronet
12:43 Avantura
13:00 Dnevnik
13:15 Sport plus
13:25 Vreme
13:30 Svet zdravlja
14:15 Mira Adanja Polak i Vi
15:00 Vesti
15:10 LETI, LETI PESMO MIJA MILA
16:00 Vesti
16:03 Selo gori, a baba se ?ešlja
16:45 SEKULA I NJEGOVE ŽENE, DOMA?I FILM
18:25 Kvadratura kruga
19:00 Slagalica
19:30 Dnevnik
20:05 Selo gori, a baba se ?ešlja
21:00 TV LICA
22:00 Svet sporta
22:30 RETROSPEKTIVA GORANA PASKALJEVI?A: BURE BARUTA, FILM
00:00 NO?NI PROGRAM
00:10 TRENDSETER
01:05 60 GODINA JUGOSLOVENSKOG DRAMSKOG POZORIŠTA, DOK. PR.
03:05 Vesti
06:00 Vesti




Kanal FOX 29.03.2008
FOX
06:30 Nacionalna geografija
07:30 Recite narodu (R)
08:30 Doma?in (R)
09:30 Crtani film:Spajdermen
10:15 Kviz:Da li si pametniji od ?aka petaka? (R)
11:30 Pimp My Ride
12:00 Top speed (R)
13:00 300 ?uda
13:30 Tvr?ava-emisija o Fort Boyard-u (R)
14:10 Nacionalna geografija
15:05 Usamljena golubica 3.deo, film
17:00 NLB liga:Partizan-Cibona ili Legenda, film
19:00 Fox vesti
19:30 Naj od naj
20:00 Gremlini 2, film
22:00 PrimeraViljarel-Atletiko Madrid
00:00 Top Speed
00:50 Usamljena golubica 3.deo (R), film
03:00 PrimeraViljarel-Atletiko Madrid (R)
05:30 NLB liga (R) FOX TV zadržava pravo izmene programske šeme




Kanal RTS1 29.03.2008
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica
10:00 Vesti
10:05 Žikina šarenica
11:00 Vesti
11:05 Dizni na RTS, filmski program
12:43 Avantura, reportaža
13:00 Dnevnik
13:15 Sport plus
13:25 Vreme, stanje na putevima
13:30 Svet zdravlja
14:15 VI I MIRA ADANJA POLAK
15:00 Vesti
15:10 TV lica...kao sav normalan svet
16:00 Vesti
16:03 Selo gori a baba se ?ešlja: Paprika, tv serija
16:55 Sekula i njegove žene, doma?i film[16] Najava Dnevnika 2
18:30 Kvadratura kruga
19:00 Slagalica
19:17 Vreme, stanje na putevima
19:30 Dnevnik
20:05 Selo gori a baba se ?ešlja, tv serija
21:00 Tv Bingo
22:00 Iks men 2, ameri?ki film[14]
00:15 Glengeri glen ros, ameri?ki film
03:00 Vesti
05:00 ] letnje ra?unanje vremena
06:00 Vesti



Kanal RTS2 29.03.2008
RTS2
06:00 Himna Srbije
06:01 NAJAVA PROGRAMA
06:02 Datum, dokumentarni program
06:07 Verski kalendar
06:28 Srednjoškolci, strana serija za decu
06:41 Srednjoškolci, strana serija za decu
07:04 Dizni
07:05 Srednjoškolci, strana serija za decu
07:28 Usijane glave: Prete?a pisma, serija za decu
07:57 Bibi ?arobnica i tajna plavih sova, nema?ki film za decu
09:50 Verski mozaik Srbije
10:30 Klinika Vet
11:00 Knjiga utisaka
11:30 Profil i profit
12:00 Zdravo Evropo, kviz
12:50 7 tv dana
13:15 Leti, leti pesmo moja mila
14:00 Evronet
14:25 Horizont: Titan - mesto nalik na našu postojbinu
15:20 Red bull air race, sportski program
15:45 Vrele gume
16:15 Reli
16:30 Fudbal-Premijer liga
17:50 Total tenis, sportski program
18:10 Fudbal-Premijer liga
20:09 Mo? umetnosti: Van Gog, strana obrazovna serija
21:05 Više od iluzija, dokumentarni program
22:00 Svet sporta, sportski program
22:30 Neistražena planeta, strana nau?na serija
23:20 Veliki Johan Štraus: Gala koncert sa baletom
00:31 Vrele gume
01:00 Fudbal-Premijer liga
03:15 Fudbal-Premijer liga
05:00 Neistražena planeta


Kanal B92 29.03.2008
B92
06:05 Poligraf ( R )
06:35 U šetnji sa pe?inskim ljudima-NG ( R )
07:05 Crtani film : Džumandži
07:26 Topšop
08:00 Vremenska prognoza
08:04 Crtani film : Vesela petorka
08:30 Vodi? za roditelje ( R )
09:00 Serija : Dr.Dexy
09:25 Dvougao
09:30 Film : Kraljevstvo ma?aka
10:52 Telenor fondacija
11:00 Topšop
11:25 Dvougao
11:33 Crtani film : Trnav?evi?i u divljini
12:00 Vesti B92
12:10 ?ik pogodi ( R )
13:04 Dobro došli
13:30 Yellow cab
14:00 Vesti B92
14:03 VB VIP:Izbacivanje ( R )
15:54 Dvougao ( R )
16:00 Vesti B92
16:33 Bu?elar
17:00 Veliki Brat VIP-uživo
17:30 Uzmi ili ostavi ( R )
18:30 Vesti B92
19:03 Želite li da postanete milioner? ( R )
20:03 Serija : Naša mala klinika
21:00 VB VIP:Izbacivanje
00:00 Vesti B92
00:03 NADREALITY SHOW
00:33 Serija : Uvod u anatomiju
01:28 Magazin Lige šampiona
03:00 Serija : Život na Marsu
03:51 VB VIP - uživo



Kanal SLO1 29.03.2008
SLO1
06:05 Kultura
06:10 Odmevi
06:40 EVROPA.SI
07:00 ZGODBE IZ ŠKOLJKE, PONOVITEV
07:30 Male sive celice, kviz, ponovitev
08:15 V DOTIKU Z VODO, AVSTRALSKO-NEMŠKA NANIZANKA, 12/13, PONOVITEV
08:40 ABSALONOVA SKRIVNOST, DANSKA BOŽI?NA NADALJEVANKA, 12/24, PONOVITEV
09:10 KINO KEKEC: TJULENJ IZ SANDEROOGA, NEMŠKI FILM, 0910
10:40 POLNO?NI KLUB: VZPOREDNO ŽIVLJENJE NA INTERNETU, PONOVITEV
11:55 Tednik, ponovitev
13:00 Poro?ila, šport, vreme
13:20 ZALJUBLJENI V ŽIVALI, NEMŠKA POLJUDNOZNANSTVENA SERIJA, 16., ZADNJI DEL, 1320
13:50 DESET ZAPOVEDI, AMERIŠKI FILM, 2., ZADNJI DEL, PONOVITEV, 1350
15:55 SOBOTNO POPOLDNE
16:00 O ŽIVALIH IN LJUDEH
16:15 LABIRINT
17:00 Poro?ila, šport, vreme
17:15 Ozare
17:20 KRAJI IN LJUDJE
17:35 Na vrtu
17:55 POPOLNA DRUŽINA
18:05 Z DAMIJANOM
18:40 Fifi in cvetli?niki, risanka
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:20 Utrip
19:35 Vreme
19:40 ŠPORT
19:50 TV POGLED
19:55 ZA ZADNJIM VOGALOM, HUMORISTI?NA NANIZANKA, 5. EPIZODA, 1955
20:50 50 LET TELEVIZIJE - TONE PARTLJI?: MAMA UMRLA STOP, IZVIRNA TV IGRA, 2100
21:45 Poro?ila, vreme, šport
22:15 Hri-bar
23:20 RIM, AMERIŠKA NADALJEVANKA, 6/12, 2330
00:20 NEPOVABLJENI GOST, ŠPANSKI FILM, 0030
03:10 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 29.3.1990, PONOVITEV
03:15 Infokanal
03:35 Dnevnik, ponovitev
03:55 DNEVNIK ZAMEJSKE TV



Kanal SLO2 29.03.2008
SLO2
06:30 Zabavni infokanal
10:10 TV PRODAJA
10:40 SKOZI ?AS
10:50 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 29.3.1990, 0930
11:15 Primorski mozaik, ponovitev
11:45 ŠTUDENTSKA, PONOVITEV
12:05 Z glavo na zabavo, 1. oddaja, ponovitev
12:40 TV PRODAJA
13:10 BIBLIJA, IZKOPANA IZ ZEMELJSKIH NEDER, FRANCOSKA DOKUMENTARNA SERIJA, 3/4, PONOVITEV
14:00 Glasbeni spomini z borisom kopitarjem, ponovitev
15:00 TV PRODAJA
15:30 MAGAZIN DESKANJA NA SNEGU&& Pripravila: Antonija Ražen
15:55 DOMŽALE: NOGOMET, TEKMA PRVE LIGE TELEKOM: DOMŽALE - INTERBLOCK, PRENOS&& Reporter: Ivo Milovanovi?, 1555
17:55 CELJE: POLFINALE SLOVENSKEGA POKALA V ROKOMETU (M), CELJE PIVOVARNA LAŠKO - GOLD CLUB, PRENOS&& Reporter: Tomaž Kovšca, 1755
20:00 OLIVER TWIST, ANGLEŠKI FILM, 2000
22:05 BLEŠ?ICA, ODDAJA O MODI
22:35 Slovenski magazin
23:00 SOBOTNO POPOLDNE
01:15 STRELICE NASPROTNE USODE, KANADSKA NADALJEVANKA, 5/12, PONOVITEV, 0115
03:00 ?AS ŽETVE, RUSKI FILM, PONOVITEV, 0200
03:15 Zabavni infokanal



Kanal TV3 29.03.2008
TV3
07:58 VREMENSKA NAPOVED
08:00 Najboljše Disneyjeve risanke
08:10 Najboljše Disneyjeve risanke
08:20 Najboljše Disneyjeve risanke
08:35 Polna hiša
09:05 Jimmy Neutron
09:35 Spuži kvadratnik, (Sponge Bob) risanka
09:55 Avatar
10:30 Izgubljeni v Pacifiku
11:00 Ameriški top model
11:50 Modna agencija Janice Dickinson
12:40 Modna agencija Janice Dickinson
13:30 Modna agencija Janice Dickinson
14:20 Vitez za volanom
15:15 Popolna preobrazba doma
16:05 Hiša vaših sanj
17:15 Space Jam
18:50 Posnetki zadetki, (World Most Amazing Videos)
20:00 Leon
22:15 Odbita rodbina
22:40 Pisarna
23:10 Bojna ladja Galaktika
00:00 Skrivna naveza
01:05 Mednarodno prvenstvo v pokru
03:40 Interaktivni program
03:50 Mikroskop, Razvedrilna oddaja


IZ DIGI TV PAKETA :


Kanal OBN 29.03.2008
OBN
06:35 Pepeljuga
07:20 Pepeljuga
08:10 Pepeljuga
09:00 Pepeljuga
09:50 Pepeljuga
10:15 Avatar
11:15 NBA liga: Dallas - San Antonio (snimka)
13:30 Škotska Premier league: Celtic-Rangers
15:30 Mimohod
16:35 Punk'd
17:10 Cribs
17:45 Lude 70-te
18:10 Dr. 90210
18:55 OBN INFO
19:15 !hej music
20:00 Serie A: Uvodna emisija
20:25 Serie A: Inter - Juventus
22:15 Hanibal: Po?etak
23:45 The Daily Show with John Stewart
00:15 Just for laugh
00:45 Mimohod




Kanal RTL 29.03.2008
RTL
07:30 Zvijezde Ekstra, zabavni program (R)
08:20 DAN D, epizoda 9., humoristi?na serija [info]
08:50 ULICA SEZAM, crtana serija
09:55 Zabranjena ljubav, zabavni program (R)
12:15 JEDNOM LOPOV, epizoda 1., akcijska serija [info]
13:10 LUTRIJA ŽIVOTA, epizoda 8., dramska serija [info]
14:00 Vijesti uz ru?ak, informativna emisija
14:05 VELIKA GUŽVA U BRONXU, film, akcijska komedija [info]
15:45 FANTOM, film, avanturisti?ki [info]
17:25 Zvijezde Ekstra, zabavni program [info]
18:30 Vijesti
19:05 Žuta minuta, zabavni program
20:00 Žena-ma?ka, film, avanturisti?ki [info]
21:45 Hrvatski top model by Tatjana Juri?, zabavni program
23:15 EKSPLOZIVNI SIMON, film, akcijska komedija [info]
00:40 CRNA LISTA, film, akcijski triler [info]
01:05 Kunolovac, kviz




Kanal CMC 29.03.2008
CMC
08:00 Dobro jutro
11:00 Hit tjedna
11:05 Top 40 - Doma?a (R)
12:00 Klapo moja
13:00 Hit tjedna
16:00 Ljubomat
17:00 Pepsi Top Spot
19:00 Srcolomka
21:00 Hit tjedna
00:00 Koncert - Nina Badri? »Ljubav za ljubav« I. dio




Kanal NOVA 29.03.2008
NOVA
06:35 Šaljivi ku?ni video, serija
06:59 Power Rangers, dje?ja serija
07:21 Tomica i prijatelji, crti?
07:43 Ninja kornja?e
08:07 Winx, crti?
08:30 Novac
09:00 Nova lova-TV igra
11:01 SAVRŠENA ****, igrani film [info]
12:24 Ve?ernja škola EU
13:25 Lud, zbunjen, normalan, humoristi?na serija
14:07 Ne zaboravi stihove, glazbeni kviz
15:03 Farma, reality show
17:08 Vijesti Nove TV
17:13 Kod Ane
17:59 Nad lipom 35
19:15 Dnevnik Nove TV
19:55 Vrijeme Nove TV
20:00 Ne zaboravi stihove, glazbeni kviz
20:55 Nekažnjiv zlo?in, igrani film [info]
22:50 Farma, reality show
23:32 RASKRIŽJE, igrani film [info]
01:16 Gubitnik, igrani film [info]
03:59 LIJEPI JOHNNY, igrani film [info]
04:28 MARCI X, igrani film [info]
05:48 Kraj programa

sesedor
30-03-2008, 11:20
Kanal HTV1 30.03.2008
HTV1
06:25 Skica za portret
06:45 Euromagazin
07:15 Svirci moji, epizoda 9., zabavno-glazbena emisija [info]
07:40 NAJAVA PROGRAMA
07:45 TV kalendar
08:00 Vijesti
08:10 Einojuhanija Rautavaare: Cjelonoćno bdjenje [info]
09:25 Hrvatska kulturna baština: Zagrebački kolodvori [info]
09:40 Hrvatska kulturna baština: Arheološki muzej u Osijeku
10:00 Vijesti
10:09 Vrijeme danas
10:10 Vijesti iz kulture
10:20 Oceanske dubine, epizoda 1., dokumentarna serija (52') [info]
11:20 Jelovnici izgubljenog vremena
11:40 TV kalendar
11:52 Burzovno izvješće
12:00 Dnevnik
12:13 Vrijeme
12:15 Mali savjeti za poljoprivrednike
12:17 Maslinovo ulje, EP reportaža
12:30 Plodovi zemlje
13:25 Split: More
14:00 Nedjeljom u dva
15:02 Kulturni info
15:04 Promet danas
15:10 Mir i dobro
15:45 Opera Box
16:15 Vijesti
16:24 Vrijeme sutra
16:30 Lijepom našom: Otočac (2/2), epizoda 2. [info]
17:25 Uzmi ili ostavi, TV igra
18:05 Na domaćem terenu
19:15 LOTO 6/45
19:30 Dnevnik
19:55 Večeras...
19:57 Sport
20:02 Vrijeme
20:15 1 protiv 100, kviz
21:15 Stipe u gostima, epizoda 4., dramska serija [info]
22:00 Sve za lovu, igrani film, akcijska komedija [info]
23:35 Burzovno izvješće
23:45 Vijesti
23:55 Vijesti iz kulture
00:10 Ciklus europskog filma: Skupljači perja, jugoslavneski film (12) [info]
01:30 Oceanske dubine, epizoda 1., dokumentarna serija (52') [info]
02:25 Opera Box
02:55 Slikovnica
03:20 Jelovnici izgubljenog vremena
03:40 Skica za portret
03:45 Lijepom našom: Otočac (2/2), epizoda 2. [info]
04:30 Plodovi zemlje
05:20 Split: More
05:50 Glas domovine



Kanal HTV2 30.03.2008
HTV2
07:00 TV vodič + panorame turističkih središta Hrvatske
07:15 NAJAVA PROGRAMA
07:20 Dobre namjere, epizoda 39., TV serija [info]
08:05 Zvijezde pjevaju (4/8), epizoda 4. [info]
09:30 Lažeš, Melita!, epizoda 4., serija za djecu [info]
10:00 Nora Fora, TV igra za djecu [info]
10:50 Biblija
11:00 Zagreb (Knežija): Misa, izravni prijenos (nije kod na sat) [info]
12:00 Parlaonica
12:55 Rukomet (ž), kvalifikacije za OI: Švedska - Hrvatska, prijenos
14:30 Šibenik: Košarka (Ž), finale Kupa Hrvatske
16:25 Slikovnica
16:55 Engleska nogometna liga: Liverpool - Everton, prijenos
18:55 PH u stolnom tenisu, reportaža
19:15 Nogomet, Najgol EP
19:30 Magazin Lige prvaka
20:00 Večeras...
20:05 Opsada, američki film (12) (98') [info]
21:50 Vitezovi uzaludnog truda, epizoda 3., humoristična serija [info]
22:10 Promet danas
22:15 Sportske vijesti
22:20 Direkt: Flat line
22:50 Dokuteka
23:25 Nedjeljom u dva
00:25 TV raspored



Kanal HRT PLUS 30.03.2008
HRT PLUS
10:00 TV vodič + turistička središta Hrvatske
15:48 Školska liga (19. epizoda)
16:16 Planetrij, zvijezde iznad: Boris Dvornik
18:32 Hrvatska kulturna baština: Pula u Antici
19:00 Uskrsfest, prijenos (1.dio)
20:30 U dobrom društvu
20:55 Uskrsfest, prijenos (2.dio)
21:20 Allo, allo 9., serija
21:50 Muzika iz ateljea (1981.), Goachino Rossini 5/8
22:35 Jedanaest zapovijedi, francuski film [info]
00:00 Gibonni feat. Urban i Maya, Posoljeni zrak i razlivena tinta
00:05 Odjava progama
00:10 TEST (do 02.00)



Kanal NeT 30.03.2008
NeT
08:00 MEĐU ZVIJEZDAMA, -igrani film
09:30 11. PROLJETNI BJELOVASKI SAJAM, program pod pokroviteljstvom
10:15 KRONIKA GRADA KUTINE, program pod pokroviteljstvom
10:25 KRONIKA SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE, pr. pod pokroviteljstvom
10:35 KRONIKA GRADA BJELOVARA, program pod pokroviteljstvom
10:45 KRONIKA GRADA SISKA, program pod pokroviteljstvom
11:00 MIRIS ZEMLJE, - poljoprivredna emisija
11:45 PEVECOV KUTAK-program pod pokroviteljstvom
12:15 TOP SHOP, teletrgovina
12:30 TIP TOP, zabavna emisija (r)
13:00 RICCOHET, igrani film (r)
15:00 EURONEKRETNINE
15:05 Planet razonode
15:30 U GARAŽI!
16:00 STAND UP SUBOTOM, igrani film (r)
18:00 ZABA-LEPEZA BJ, program pod pokroviteljstvom (r)
18:15 E.P.K., glazbena emisija (r)
18:45 GLAZBA I TELETRGOVINA
18:55 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
19:00 KRONIKA GRADA KUTINE, program pod pokroviteljstvom (r)
19:10 KRONIKA SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE, pr. pod pokroviteljstvom
19:20 KRONIKA GRADA BJELOVARA, program pod pokroviteljstvom (r)
19:30 KRONIKA GRADA SISKA, program pod pokroviteljstvom (r)
19:40 EURONEKRETNINE
19:45 GLAZBA I TELETRGOVINA
20:00 RECEPT ZA LJUBAV, -sapunica 71/100 (r)
20:45 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
20:50 RECEPT ZA LJUBAV, -sapunica 72/100 (r)
21:35 RECEPT ZA LJUBAV, -sapunica 73/100 (r)
22:20 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
22:25 RECEPT ZA LJUBAV, -sapunica 74/100 (r)
23:05 RECEPT ZA LJUBAV, -sapunica 75/100 (r)
23:55 NOĆNI EXPRESS-glazbeni program
02:55 Kraj programa



BHT1

07:25 Ljepši život, igrana serija, 137,138/145, repriza (Kodirano na satelitu)
08:10 Kako je umjetnost stvarala svijet, strana dokumentarna serija, 2/5, repriza (Kodirano na satelitu)
09:00 TV Liberty
09:30 Obe?anje, igrani film (Kodirano na satelitu)
11:00 Dje?iji festivali
11:10 Duhovni mostovi , emisija o religiji
12:00 BHT vijesti
12:15 RetroVizor, muzi?ki program, repriza
12:45 Top Lista Nadrealista '91, 4/7, repriza
13:30 Ko te posl'o u Oslo, reportaža
13:50 Olimpijski magazin (Kodirano na satelitu)
14:25 Nogomet: Engleska Premier liga: ?elsi - Midlsbur, prijenos (Kodirano na satelitu)
16:25 Smanji gas!, emisija o saobra?aju
16:55 Nogomet: Engleska Premier liga: Liverpul - Everton, prijenos (Kodirano na satelitu)
17:50 Frenderi: Norveška, animirana serija (u pauzi utakmice)
19:00 BHT vijesti * - Sport * - Vrijeme
19:30 Liga šampiona u nogometu, magazin (Kodirano na satelitu)
20:00 Neprolazna pjesma
20:45 Josip Pejakovi?: U ime naroda
21:15 BHT sport
22:00 BHT vijesti
22:15 Global, emisija o zbivanjima u svijetu
23:00 Mjesto zlo?ina: Njujork, igrana serija, 33/47 (Kodirano na satelitu)
23:45 Figure 26/64: Tre?i ?ovjek
00:45 Pri?aj , ameri?ki igrani film (Kodirano na satelitu)
02:15 Pregled programa za ponedjeljak Duhovni mostovi




Kanal FTV 30.03.2008
FTV
08:00 Vijesti
08:05 Marvi Hamer, crtani film
08:30 Hallo Kitty, animirana serija
08:45 Slon?i? Bendžamin
09:15 Štrumfovi
09:40 Vijesti za mlade
10:00 Vijesti
10:05 P?elica Maja, animirani film
10:30 Elias, crtani film
10:45 Viza za budu?nost, doma?a igrana serija
11:20 Planine Bosne i Hercegovine: Planine Bitovnja, dok. serija
12:00 Vijesti
12:05 Ekovizija, dokumentarni program
12:30 Turizam plus, emisija o turizmu
13:25 Ve?ernja škola, humoristi?ka serija
14:20 Jesen stiže, dunjo moja, igrana serija
14:50 Vijesti
15:00 Svako dobro, Bosno i Hercegovino!, zabavni program
16:55 Nogomet: Bundes liga: Hanover - Stuttgart, prijenos
18:55 Dnevnik, najava
18:56 Barimba, serija za djecu
19:30 Dnevnik 2
20:10 Lud, zbunjen, normalan, doma?a igrana serija
20:55 Pozitivna geografija, zabavni program
21:30 Paralele, vanjskopoliti?ki magazin
21:55 Sandžak u me?uvremenu sa Muhamedom Filipovi?em, dok. serija
22:25 Vijesti
22:40 EXeR, show business magazin
23:30 Ciklus western filmova: Put za jug, ameri?ki igrani film /RP/
01:20 Pregled programa za ponedjeljak



Kanal RTRS 30.03.2008
RTRS
06:00 ČUDESNA PLANETA, - dokumentarni program (2)
06:50 KULTURA ŽIVLJENJA
07:35 TAKAV JE ŽIVOT, - dokumentarni program
07:55 SMANJI BRZINU, PRODUŽI ŽIVOT
08:00 Vijesti
08:10 SMANJI BRZINU, PRODUŽI ŽIVOT
08:15 MOJE PJESME, MOJI SNOVI - JANDRINO JATO, - muzička emisija
08:40 Riznica
09:25 DENIS NAPAST, - crtana serija,21/52
10:00 SVJEDOČANSTVO O GENIJIMA - AJNŠTAJN
11:05 VRIJEME IZAZOVA, - dokumentarni program, repriza
11:30 STO LJUDI, STO ĆUDI, - dokumentarni program
12:00 Vijesti
12:15 SNOP
13:00 KAPI ZAVIČAJA - KAPAVICA, - dokumentarni program
13:30 Turizam plus
14:15 PITAJTE, TRAŽIMO ODGOVOR
15:00 KLINAC I JA, - film
16:30 VRATIĆE SE RODE, - serija, 11/25
17:20 GILLETTE WORLD SPORT 2008., - sportski magazin
17:45 AKTUELNI RAZGOVOR
18:10 MODNI TRENDOVI ZA PROLJEĆE 2008., - reportaža
18:30 DO KRAJA SVIJETA - MONGOLIJA, 9. DIO, - putopisna reportaža
19:00 MALO KORIGAN I SVEMIRSKI TRAGAČI, - crtana serija, 5/26
19:30 DNEVNIK, **:** SPORT
20:05 TRI PALME ZA DVE BITANGE I RIBICU, - film
21:50 Riznica
22:35 AH, TA PLANETA!
23:00 INFO PROFIL
23:10 SMANJI BRZINU, PRODUŽI ŽIVOT
23:15 Sportski pregled
23:45 FUDBAL - BRAZILSKA LIGA
06:00 INFO KANAL



Kanal RTS SAT 30.03.2008
RTS SAT
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica /Vesti u
11:00 ŠTIMOFONIJA, PR. ZA DECU
11:30 Aqua viva derbi
12:00 UNHCR - povratak: Kosovo
12:25 Interfejs
13:00 Dnevnik
13:15 Vreme
13:20 Sport plus
13:25 Fudbal-Meridian super liga
15:20 Rezervisano vreme
15:48 Vesti
15:51 Bela la?a
16:45 Moj ljubimac
17:15 Tvoje pesme, moji snovi: Momo Kapor
18:10 Reli
18:25 Sasvim prirodno
19:00 Slagalica
19:30 Dnevnik
20:05 Bela la?a, tv serija
21:00 Balkanskom ulicom
21:30 Pogled s Olimpa
22:00 Muzi?ki program
22:45 MERIDIAN SUPER LIGA, SPORTSKI PROGRAM
23:15 ZABORAVLJENI UMOVI SRBIJE, DOK. PROGRAM
00:00 Dnevnik
00:10 Put humanizma
00:15 Evronet
00:20 Trezor
00:40 Dozvolite...
01:20 NO?NI PROGRAM
01:40 Total tenis
02:00 Vesti
06:00 Vesti



Kanal RTS1 30.03.2008
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica /Vesti u
10:59 Dizni na RTS
12:41 Agroinfo
13:00 Dnevnik
13:15 Sport plus
13:20 Vreme
13:25 Balkanskom ulicom: Nebojša Glogovac
14:05 Vreme je za bebe, zabavni program
14:50 Vesti
15:00 SAT
15:45 Vesti
15:48 Bela la?a, tv serija
16:43 Tre?a sre?a
18:27 Sasvim prirodno: Bugarska, reportaža
19:00 Slagalica
19:30 Dnevnik 2
20:05 Bela la?a, tv serija
20:56 Vreme
21:00 Slovo srama, ameri?ki film [18]
23:24 Bekstvo iz zatvora, ameri?ka serija
00:14 Dnevnik
00:32 Exit : The cardigans, muzi?ki program
01:30 Exit: Viza movement
02:21 Bela la?a, tv serija
03:08 Vesti
03:11 Vreme je za bebe, zabavni program
03:49 Balkanskom ulicom: Nebojša Glogovac
04:30 Sasvim prirodno: Bugarska, reportaža
05:03 Slagalica
05:31 TV PRODAJA
05:46 Verski kalendar
06:00 Vesti



Kanal RTS2 30.03.2008
RTS2
06:02 Muzika za dobro jutro: Romska muzika
07:00 Amen a?es
07:29 Datum, dokumentarni program
07:35 Verski kalendar
07:45 Agroinfo
08:00 Dozvolite...
09:00 Pustolov: Indijanske sportske igre
09:29 Štimofonija, program za decu
10:01 Aqua viva derbi
10:30 Moj ljubimac
11:00 Brazde
12:00 UNHCR - povratak: Kosovo
12:25 Interfejs
12:50 Kroz vrata znanja do putovanja, kviz
13:25 Fudbal - Meridijan super liga
15:30 Trag u prostoru: Marširati ili stati, dokumentarni program
16:00 Exit u pokretu
16:25 Red Bull Air Race
16:55 Fudbal-Premijer liga
19:00 Put humanizma
19:30 Verski kalendar
19:41 Datum, dokumentarni program
20:00 Privatan život remek dela: Bitka kod San Romana, strana obrazovna serija
21:00 Rezervisano vreme
22:00 Istraga je pokazala: Zli duhovi, strana dok. serija
22:45 Meridijan super liga, sportski program
23:15 Božanski bubnjari: Za Ondekoza, muzi?ki program 2.
23:56 North city 05
00:30 Fudbal - Meridijan super liga
02:10 Fudbal-Premijer liga
04:00 Trag u prostoru: Marširati ili stati, dokumentarni program
04:25 Božanski bubnjari: Za Ondekoza, muzi?ki program 2.
05:00 Istraga je pokazala: Zli duhovi, strana dok. serija





Kanal B92 30.03.2008
B92
06:25 Film : Kraljevstvo mačaka ( R )
07:37 Topšop
08:00 Vremenska prognoza
08:05 Crtani film : Vesela petorka
08:30 Vodič za roditelje ( R )
08:52 Topšop
09:00 Znanje na poklon
10:30 Serija : Naša mala klinika ( R )
11:34 Vodič za roditelje
12:00 Vesti B92 za osobe oštećenog sluha
12:10 Dvougao ( R )
12:15 Serija : Robin Hud ( R )
13:10 VB VIP:Izbacivanje ( R )
14:00 Vesti B92
14:03 VB VIP:Izbacivanje ( R )
15:54 Dvougao ( R )
16:00 Vesti B92
16:33 Čik pogodi
17:30 U šetnji sa dinosaurusima, BBC na B92
18:00 NADREALITY SHOW (R)
18:30 Vesti B92
19:03 Utisak nedelje
21:00 VB VIP- FINALE
00:00 Vesti B92
00:03 Film : Pitanje časti
01:36 VB VIP FINALE ( R )
04:05 Film : Pitanje časti ( R )
05:35 Yellow cab ( R )
05:57 Kako je snimano...





Kanal FOX 30.03.2008
FOX
07:16 Salto (R)
08:00 Domaćin
09:00 e-TV
09:31 Crtani film:Spajdermen
10:15 Kviz:Da li si pametniji od đaka petaka? (R)
11:10 Legenda (R), film
12:47 Salto
13:00 Fort Boyard (R)
13:55 Nacionalna geografija
14:50 Crtani film:Ovčica Šon
15:00 Usamljena golubica 4.deo, film
16:42 Salto
17:04 Naj od naj (r)
17:38 Crni Gruja, serija
18:30 Fox vesti
18:40 Fox arena
19:00 Primera:Deportivo-Mursija
20:55 Ubistvo u visokim krugovima, film
23:12 300 čuda (R)
23:45 Usamljena golubica 4.deo (R), film
02:00 Primera:Deportivo-Mursija (R)
05:00 Amerika FOX TV zadržava pravo izmene programske šeme, serija




Kanal SLO1 30.03.2008
SLO1
07:00 ŽIV ŽAV: TIMOTEJ HODI V ŠOLO, RISANA NANIZANKA, 20/26; GUMBEK IN RJAV?EK: KAJ JE NAROBE, MAMI? MARCELINO KRUH IN VINO, RISANA NANIZANKA, 25/26, 0700
09:15 Kravica katka, risanka
09:25 RJAVI MEDVEDEK, RISANKA
09:30 Umko, najboljša zabava za umne glave, 7.oddaja, ponovitev
10:20 šport špas, oddaja o športu, zdravju in okolju, 7/10
10:55 SLEDI, ODDAJA TV MARIBOR, 1045
11:25 Obzorja duha
12:05 Ljudje in zemlja, oddaja tv maribor
13:00 Poro?ila, šport, vreme
13:10 Na zdravje!, ponovitev
14:25 FINA GOSPA, ANGLEŠKA HUMORISTI?NA NADALJEVANKA, 8/40, 1425
14:55 SAMO BEDAKI IN KONJI, ANGLEŠKA HUMORISTI?NA NADALJEVANKA, 8/45, 1455
15:30 5 MINUT SLAVE: PAIN IN THE ASS
15:35 NEDELJSKO OKO Z MARJANOM JERMANOM
15:45 GLASBENI DVOBOJ, 1. KROG: MANCA IZMAJLOVA VS. DRUŠTVO MRTVIH PESNIKOV
16:10 ?LOVEŠKI FAKTOR: TROBENTA?
16:15 ŠPORT Z GREGORJEM
16:30 OGLASNI BLOK Z JONOM CULSHAWOM, HUMORISTI?NO-DOKUMENTARNA ODDAJA, 6. DEL, 1630
17:00 Poro?ila, šport, vreme
17:15 NLP S TJAŠO ŽELEZNIK IN KLEMNOM SLAKONJO, 1715
17:20 DRUŽABNA: OLIMPIJA NA LEDU - INDIJSKI PLESNI SPEKTAKEL - OTVORITEV VIP ROCK BARA - RAZMETANO: ALFI NIPI?
17:45 FOKUS: NARODNOZABAVNA GLASBA
18:30 žrebanje lota
18:40 POKEC, RISANKA
18:45 OZI BU, RISANKA
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:20 Zrcalo tedna
19:35 Vreme
19:40 ŠPORT
19:50 TV POGLED
19:55 ZVEZDE POJEJO, 1955
21:25 DOBRODELNI KONCERT SLOMŠKOVE USTANOVE - K. JENKINS: MAŠA ZA MIR, POSNETEK IZ CANKARJEVEGA DOMA, 2125
22:55 Ars 360
23:15 Poro?ila, vreme, šport
23:40 DOBER, HUDOBEN, GRD, ITALIJANSKI FILM, 2340
02:15 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 30.3.1990, PONOVITEV
02:40 Dnevnik, ponovitev
03:00 DNEVNIK ZAMEJSKE TV
03:30 Infokanal



Kanal SLO2 30.03.2008
SLO2
06:30 Zabavni infokanal
08:50 TV PRODAJA
09:20 SKOZI ?AS
09:30 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 30.3.1990, 0950
09:55 GLASBA ANTONIJA VIVALDIJA, PONOVITEV, 1010
10:40 ZAPOJTE Z NAMI - P. I. ?AJKOVSKI (1969), PONOVITEV, 1055
10:55 VOKALNA SKUPINA BIT, 1110
11:05 Med valovi, oddaja tv koper-capodistria, ponovitev
11:35 Globus, ponovitev
12:10 Slovenski magazin, ponovitev
12:40 NOGOMET, TEKMA ANGLEŠKE LIGE: MANCHESTER UNITED - ASTON VILLA, POSNETEK IZ MANCHESTRA&& Reporter: Peter Kav?i?, 1325
14:25 LODZ: FINALE LIGE PRVAKOV V ODBOJKI (M), PRENOS&& Reporter: Marjan Fortin, 1530
16:55 CELJE: FINALE SLOVENSKEGA POKALA V ROKOMETU (M), PRENOS&& Reporter: Tomaž Kovšca, 1655
18:25 ZDAJ!, ODDAJA ZA RAZGIBANO ŽIVLJENJE, PONOVITEV
18:50 NESKON?NOST JE VE?NOST, POSNETEK PRIREDITVE OB PLESNEM SLOVESU KATARINE VENTURINI IN ANDREJA ŠKUFCE, PONOVITEV, 1850
20:00 URO?ENI ZAKLADI ALTIPLANA, FRANCOSKA DOKUMENTARNA ODDAJA, 2000
20:55 KMETJE, POLJSKA LITERARNA NADALJEVANKA, 4/13, 2055
21:50 š - športna oddaja
22:35 SOPRANOVI, AMERIŠKA NADALJEVANKA, 13/21, PONOVITEV, 2235
23:25 NA UTRIP SRCA: ZLATA RESNA GLASBA IN BALET (1958-2008) IZ BALETNEGA ARHIVA: S. PROKOFJEV - H. NEUBAUER: ROMEO IN JULIJA, BALET SNG OPERA IN BALET LJUBLJANA (1968), 2320
01:00 Zabavni infokanal






Kanal TV3 30.03.2008
TV3
07:30 Magazin Lige prvakov
08:00 Najboljše Disneyjeve risanke
08:10 Najboljše Disneyjeve risanke
08:20 Najboljše Disneyjeve risanke
08:35 Polna hiša
09:05 Jimmy Neutron
09:35 Spuži kvadratnik, (Sponge Bob) risanka
09:55 Avatar
10:30 Izgubljeni v Pacifiku
11:00 Ameriški top model
11:50 Modna agencija Janice Dickinson
12:40 Modna agencija Janice Dickinson
13:30 Super orkani
14:25 Vitez za volanom
15:15 Popolna preobrazba doma
16:05 Hiša vaših sanj
17:15 Moj prijatelj Willy 2
18:40 Zamenjava žena: spoznaj svojo novo mami
19:30 Oktan, Avtomobilisti?na oddaja
20:00 Povpre?ni Joe: Adamova vrnitev
21:00 Na sledi, Dokumentarna oddaja
22:00 Obmo?je smrti
23:00 Bojna ladja Galaktika
23:55 Billy Bathgate
00:23 VREMENSKA NAPOVED
00:25 Šesti ?ut
00:40 Obmo?je smrti
03:40 Interaktivni program
03:50 Mikroskop, Razvedrilna oddaja




IZ DIGI TV PAKETA :




Kanal OBN 30.03.2008
OBN
07:20 Oluja strasti
08:10 Oluja strasti
09:05 Oluja strasti
09:55 Oluja strasti
10:45 Oluja strasti
11:35 Spužva Bob
12:35 Naša mala klinika
13:35 ?uvari planete
14:25 Just for laugh
14:55 Serie A: Juventus - Parma
16:45 Nedjeljno popodne
16:55 o?ekuje vas dva sata dobre zabave i druženja u „Nedjeljnom popodnevu“, uz vaša omiljena TV lica. Od stalnih priloga osobito vrijedi izdvojiti ocjenjivanje restorana i portretiranje namirnica od strane kuharskoga kanconijera Vjekoslava Karam...
18:55 NBA: Huoston - San Antonio
22:40 Olimp
23:10 Povratak Twistera
00:10 NBA: Huoston - San Antonio (snimka)
03:00 Nedjeljno popodne





Kanal NOVA 30.03.2008
NOVA
07:14 Šaljivi ku?ni video, serija
07:40 Zlo?ko, dje?ja serija
08:01 Power Rangers, dje?ja serija
08:23 Tomica i prijatelji, crti?
08:46 Ninja kornja?e
09:10 Winx, crti?
09:34 Automotiv
10:05 Djevojke s Beverly Hillsa, serija
10:29 U sedmom nebu, serija
11:17 Ku?a na plaži, serija
12:08 Smallville 6., epizoda 5., hit serija [info]
13:00 ?arobnice 7., epizoda 8., hit serija [info]
13:48 Frikovi 1., epizoda 10., hit serija [info]
14:39 Ne zaboravi stihove, glazbeni kviz
15:40 Ugovor iz snova, film [info]
17:20 Vijesti Nove TV
17:25 RASKRIŽJE, igrani film [info]
19:15 Dnevnik Nove TV
19:56 Vrijeme Nove TV
20:00 Nad lipom 35
21:11 SVEMIRSKI MARINCI, igrani film [info]
23:19 Red Carpet, showbiz magazin
00:32 Svi mrze Chrisa 3., epizoda 8., humoristi?na serija [info]
00:59 MARCI X, igrani film [info]
02:23 Red Carpet, showbiz magazin
03:27 Svi mrze Chrisa
03:48 Frikovi, hit serija
04:33 Kraj programa



Kanal RTL 30.03.2008
RTL
06:15 JEDNOM LOPOV, akcijska serija (R) [info]
06:20 Žuta minuta, zabavni program
07:15 JEDNOM LOPOV, akcijska serija (R) [info]
08:00 LUTRIJA ŽIVOTA, dramska serija (R) [info]
08:45 BLIZANKE, epizoda 6., humoristi?na serija [info]
09:10 ULICA SEZAM, crtana serija
10:10 WALLACE I GROMIT U VELIKOJ POVRTNOJ ZAVJERI, film, animirani [info]
11:35 GLITTER, igrani film, romanti?na drama [info]
13:35 Vijesti uz ru?ak, informativna emisija
13:45 Hrvatski top model by Tatjana Juri?, zabavni program (R)
15:25 Žena-ma?ka, film, avanturisti?ki [info]
17:10 ODRED ZA ?ISTO?U - nova sezona, epizoda 9., zabavna emisija [info]
17:40 Exkluziv - zvjezdani magazin, magazin
18:30 Vijesti
19:05 Salto
19:30 CSI: MIAMI, kriminalisti?ka serija [info]
20:20 ZAKON BRA?E 3., epizoda 1., kriminalisti?ka serija [info]
21:15 JAMES BOND 007: ZLATNO OKO, film, igrani film, akcijski [info]
23:25 UROTA, epizoda 3. [info]
00:20 Kunolovac, kviz



Kanal CMC 30.03.2008
CMC
08:00 Dobro jutro
10:00 Pepsi Top Spot (R)
11:00 Hit tjedna
12:00 Narodno je narodno
13:00 Hit tjedna
13:05 Srcolomka
15:00 Glazbena reportaža
16:00 Srcolomka
17:00 CMC portret Zabranjeno pušenje
18:07 Hit tjedna
19:05 Ljubomat
21:00 Hit tjedna
21:15 Ve?er s...Severina

sesedor
05-04-2008, 10:23
Kanal HTV1 05.04.2008
HTV1
06:25 Glas domovine
06:50 Znanstvena petica
07:20 Iza ekrana
07:40 NAJAVA PROGRAMA
07:45 TV kalendar
08:00 Vijesti
08:10 Ku?ni ljubimci
08:40 George W.Bush u Hrvatskoj
11:35 Vijesti iz kulture
11:40 Hrvatska kulturna baština
11:55 Burzovno izvješ?e
12:00 Dnevnik
12:13 Vrijeme
12:15 TV kalendar
12:30 Mala gospo?ica, epizoda 106., telenovela (12) [info]
13:20 Potroša?ki kod
13:55 Prizma, multinacionalni magazin
14:40 Duhovni izazovi
15:05 Reporteri: Pijana djeca [info]
16:15 Euromagazin
16:45 Vijesti
16:54 Vrijeme sutra
17:00 Svirci moji, epizoda 10., zabavno-glazbena emisija [info]
17:25 Promet danas
17:30 Škrinja: Ring (55'24")
18:35 TV Bingo Show
19:15 LOTO 7/39
19:30 Dnevnik
19:55 Ve?eras...
19:57 Sport
20:02 Vrijeme
20:15 Zvijezde pjevaju, epizoda 5., 1. dio (5/8) [info]
21:25 Zvijezde pjevaju, epizoda 5., 1. dio (5/8) [info]
21:45 Burzovno izvješ?e
21:55 Vijesti
22:05 Vijesti iz kulture
22:15 Ameri?ka pita, ameri?ki film (12) [info]
23:55 Napad na policijsku stanicu, ameri?ki film [info]
01:30 Filmski maraton: Mrtav u pono?, ameri?ki film (86') [info]
02:55 Filmski maraton: Oskvrnuta ?ast metalca Mimija, talijanski film (12) (102') [info]
04:40 Svirci moji, epizoda 10., zabavno-glazbena emisija [info]
05:05 Mala gospo?ica, epizoda 106., telenovela (12) [info]
05:50 Reporteri: Pijana djeca [info]



Kanal HTV2 05.04.2008
HTV2
07:10 TEST
07:25 NAJAVA PROGRAMA
07:30 Ljubav u zale?u, epizoda 169., TV serija [info]
08:15 ŽUTOKLJUNAC
09:20 Disneyjevi crti?i: Miki i prijatelji
09:40 Disneyjevi crti?i: Mala sirena
10:10 Najbolje godine, serija
11:00 Waterloo Road, epizoda 4., serija [info]
12:00 Briljanteen
12:55 Bahrain: Formula 1, VN Bahraina
13:40 Engleska nogometna liga: Arsenal - Liverpool, prijenos
15:45 Auto-magazin
16:20 Dobre namjere, epizoda 40., TV serija [info]
17:10 Dobre namjere, epizoda 41., TV serija [info]
17:55 Filmski klasici: Znak poganina, ameri?ki film (89') [info]
19:30 Petar Pan i gusari, crtana serija
19:55 Ve?eras...
20:00 ISPLATA DUGA, ameri?ki film (12) [info]
21:40 Hrvatska nogometna liga, emisija
22:05 Boks - WBA verzija za naslov svjetskog prvaka u srednjoj kategoriji: S.Sturm - J.Pittman, prijenos
23:15 Promet danas
23:20 Sportske vijesti
23:30 Tribute to Swing (68'10")
00:40 Vrijeme je za jazz: U susret jazz festivalima (65'27") [info]
01:45 TV raspored




Kanal NeT 05.04.2008
NeT
08:00 ŠPICA
14:00 REGIONALNI PROGRAM
14:30 ZBIVALICA, -zabavno-mozai?na emisija ®
15:15 ANTIPROTIVAN, satiri?na emisija ®
15:30 TOP SHOP, teletrgovina
15:45 GLAZBA I TELETRGOVINA
16:00 RECEPT ZA LJUBAV, -sapunica ®
17:00 CIGULI MIGULI, glazbena emisija
18:30 MA?ERCOVA KUHINJA 1. DIO-zabavna emisija ®
18:35 EURONEKRETNINE
18:40 MA?ERCOVA KUHINJA 2. DIO-zabavna emisija ®
18:45 GLAZBA I TELETRGOVINA
18:55 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
19:00 U GARAŽI!
19:30 GLAZBA I TELETRGOVINA
20:15 VIJESTI 1
20:45 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
20:50 KAMIONDŽIJE, -serija 1/18
21:40 TIP TOP, -zabavna emisija
22:10 Planet razonode
22:40 FASADNA IZOLACIJA, program pod pokroviteljstvom
22:45 DUBOKO ISPOD KOŽE, igrani film
00:30 EURONEKRETNINE
00:35 VIJESTI 2
01:00 NO?NI EXPRESS-glazbeni program
04:00 Kraj programa




Kanal HRT PLUS 05.04.2008
HRT PLUS
10:00 TV vodi? + turisti?ka središta Hrvatske
16:00 MHJ '96. - Show program: Ve?er zvijezda, 1. dio
16:51 Los losada, Flamenco
17:51 Glazbeni spotovi
18:14 Školska liga
18:43 Ptice i ljudi : Golubovi, znanstveno-obrazovni program
19:12 Šoka?ka rapsodija 2006. - 160 tamburaša
20:00 Cipelice lutalice: Gužva u gradu [info]
20:07 Mali svijet 1971. [info]
20:34 San bez granica: Zvono (A. G. Matoš) [info]
20:37 Portret crkve i mjesta: Zadar
20:53 Naši slavni umjetnici: Ignjat Job i Krsto Odak
21:30 Vrela: Knjiško blago sveuli?išne knjižnice [info]
21:56 Portreti i susreti: Beskona?nost boje, Edo Murti?
22:16 Di si diko nediljom popodne [info]
22:48 Alkemi?ari s kraja svijeta
23:19 San bez granica: U mraku (F. Galovi?)
23:21 Dubrova?ke ljetne igre 1975.
00:03 TEST (do 02.00)





Kanal BHT1 05.04.2008
BHT1
07:00 Ljepši život, igrana serija, 139,140,141/145, repriza (Kodirano na satelitu)
08:15 Govor tišine, emisija za osobe ošte?enog sluha i govora - Program za djecu i mlade, repriza.
09:15 Patkograd, animirana serija, 16/26 (Kodirano na satelitu)
09:25 Moja zemlja, dokumentarna serija, 5/29 (Kodirano na satelitu)
09:40 Memoari porodice Mili?, igrana serija, 8/20
10:00 Kako u Evropu, kviz, 3/9
11:00 Život & ostalo: Izgubljeni u tranziciji, repriza
11:30 Josip Pejakovi?: U ime naroda, repriza
12:00 BHT vijesti
12:15 Tribunal
12:45 Izgubljeni svijet: Kuba, dokumentarna serija, 1/2, repriza
13:10 Engleska Premier liga, pregled * (Kodirano na satelitu)




Kanal FTV 05.04.2008
FTV
07:35 Barimba, serija za djecu
08:00 Vijesti
08:05 Bubamare, ameri?ki igrani film /S/
09:30 Marvi Hamer, 9. epizoda
10:00 Vijesti
10:05 Barimba, serija za djecu
10:30 ?udesni prijatelj, program za djecu
11:00 Zyon, program za mlade
11:30 Mozaik religija, vjerski program
12:00 Vijesti
12:05 Lud, zbunjen, normalan, doma?a igrana serija, 31. epizoda
12:40 Autovizija, emisija o automobilizmu
13:10 Nogomet: Engleski FA Cup: West Bromvich Albion - Portsmouth, prijenos
14:50 Autovizija, emisija o automobilizmu
15:15 Vijesti
15:25 Nogomet: Bundes liga: Stuttgart - Hamburger, prijenos
17:25 Dva i po muškarca, humoristi?ka serija
17:55 Abeceda zdravlja: Dojenje, obrazovna serija
18:19 Dnevnik, najava
18:20 Monk, igrana serija
19:10 Hello Kitty, crtani film
19:30 Dnevnik 2
20:10 Dnevnik D
20:20 Pe?at, doma?a igrana serija
21:15 Koncert Olivera Dragojevi?a, snimak
23:00 Vijesti
23:15 Neriješen slu?aj, igrana serija
00:05 Spava?i, igrana serija
00:55 Ciklus horor filmova: Virus ravager, ameri?ki igrani film /Z/
02:25 Autovizija, emisija o automobilizmu
02:55 Pregled programa za nedjelju





Kanal RTRS 05.04.2008
RTRS
06:00 LOV I RIBOLOV - BLEDSKE RIJEKE
06:30 ZDRAVLJE JE LIJEK
07:00 KUHINJICA
08:00 Vijesti
08:15 Jutarnji program
09:55 TELEŠOP
10:00 PRI?E NIDŽE CVR?KA - NIDŽO I SVJETSKI PUTNIK
10:20 CVRLE IDE U GRAD, - crtani film
11:40 TIN ROK
12:00 VIJESTI, **:** RTRS PREPORU?UJE
12:15 E-MISIJA
12:45 Vijesti za mlade
13:00 AUTOVIZIJA
13:30 SINEMANIJA, - filmski magazin, repriza
14:05 PROZORNICA
14:30 BONANCA, - serija, 22/31
15:20 TELEŠOP
15:25 ZANIMLJIVE PRI?E - SMIJEH JE NAJBOLJI LIJEK, - dokumentarni program
16:10 1400 GRAMA, - serija, 6. epizoda
17:00 Vijesti
17:05 DRUGI NIVO
18:00 HEMIJA IZ KUHINJE - SLADOLED
18:30 DO KRAJA SVIJETA: MONGOLIJA 10. DIO, - putopisna reportaža
19:00 MALO KORIGAN I SVEMIRSKI TRAGA?I, - crtana serija, 6. epizoda
19:30 DNEVNIK, **:** SPORT
20:05 VRATI?E SE RODE, - serija, 12/25
21:00 Riznica
21:45 FUDBAL SUBOTOM
23:50 UNDERWORLD, - film
01:50 Muzi?ki program
02:30 Dnevnik
03:00 ODMOR RATNIKA, - film
04:55 PROZORNICA
05:25 Muzi?ki program






Kanal RTS1 05.04.2008
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica
10:00 Vesti
10:05 Žikina šarenica
11:00 Vesti
11:05 Dizni na RTS, filmski program
12:43 Avantura, reportaža
13:00 Dnevnik
13:15 Sport plus
13:25 Vreme
13:30 Svet zdravlja
14:15 VI I MIRA ADANJA POLAK
15:00 Vesti
15:10 TV lica...kao sav normalan svet
16:00 Vesti
16:03 Selo gori a baba se ?ešlja: Snovi, tv serija
16:55 Pazi šta radiš, maturanti
18:30 Kvadratura kruga
19:00 Slagalica
19:17 Vreme
19:30 Dnevnik
20:05 Selo gori a baba se ?ešlja, tv serija
21:00 Tv Bingo
22:00 Dosije iks, ameri?ki film [14]
00:05 Detektiv, ameri?ki film[16]
01:50 Vesti
01:55 VI I MIRA ADANJA POLAK
02:40 Selo gori a baba se ?ešlja, tv serija
03:35 TV lica...kao sav normalan svet
04:30 Kvadratura kruga
05:03 Slagalica
05:33 Avantura, reportaža
05:48 Verski kalendar
06:00 Vesti




Kanal RTS2 05.04.2008
RTS2
06:02 Datum, dokumentarni program
06:07 Verski kalendar
06:17 Srednjoškolci, serija za decu
06:40 Dizni
06:41 Srednjoškolci, serija za decu
07:28 Usijane glave, serija za decu
08:15 Povratna karta, švedski film za decu
09:45 Verski mozaik Srbije
10:30 Klinika Vet
11:00 Knjiga utisaka
11:30 Profil i profit
12:00 Zdravo Evropo, kviz
12:50 7 tv dana
13:10 Fudbal: Fa kup, polufinale
15:05 Film o filmu: Bližnji
15:40 Red Bull Air Race
16:10 Vrele gume
16:40 Total tenis
16:55 Reli
17:05 Tenis : Sony Ericson open [Majami], polufinale 2
18:55 Košarka: Super liga: Vojvodina - Hemofarm, prenos
20:45 Tvoje pesme, moji snovi: Momo Kapor
21:35 Eko svet
22:00 Svet sporta
22:30 Neistražena planeta, nau?na serija
23:05 Koncert ansambla ' Legende'
00:10 Vrele gume
00:40 Fudbal: Fa kup, lufinale
02:20 Fudbal - Meridijan super liga
04:00 Košarka: Super liga, Vojvodina - Hemofarm
05:25 Neistražena planeta, nau?na serija





Kanal RTS SAT 05.04.2008
RTS SAT
06:00 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica /Vesti u
11:00 Knjiga utisaka
11:30 Profil i profit
12:00 Vrele gume
12:43 Avantura
13:00 Dnevnik
13:15 Sport plus
13:25 Vreme
13:30 Svet zdravlja
14:15 Mira Adanja Polak i Vi
15:00 Vesti
15:10 LETI, LETI PESMO MIJA MILA
16:00 Vesti
16:03 Selo gori, a baba se ?ešlja
16:45 Pazi šta radiš, maturanti
18:25 Kvadratura kruga
19:00 Slagalica
19:30 Dnevnik
20:05 Selo gori, a baba se ?ešlja
21:00 TV LICA
22:00 Svet sporta
22:30 RETROSPEKTIVA GORANA PASKALJEVI?A: TU?A AMERIKA, FILM
00:00 NO?NI PROGRAM
00:05 TRENDSETER
01:50 Vesti
06:00 Vesti





Kanal B92 05.04.2008
B92
06:05 Poligraf ( R )
06:35 Divlji konji Namibije-NG ( R )
07:05 Crtani film : Džumandži
07:26 Topšop
08:00 Vremenska prognoza
08:05 Crtani film : Vesela petorka
08:30 Vodi? za roditelje ( R )
08:52 Muzi?ki spot
09:00 Serija : Dr.Dexy
09:25 Dvougao
09:30 Film : Pipi duga ?arapa
11:07 Topšop
11:25 Dvougao
11:33 Crtani film : Trnav?evi?i u divljini
12:00 Vesti B92
12:10 ?ik pogodi ( R )
13:05 Dobro došli
13:30 Yellow cab
14:00 Vesti B92
14:03 VB VIP - Fenomen VB ( R )
15:00 Koncert:Pol Enka
15:54 Dvougao ( R )
16:00 Vesti B92
16:33 Bu?elar
17:00 Dokumentarni film : Korporativna odgovornost
17:30 Serija : Vrati?e se rode 18.ep ( R )
18:30 Vesti B92
19:03 Želite li da postanete milioner? ( R )
20:03 Serija : Naša mala klinika
21:00 Film : Osveta
23:00 Vesti B92
23:03 NADREALITY SHOW
23:38 Serija : Uvod u anatomiju
00:28 Magazin Lige šampiona
01:00 Serija : Život na Marsu
01:52 VB VIP - Fenomen VB ( R )
02:40 Koncert:Pol Enka
03:25 Dobro došli ( R )
03:50 Yellow cab ( R )
04:15 Bu?elar ( R )
04:45 Serija : Život na Marsu ( R )
05:40 Serija : Dr.Dexy ( R )





Kanal SLO1 05.04.2008
SLO1
06:05 Kultura
06:10 Odmevi
06:40 EVROPA.SI
07:00 ZGODBE IZ ŠKOLJKE, PONOVITEV
07:30 Pod klobukom, ponovitev
08:10 KRMAR, KRATKI IGRANI FILM EBU IZ SRBIJE, PONOVITEV
08:25 V DOTIKU Z VODO, AVSTRALSKO-NEMŠKA NANIZANKA, 13., ZADNJA EPIZODA, PONOVITEV
08:50 HARMONIJE EVROPE: ŠPANIJA, 10/12, PONOVITEV
09:05 KINO KEKEC: KRALJI?IN NOS, ANGLEŠKI FILM, 1. DEL, 0900
10:45 POLNO?NI KLUB: (NE)VARNOST NA INTERNETU, PONOVITEV
12:00 Tednik, ponovitev
13:00 Poro?ila, šport, vreme
13:20 ABSALONOVA SKRIVNOST, DANSKA BOŽI?NA NADALJEVANKA, 13/24, PONOVITEV, 1325
13:50 PO SLEDEH GORSKIH LEVOV, ANGLEŠKA POLJUDNOZNANSTVENA ODDAJA, 1350
14:20 ŽIVLJENJE PO THOMASU, ANGLEŠKI FILM, 1420
15:55 SOBOTNO POPOLDNE
16:00 O ŽIVALIH IN LJUDEH
16:15 LABIRINT
17:00 Poro?ila, šport, vreme
17:15 Ozare
17:20 SOBOTNO POPOLDNE
17:25 KRAJI IN LJUDJE
17:35 Na vrtu
17:55 POPOLNA DRUŽINA
18:05 Z DAMIJANOM
18:40 Fifi in cvetli?niki, risanka
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:20 Utrip
19:35 Vreme
19:40 ŠPORT
19:50 TV POGLED
19:55 ZA ZADNJIM VOGALOM, HUMORISTI?NA NANIZANKA, 6. EPIZODA, 1955
20:50 50 LET TELEVIZIJE - IVO ZORMAN: BOTRE, IZVIRNA TV IGRA, 2100
21:45 Poro?ila, vreme, šport
22:15 Hri-bar
23:15 RIM, AMERIŠKA NADALJEVANKA, 7/12, 2330
00:15 BULVAR SOMRAKA, AMERIŠKI ?B FILM, 0025
01:50 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 5.4.1990, PONOVITEV
02:15 Dnevnik, ponovitev
02:35 DNEVNIK ZAMEJSKE TV
03:00 Infokanal





Kanal SLO2 05.04.2008
SLO2
06:30 Zabavni infokanal
06:55 SKOZI ?AS
07:05 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 5.4.1990, 0710
07:30 VRO?I STOL, PONOVITEV
08:30 Primorski mozaik, ponovitev
09:00 ŠTUDENTSKA, PONOVITEV
09:20 TEKMA, DEBATNA ODDAJA ZA MLADE: VIDEOIGRICE KVARIJO MLADINO!, PONOVITEV
10:15 Z glavo na zabavo, 2. oddaja, ponovitev
10:40 TV PRODAJA
11:10 BIBLIJA, IZKOPANA IZ ZEMELJSKIH NEDER, FRANCOSKA DOKUMENTARNA SERIJA, 4., ZADNJI DEL, PONOVITEV
12:05 Glasbeni spomini z borisom kopitarjem, ponovitev
13:10 WEST BROMWICH: NOGOMET, TEKMA ANGLEŠKEGA POKALA: WEST BROMWICH ALBION - PORTSMOUTH, PRENOS&& Reporter: Peter Kav?i?, 1310
13:40 LONDON: NOGOMET, TEKMA ANGLEŠKE LIGE: ARSENAL - LIVERPOOL, PRENOS&& Reporter: Igor E. Bergant, 1340
15:40 OLIMPIJSKI MAGAZIN - POZDRAVLJEN, PEKING&& Pripravil: Saša Jerkovi?, 1540
16:25 KOPER: ROKOMET (M), 1. TEKMA POLFINALA POKALA EHF, CIMOS KOPER - K, 1630
18:00 ŠPORT
18:55 JESENICE: DP V HOKEJU NA LEDU, 2. TEKMA FINALA KON?NICE, ACRONI JESENICE - ZM OLIMPIJA, PRENOS&& Reporter: Zoran Radisavljevi?, 1725
21:20 BLEŠ?ICA, ODDAJA O MODI
21:55 MOŠTVO, AMERIŠKI FILM, 2000
23:20 Alpe-donava-jadran, podobe iz srednje evrope
23:50 SOBOTNO POPOLDNE
02:05 STRELICE NASPROTNE USODE, KANADSKA NADALJEVANKA, 6/12, PONOVITEV, 0035
02:50 Zabavni infokanal






Kanal TV3 05.04.2008
TV3
07:58 VREMENSKA NAPOVED
08:00 Najboljše Disneyjeve risanke
08:10 Najboljše Disneyjeve risanke
08:20 Najboljše Disneyjeve risanke
08:30 Polna hiša
08:55 Jimmy Neutron
09:20 Spuži kvadratnik, (Sponge Bob) risanka
09:50 Avatar
10:15 Izgubljeni v Pacifiku
10:45 Avstralski top model
11:50 Avstralski top model
12:55 Avstralski top model
13:55 Vitez za volanom
14:55 Popolna preobrazba doma
15:55 Hiša vaših sanj
17:20 Lete?i kužki
18:55 Posnetki zadetki, (World Most Amazing Videos)
20:00 Angel maš?evanja, (Fourth Angel) triler, akcija, 2001
21:55 Odbita rodbina
22:30 Pisarna
23:00 Bojna ladja Galaktika
23:55 Skrivna naveza
01:05 Mednarodno prvenstvo v pokru
02:40 Interaktivni program
02:50 Mikroskop, Razvedrilna oddaja




IZ DIGI TV PAKETA :



Kanal OBN 05.04.2008
OBN
06:35 Pepeljuga
07:20 Pepeljuga
08:10 Pepeljuga
09:00 Pepeljuga
09:50 Pepeljuga
10:15 Avatar
11:15 NBA liga: San Antonio-Houston (snimka)
12:10 i 18:00h
14:20 NBA Action
14:50 Svijet brzine
15:20 Mimohod
16:35 Punk'd
17:10 Cribs
17:40 That 70s show
18:00 Keepers of the planet
18:55 OBN INFO
19:15 Fedja Presents
20:00 Murphy Brown
20:30 That 70s show
21:00 Super Milijunaš
22:00 Mreža obmane
22:10 The Daily Show
22:45 Dr. 90210
23:40 Just for laugh
00:00 Playboyeve djevojke
00:10 Kup UEFA: ?etvrtfinale Bayer - FC Zenit
00:35 Mreža obmane
01:40 Murphy Brown
02:05 Mimohod
02:20 That 70s show
02:50 Super Milijunaš
03:40 Hollywoodske pri?e




Kanal NOVA 05.04.2008
NOVA
06:27 Kraj programa
06:30 Šaljivi ku?ni video, serija
07:17 Power Rangers, dje?ja serija
07:40 Tomica i prijatelji, crti?
08:04 Ninja kornja?e
08:31 Winx, crti?
08:55 Novac
09:25 Vijesti
09:42 NMK
10:30 Bush u Hrvatskoj, informativna emisija
11:48 Ve?ernja škola EU
12:52 Vijesti
13:07 Lud, zbunjen, normalan, humoristi?na serija
13:52 Ne zaboravi stihove, glazbeni kviz
14:52 Farma, reality show
16:58 Vijesti Nove TV
17:05 Kod Ane
17:51 Nad lipom 35
19:15 Dnevnik Nove TV
19:55 Vrijeme Nove TV
20:00 SLU?AJNI ŠPIJUN, igrani film [info]
21:34 Farma, reality show
22:26 SOBA PANIKE, igrani film [info]
00:23 VATRENI PLES, igrani film [info]
02:40 Udarna vijest, igrani film [info]
04:14 SAVRŠEN SUPRUG, film [info]
05:49 NMK




Kanal RTL 05.04.2008
RTL
06:45 Zvijezde Ekstra, zabavni program ®
07:30 DAN D, epizoda 10., humoristi?na serija [info]
08:00 ULICA SEZAM, crtana serija
09:00 Zabranjena ljubav, zabavni program ®
10:55 Izvanredne vijesti
11:15 Zabranjena ljubav, zabavni program ®
11:50 JEDNOM LOPOV, epizoda 2., akcijska serija [info]
12:50 LUTRIJA ŽIVOTA, epizoda 9., dramska serija [info]
13:45 Vijesti uz ru?ak, informativna emisija
13:50 MOJA DJEVOJKA 2, film, romanti?na komedija [info]
15:35 SAHARA, film, ratni [info]
17:25 Zvijezde Ekstra, zabavni program [info]
18:30 Vijesti
19:05 Žuta minuta, zabavni program
20:00 Dva tjedna za ljubav, ameri?ki film (97') [info]
21:45 Hrvatski top model by Tatjana Juri?, zabavni program
23:25 KRUG 2, film, horor [info]
01:10 ?OVJEK BEZ TIJELA [info]
02:55 Kunolovac, kviz




Kanal CMC 05.04.2008
CMC
08:00 Dobro jutro
10:00 Ljubomat
11:00 Hit tjedna
11:05 Top 40 - Doma?a
12:00 Klapo moja
13:00 Hit tjedna
16:00 Ljubomat
17:00 Pepsi Top Spot
18:00 Hit tjedna
19:00 Srcolomka
21:00 Hit tjedna
00:00 Koncert - Dubrova?ki trubaduri




Kanal HBO 05.04.2008
HBO
06:00 Nenadigran [info]
07:45 Staze slave [info]
09:40 KAO KOD KU?E [info]
11:20 Uzdasi srca [info]
12:55 Kino, kino, kino, ep. 14
13:20 Nepodnošljivi susjedi [info]
15:05 G?a Palfrey u Claremontu [info]
16:50 Nenadigran [info]
18:30 Ludo ljeto [info]
20:05 Christina Aguilera: Back to Basics - uživo [info]
21:10 Superman - Povratak [info]
23:40 Nazovi me: Uspon i pad Heidi Fleiss [info]
01:05 Streljanje pasa [info]
02:55 Državno vlasništvo 2: Krv na ulicama [info]
04:30 Potpuno budan [info]
06:00 SESTRE [info]



Kanal MTV Adria 05.04.2008
MTV Adria
06:00 MUSIC
07:00 MUSIC
08:00 MTV ADRIA DŽUBOX (P)
09:00 ARTIST SPOT ®
09:30 NEWS WEEKEND EDITION ®
10:00 TOP 10 AT 10 ®
11:00 TRL ®
12:00 PURE ADRIA CHART ®
13:00 POWER HITS
14:00 FIST OF ZEN ® #109
14:30 WONDER SHOWZEN ® #201
15:00 THE ANDY MILONAKIS SHOW ® #201
15:30 FIST OF ZEN ® #110
16:00 WONDER SHOWZEN ® #202
16:30 THE ANDY MILONAKIS SHOW ® #202
17:00 TOP 5 AT 5 (P)
17:30 FACE OFF (P) #Finale
17:45 MUSIC
18:00 ADRIA TOP 20 (P)
19:30 NEWS WEEKEND EDITION ®
20:00 FIST OF ZEN ® #111
20:30 THE ANDY MILONAKIS SHOW ® #203
21:00 WONDER SHOWZEN ® #203
21:30 THE ANDY MILONAKIS SHOW ® #204
22:00 MTV UNPLUGGED (P) #Nirvana
23:00 MTV LIVE ® #Radiohead
00:00 SCARRED ® #120
00:30 FIST OF ZEN ® #113
01:00 CALL TO REATNESS ® #104
01:30 PARTY ZONE INFO ®
02:00 MTV ADRIA DŽUBOX ®
03:00 AFTER HOURS
04:00 AFTER HOURS
05:00 TOP 5 AT 5 ®
05:30 AFTER HOURS
06:00 MUSIC

sesedor
19-04-2008, 09:51
19.04.2008/


HTV1
06:15 Poslovni klub
06:45 Znanstvena petica
07:15 Iza ekrana
07:40 NAJAVA PROGRAMA
07:45 TV kalendar
08:00 Vijesti
08:15 Kinoteka - ciklus klasi?nog vesterna: Let strijele, ameri?ki film (83') [info]
09:40 Fotografija u Hrvatskoj
10:00 Vijesti
10:09 Vrijeme danas
10:10 Vijesti iz kulture
10:20 Ku?ni ljubimci
10:50 ****, emisija za branitelje
11:50 Burzovno izvješ?e
12:00 Dnevnik
12:13 Vrijeme
12:15 TV kalendar
12:35 Mala gospo?ica, epizoda 118., telenovela (12) [info]
13:25 Potroša?ki kod
13:55 Prizma, multinacionalni magazin
14:40 Duhovni izazovi
15:05 Reporteri: Ratni veterani
16:15 Euromagazin
16:45 Vijesti
16:54 Vrijeme sutra
16:55 TV izložba: Vasko Lipovac [info]
17:05 Svirci moji, epizoda 11., zabavno-glazbena emisija [info]
17:30 Promet danas
17:40 Škrinja: Ruža
18:35 TV Bingo Show
19:15 LOTO 7/39
19:30 Dnevnik
19:55 Ve?eras...
19:57 Sport
20:02 Vrijeme
20:15 Zvijezde pjevaju, epizoda 7., 1. dio (7/8) [info]
21:30 Zvijezde pjevaju, epizoda 7., 1. dio (7/8) [info]
21:50 Burzovno izvješ?e
21:55 Vijesti
22:05 Vijesti iz kulture
22:20 Za tvoje plave o?i, britansko-ameri?ki film [info]
00:10 Filmski klub: Zlo?in u krvi, ameri?ki film (12) (110') [info]
02:00 Filmski maraton: Odmetnici, ameri?ki fim (18) (102') [info]
03:45 Filmski maraton: Porno diva, talijanski film (18) (86') [info]
05:10 TV izložba
05:20 Mala gospo?ica, epizoda 118., telenovela (12) [info]




Kanal HTV2 19.04.2008
HTV2
07:00 TV vodi? + panorame turisti?kih središta Hrvatske
08:00 NAJAVA PROGRAMA
08:05 Ljubav u zale?u, epizoda 173., TV serija [info]
08:50 ŽUTOKLJUNAC
09:55 Disneyjevi crti?i: Miki i prijatelji
10:15 Disneyjevi crti?i: Kuzco, careva nova škola [info]
10:45 Najbolje godine, serija
11:35 Waterloo Road, epizoda 6., serija [info]
12:30 Briljanteen
13:25 Auto-magazin
14:00 Dobre namjere, epizoda 44., TV serija [info]
14:50 Dobre namjere, epizoda 45., TV serija [info]
15:40 Filmski klasici: 300 Spartanaca, ameri?ki film [info]
17:55 Rukomet(ž), polufinale Kupa Kupova: Podravka Vegeta - Larvik, prijenos
18:35 Stolni tenis: Mladost - Froschberg, finale SE lige- reportaža
18:50 Rukomet(ž), polufinale Kupa Kupova: Podravka Vegeta - Larvik, prijenos
19:30 Petar Pan i gusari, crtana serija
19:55 Ve?eras...
20:00 Hrvatska nogometna liga: Slaven Belupo - Rijeka, prijenos
22:00 Hrvatska nogometna liga, emisija
23:00 Promet danas
23:10 Sportske vijesti
23:20 Ve?er s Joolsom Hollandom, serija 26. (3/3)
00:25 Vrijeme je za jazz: HGM Jazz orkestar Zagreb i David Lievman (70'23")
01:35 TV raspored




Kanal NeT 19.04.2008
NeT
08:00 ŠPICA
14:00 BOŽI?NI DINOSAUR-crtani film
14:45 ZBIVALICA, -zabavno-mozai?na emisija (r)
15:30 GLAZBA I TELETRGOVINA
15:45 TOP SHOP, teleprodaja
16:00 RECEPT ZA LJUBAV, -sapunica (r)
17:00 CIGULI MIGULI, glazbena emisija
18:30 MA?ERCOVA KUHINJA 1. DIO-zabavna emisija (r)
18:35 EURONEKRETNINE
18:40 MA?ERCOVA KUHINJA 2. DIO-zabavna emisija (r)
18:45 GLAZBA I TELETRGOVINA
19:00 U GARAŽI!
19:30 GLAZBA I TELETRGOVINA
20:15 VIJESTI 1
20:45 KAMIONDŽIJE, -serija 3/18
21:35 TROHA DIL NA ME?UNARODNOJ SCENI, program pod pokroviteljstvom
21:40 TIP TOP, -zabavna emisija
22:10 Planet razonode
22:40 EXCORCIST 3-igrani film
00:30 EURONEKRETNINE
00:35 VIJESTI 2
01:00 NO?NI EXPRESS-glazbeni program
04:00 Kraj programa



Kanal HRT PLUS 19.04.2008
HRT PLUS
10:00 TV vodi? + turisti?ka središta Hrvatske
15:55 MHJ '99., Show program (1. ve?er)
16:32 Koncert: Mary Coughlan
17:30 Glazbeni spotovi
18:04 Školska liga
18:33 Ptice i ljudi: Hotel za ptice
19:04 Šoka?ka rapsodija 2006., 160 tamburaša (sažetak)
20:00 Cipelice lutalice: Skatboard
20:06 Ja lutkar: Zlatko Bourek
20:21 San bez granica: Mrtva ljubav
20:23 Portret crkve i mjesta: Svetište Blažene djevice Marije na Trsatu
20:37 Pjesnik od mora: Niko Kušelj
21:24 Objektiv 350
21:56 Tamo na rivi
22:10 Cabaret
22:37 Kruh naš svagdašnji: Poš?erka iz Luna
23:07 San bez granica: Odje?a (D.Dragojevi?)
23:09 Hector Berlioz: Lelio ili povratak u život
00:03 TEST (do 02.00)



BHT1
07:30 Ljubav u burna vremena , igrana serija, 57/199 (Kodirano na satelitu)
08:15 Govor tišine, emisija za osobe ošte?enog sluha i govora - Program za djecu i mlade, repriza.
09:15 Patkograd, animirana serija, 18/26 (Kodirano na satelitu)
09:25 Moja zemlja, dokumentarna serija, 7/29 (Kodirano na satelitu)
09:40 Memoari porodice Mili?, igrana serija, 10/20
10:00 Kako u Evropu, kviz, 5/9
11:00 Život i ostalo: Safa, repriza
11:30 Josip Pejakovi?: U ime naroda, repriza
12:00 BHT vijesti
12:15 Tribunal
12:45 Izgubljeni svijet: Kambodža, dokumentarna serija, 1/2, repriza
13:10 Smanji gas!, emisija o saobra?aju
13:40 Nogomet: Engleska Premier liga: Arsenal - Reading, prijenos (Kodirano na satelitu)
15:55 Nogomet: Engleska Premier liga: Fulham - Liverpool, prijenos (Kodirano na satelitu)
16:50 Frenderi, animirana serija (u pauzi utakmice)
18:00 Kako je umjetnost stvarala svijet, strana dokumentarna serija, 5/5
19:00 BHT vijesti
19:30 Liga šampiona u nogometu, magazin (Kodirano na satelitu)
20:00 Rukomet: Premier liga BiH: Bosna Visoko - Konjuh namještaj, prijenos
22:00 BHT vijesti
22:15 BHT sport
22:30 Dr. House, igrana serija, 16/22 (Kodirano na satelitu)
23:15 BH Trash
23:35 Mjesto zlo?ina: New York , igrana serija, 38/47 (Kodirano na satelitu)
00:20 Kralj svijeta, ameri?ki igrani film (Kodirano na satelitu)
01:45 Nemesis igra , igrani film (Kodirano na satelitu)
03:15 Pregled programa za nedjelju Nogomet: Engleska Premier liga: Arsenal - Reading



RTRS
06:00 LOV I RIBOLOV - BLEDSKE RIJEKE
06:30 ZDRAVLJE JE LIJEK
07:00 KUHINJICA
08:00 Vijesti
08:15 Jutarnji program
09:55 TELEŠOP
10:00 PRI?E NIDŽE CVR?KA - NIDŽO I KOMPOZITOR
10:20 ALEKSA I ALEKSIS, - crtani film
11:40 TIN ROK
12:00 VIJESTI, **:** RTRS PREPORU?UJE
12:15 E-MISIJA
12:45 Vijesti za mlade
13:00 AUTOVIZIJA
13:30 SINEMANIJA, - filmski magazin, repriza
14:05 PROZORNICA
14:35 BONANCA, - serija, 24/31
15:25 TELEŠOP
15:30 VRIJEME IZAZOVA, - dokumentarni program
15:50 MANASTIRI SRBIJE - BOGORODICA LJEVIŠKA, - dokumentarni program
16:05 UZ GODIŠICU RTRS-A, - muzi?ki program
16:45 LAZAREVA SUBOTA, - dokumentarni program
17:00 Vijesti
17:05 DRUGI NIVO
18:00 HEMIJA IZ KUHINJE - ŽELE
18:30 DO KRAJA SVIJETA: NORVEŠKA 3. DIO, - putopisna reportaža
19:00 MALO KORIGAN I SVEMIRSKI TRAGA?I, - crtana serija, 10. epizoda
19:30 DNEVNIK, **:** SPORT
20:05 VRATI?E SE RODE, - serija, 14/25
21:00 SVI VOLE REJMONDA, - serija,131 i 132. epizoda
21:45 FUDBAL SUBOTOM, - sportski program
22:30 EPP
22:34 Pregled programa
22:35 INFO PROFIL
22:50 Muzi?ki program
23:05 FUDBAL-BRAZILSKA LIGA - GUARANTIGETA- PONTE PRETA, - direktan prenos
00:50 LAUREL CANYON, - film
02:30 Dnevnik
03:00 MISTERIJA VAJVERNHOLA, - film
04:40 PROZORNICA
05:05 HEMIJA IZ KUHINJE - ŽELE


FTV
08:00 Vijesti
08:05 Mama i tata spašavaju svijet, ameri?ki igrani film /S/
09:35 Naše škole, 1. epizoda
10:00 Vijesti
10:05 Barimba, serija za djecu
10:30 Marvi Hamer, 11. epizoda
10:55 ?udesni prijatelj, program za djecu
11:25 Otisci: 15 godina poslije Prozor, dok.serija
12:00 Vijesti
12:05 Mozaik religija, vjerski program
12:35 Jesen stiže, dunjo moja, serija
13:10 Zyon, program za mlade
13:40 Lud, zbunjen, normalan, doma?a igrana serija, 33. epizoda
14:10 Džepobran, potroša?ki magazin
14:40 Vijesti
14:50 Autovizija, emisija o automobilizmu
15:20 Prvo lice Gra?anice, dokumentarni program
15:50 Princ Valiant, britanski igrani film /RP/
17:25 Dva i po muškarca, humoristi?ka serija
17:55 Abeceda zdravlja: Ishrana školske djece, obrazovna serija
18:19 Dnevnik, najava
18:20 Svi mrze Chrisa, igrana serija
18:45 Courting Alex, igrana serija
19:10 Hello Kitty, crtani film
19:30 Dnevnik 2
20:10 Dnevnik D
20:20 Pe?at, doma?a igrana serija
21:00 Melodije Mostara, direktan prijenos
00:00 Vijesti
00:15 Spava?i, igrana serija
01:05 Lice stranca, ameri?ki igrani film /Z/
02:45 Autovizija, emisija o automobilizmu
03:15 Pregled programa za nedjelju




Kanal PINK BH 19.04.2008
PINK BH
06:00 Pink džuboks, Muzi?ko-zabavni program
06:33 Sarajevo On Line
06:42 Made in Banja Luka
06:51 Sportissimo, Sportski program
07:00 Strasti, Serijski program
07:52 Marina, Serijski program
09:00 Balkan Net, Muzi?ko-zabavni program
10:30 Veli?anstveni jaha?i, Filmski program
12:05 Info top BH, Informativni program
12:13 Alter ego, Muzi?ko-zabavni program
12:50 Pret-a-porte, Muzi?ko-zabavni program
13:39 Sarajevo On Line
13:50 Made in Banja Luka
14:00 Info top BH, Informativni program
14:13 Gold muzi?ki magazin, Muzi?ko-zabavni program
15:50 Info top BH, Informativni program
16:00 Oluja, Serijski program
17:00 Fokus time
18:30 Info top BH, Informativni program
19:00 Strasti, Serijski program
20:00 Savršen par
21:00 Maksimalni rizik, Filmski program
23:00 Drakula, Filmski program
01:00 Savršen par
02:00 Sarajevo On Line
02:15 Maksimalni rizik, Filmski program
03:40 Drakula, Filmski program
05:00 Pink džuboks, Muzi?ko-zabavni program




Kanal RTS1 19.04.2008
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica
10:00 Vesti
10:05 Žikina šarenica
11:00 Vesti
11:05 Dizni na RTS, filmski program
12:43 Avantura, reportaža
13:00 Dnevnik
13:15 Sport plus
13:25 Vreme
13:30 Svet zdravlja
14:15 VI I MIRA ADANJA POLAK
15:00 Vesti
15:10 TV lica...kao sav normalan svet
16:00 Vesti
16:03 Selo gori a baba se ?ešlja: Obra?un, tv serija 16/24
16:55 Halo taksi, doma?i film [16]
18:35 Kvadratura kruga
19:00 Slagalica
19:17 Vreme
19:30 Dnevnik
20:05 Selo gori a baba se ?ešlja: Prosidba, tv serija 17/24
21:00 Tv Bingo
22:00 Kikbokser 3, ameri?ki film [18]
23:40 Diskoteka 54, ameri?ki film [18]
01:20 Vesti
01:25 Halo taksi, doma?i film [16]
03:03 VI I MIRA ADANJA POLAK
03:48 Selo gori a baba se ?ešlja: Prosidba, tv serija 17/24
04:35 Kvadratura kruga
05:03 Slagalica
05:33 Avantura, reportaža
05:48 Verski kalendar
06:00 Vesti



RTS2
06:02 Datum, dokumentarni program
06:07 Verski kalendar
06:17 Srednjoškolci, serija za decu 21/65
07:27 Usijane glave: Na sve strane gosti, serija za decu 12/12
07:56 Izgubljeni grad, južnoafrički film za decu
09:35 Verski kalendar
09:45 Verski mozaik Srbije
10:30 Klinika Vet
11:00 Knjiga utisaka
11:30 Profil i profit
12:00 Zdravo Evropo, kviz 8/15
12:57 7 tv dana
13:15 Leti, leti pesmo moja mila
13:40 Fudbal-Premijer liga
15:35 Red bull air race, sportski program
16:00 Horizont: Zbogom planeto Pluton, naučna serija 3/16
16:49 Evronet
17:15 Vrele gume
17:45 Total tenis, sportski program
18:00 Reli, sportski program
18:10 Fudbal-Premijer liga
20:15 Košarka: Super liga, Crvena zvezda - Partizan
22:00 Svet sporta
22:25 21. banka Intesa beogradski maraton, reportaža
23:00 Neistražena planeta, serija 6/7
23:50 Dee dee bridgewater, muzički program
00:50 Vrele gume
01:20 Fudbal-Premijer liga
03:00 Fudbal-Premijer liga
04:40 Košarka: Super liga, Crvena zvezda - Parti


Kanal B92 19.04.2008
B92
07:00 Dizanje, jutarnji program
09:35 Serija : Dr.Dexy
10:00 Film : Pipi duga čarapa na Južnim morima
11:28 Topšop
11:53 Dvougao
12:00 Vesti B92 za osobe oštećenog sluha
12:05 Čik pogodi ( R )
13:00 Vesti B92
13:05 Serija : Džejn Do:Čas ga vidiš, čas ga ne vidiš 2.ep
14:37 Topšop
15:00 Serija : Kuća snova ( R )
15:53 Dvougao ( R )
16:00 Vesti B92
16:34 Buđelar
17:00 Serija : Vratiće se rode 20.ep ( R )
18:00 Plaćeni termin
18:30 Vesti B92
19:04 Želite li da postanete milioner? ( R )
20:03 Serija : Naša mala klinika
21:00 Serija : Kuća snova
23:00 Vesti B92
23:05 Na ivici
23:40 Serija : Uvod u anatomiju
00:26 Magazin Lige šampiona
01:00 Serija : Život na Marsu
01:58 Info kanal B92



Kanal RTS SAT 19.04.2008
RTS SAT
06:00 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica /Vesti u
11:00 Knjiga utisaka
11:30 Profil i profit
12:00 Red Bull Air Race
12:43 Avantura
13:00 Dnevnik
13:15 Sport plus
13:25 Vreme
13:30 Svet zdravlja
14:15 Mira Adanja Polak i Vi
15:00 Vesti
15:10 LETI, LETI PESMO MIJA MILA
16:00 Vesti
16:03 Selo gori, a baba se češlja
16:55 20.VEK NA ULICAMA BEOGRADA
17:30 TAJNE CETINJSKOG MANASTIRA
18:00 Evronet
18:35 Kvadratura kruga
19:00 Slagalica
19:30 Dnevnik
20:05 Selo gori, a baba se češlja
21:00 TV LICA
22:00 Svet sporta
22:25 21. BEOGRADSKI MARATON, REPORTAŽA
23:00 TRENDSETER
00:00 VREME GUME, REPORTAŽA
00:30 Total tenis
00:45 Reli
01:20 Vesti
06:00 Vesti



Kanal FOX 19.04.2008
FOX
06:30 Nacionalna geografija
07:30 Recite narodu (R)
08:30 Doma?in
09:30 Crtani film:Spajdermen
10:15 Top speed (R)
11:15 Tvr?ava-emisija o Fort Boyard-u
12:00 Kviz:Keš taksi (R)
13:00 300 ?uda
13:30 Dokumentarni program -sportski
14:00 Crni vitez (R), film
16:00 Kviz:Da li si pametniji od ?aka petaka?
17:00 Još ovaj put, film
19:00 Fox vesti
19:25 Naj od naj
20:00 Fudbalski kup Nema?ke:Bajern-Borusija Dortmund
22:00 Primera Sevilja-Almerija
00:00 Top Speed
01:00 Ameri?ko rvanje-bez milosti (R)
02:00 Fudbalski kup Nema?ke:Bajern-Borusija Dortmund (R)
04:00 Primera (R)



Kanal SLO1 19.04.2008
SLO1
06:05 Kultura
06:10 Odmevi
06:40 EVROPA.SI
07:00 ZGODBE IZ ŠKOLJKE, PONOVITEV
07:30 Risanka
07:35 Pod klobukom, ponovitev
08:15 HEZARFEN, KRATKI IGRANI FILM EBU IZ TUR?IJE, PONOVITEV
08:30 SEJALCI BESED: IVAN CANKAR, IGRANA OTROŠKA NANIZANKA, 2/5, PONOVITEV
08:50 HARMONIJE EVROPE: SLOVENIJA, 12., ZADNJI DEL, PONOVITEV
09:05 KINO KEKEC: KRALJI?IN NOS: HARMONY NA PO?ITNICAH, ANGLEŠKI FILM, 3. DEL, 0900
10:50 POLNO?NI KLUB: NE SLIŠIM, PONOVITEV
12:00 Tednik, ponovitev
13:00 Poro?ila, šport, vreme
13:10 TEKMA, DEBATNA ODDAJA ZA MLADE: ŠTUDIRAJMO V TUJINI!, 1315
14:05 Odpeti pesniki
14:15 ITALIJAN, RUSKI FILM, 1420
15:55 SOBOTNO POPOLDNE
16:00 O ŽIVALIH IN LJUDEH
16:15 LABIRINT
17:00 Poro?ila, šport, vreme
17:15 Ozare
17:20 SOBOTNO POPOLDNE
17:25 KRAJI IN LJUDJE
17:35 Na vrtu
17:55 POPOLNA DRUŽINA
18:05 Z DAMIJANOM
18:40 DINKO POD KRINKO, RISANKA, 1840
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:20 Utrip
19:35 Vreme
19:40 ŠPORT
19:50 TV POGLED
19:55 50 LET TELEVIZIJE: PRAVI BIZNIS, HUMORISTI?NA NANIZANKA, 1.EPIZODA, 1955
20:55 50 LET TELEVIZIJE: TONE PARTLJI?: Š?UKE PA NI, Š?UKE PA NE - MLADI NOVINAR, TOLMUN, NAGRADA, TV NADALJEVANKA, 1/7, 2100
22:00 Poro?ila, vreme, šport
22:30 Hri-bar
23:30 RIM, AMERIŠKA NADALJEVANKA, 9/12, 2330
00:35 CARLITOV ZAKON, AMERIŠKI FILM, 0025
02:50 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 19.4.1990, PONOVITEV
03:15 Dnevnik, ponovitev
03:35 DNEVNIK ZAMEJSKE TV
04:00 Infokanal



Kanal SLO2 19.04.2008
SLO2
06:30 Zabavni infokanal
08:00 SKOZI ?AS
08:10 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 19.4.1990, 0820
08:35 VRO?I STOL, PONOVITEV
09:35 Primorski mozaik, ponovitev
10:05 ŠTUDENTSKA, PONOVITEV
10:25 Z glavo na zabavo, 4. oddaja, ponovitev
10:55 ABSALONOVA SKRIVNOST, DANSKA BOŽI?NA NADALJEVANKA, 15/24, PONOVITEV, 1100
11:20 TV PRODAJA
11:50 KRAKATAU - ZADNJI DNEVI, ANGLEŠKA DOKUMENTARNA SERIJA, 1/2, PONOVITEV
12:40 Glasbeni spomini z borisom kopitarjem, ponovitev
13:35 ALEKSANDER GELMAN: KLOPCA, TV PRIREDBA PREDSTAVE MGL, PONOVITEV
14:50 TV PRODAJA
15:25 OLIMPIJSKI MAGAZIN - POZDRAVLJEN, PEKING&& Pripravil: Saša Jerkovi?, 1525
15:55 RADOVLJICA: DP V ODBOJKI (M), 3. TEKMA FINALA KON?NICE, ACH VOLLEY BLED - SALONIT ANHOVO, PRENOS&& Reporter: Marjan Fortin, 1555
18:10 BLACKBURN: NOGOMET, TEKMA ANGLEŠKE LIGE: BLACKBURN - MANCHESTER UNITED, PRENOS&& Reporter: Peter Kav?i?, 1810
20:05 ŠOLA ZA ŽIVLJENJE, AMERIŠKO-KANADSKI FILM, 2000
21:40 BLEŠ?ICA, ODDAJA O MODI
22:10 Alpe-donava-jadran, podobe iz srednje evrope
22:40 SOBOTNO POPOLDNE
00:55 STRELICE NASPROTNE USODE, KANADSKA NADALJEVANKA, 8/12, PONOVITEV, 0045
01:40 KRONSKA PRINCESA, ŠVEDSKI TV FILM, 2., ZADNJI DEL, PONOVITEV
03:15 Zabavni infokana



Kanal TV3 19.04.2008
TV3
07:20 VREMENSKA NAPOVED
07:25 Euro 2008 magazin
08:00 Najboljše Disneyjeve risanke
08:10 Najboljše Disneyjeve risanke
08:20 Najboljše Disneyjeve risanke
08:30 Polna hiša
08:55 Jimmy Neutron
09:20 Spuži kvadratnik, (Sponge Bob) risanka
09:50 Avatar
10:15 Izgubljeni v Pacifiku
10:45 Avstralski top model
11:45 Avstralski top model
12:45 Avstralski top model
13:45 Vitez za volanom
14:55 Popolna preobrazba doma
15:55 Hiša vaših sanj
17:10 Hitra zebra, (Racing Stripes) komedija, 2005
18:55 Posnetki zadetki, (World Most Amazing Videos)
20:00 Nikita
22:10 Odbita rodbina
22:40 Pisarna
23:10 Dosjeji X
00:10 Skrivna naveza
01:15 Mednarodno prvenstvo v pokru
02:15 Roseanne
02:40 Interaktivni program
02:50 Mikroskop, Razvedrilna oddaja



IZ DIGI TV PAKETA :


Kanal OBN 19.04.2008
OBN
06:35 Pepeljuga
07:20 Pepeljuga
08:10 Pepeljuga
09:00 Pepeljuga
09:50 Pepeljuga
10:15 Avatar
11:15 NBA liga: L.A. Lakers - San Antonio (snimka)
14:25 NBA Action
15:00 Svijet brzine
15:30 Mimohod
16:35 Punk'd
17:10 Lonci i poklopci
17:55 ?uvari planete
18:55 OBN INFO
19:15 !hej music
19:55 Njema?ki Kup: Bayern M. - Borussia D.
22:15 The Daily show
22:50 Hollywoodske pri?e
23:50 Just for laugh
00:20 Hollywoodske pri?e
01:00 Mimohod
01:55 NBA: Playoff




Kanal NOVA 19.04.2008
NOVA
06:05 Kraj programa
06:06 Šaljivi ku?ni video, serija
06:54 Power Rangers, dje?ja serija
07:16 Tomica i prijatelji, crti?
07:41 Winx, crti?
08:31 Novac
09:00 Nova lova-TV igra
10:20 POVRATAK U BUDU?NOST 2, igrani film [info]
12:10 Ve?ernja škola EU
13:09 Lud, zbunjen, normalan, humoristi?ka serija
13:49 Ne zaboravi stihove, glazbeni kviz
14:55 Farma, reality show
17:02 Vijesti Nove TV
17:07 Kod Ane
17:54 Nad lipom 35
19:15 Dnevnik Nove TV
19:55 Vrijeme Nove TV
20:00 BOGATAŠEVA ŽENA, igrani film [info]
21:38 Farma, reality show
22:29 ZA?ARAN, igrani film [info]
00:03 JEDNOM LOPOV,UVIJEK LOPOV, igrani film [info]
02:01 Korak do smrti, (Proximity) [info]
03:26 Ubojice iz sjene, (Shadowboxer) [info]
04:57 Kraj programa
05:10 RUGRATI U PARIZU, igrani film




Kanal RTL 19.04.2008
RTL
07:40 Zvijezde Ekstra, zabavni program (R)
08:25 DAN D, epizoda 12., humoristi?na serija [info]
08:55 ULICA SEZAM, crtana serija
09:55 KRAMER PROTIV KRAMERA, film, drama [info]
11:45 JEDNOM LOPOV, epizoda 4., akcijska serija [info]
12:35 LUTRIJA ŽIVOTA, epizoda 11., dramska serija [info]
13:35 Vijesti uz ru?ak, informativna emisija
13:45 VESELI KAFI?, film, drama [info]
15:40 KLOPKA ZA MILIJUNAŠA, film, akcijska komedija [info]
17:25 Zvijezde Ekstra, zabavni program [info]
18:30 Vijesti
19:05 Exploziv vikend, magazin
19:30 Žuta minuta, zabavni program
20:00 JAMES BOND 007: UMRI DRUGI DAN, film, akcijski [info]
21:35 Hrvatski top model by Tatjana Juri?, zabavni program
23:15 SPECIJALNI IZVJEŠTAJ, film, znanstveno - fantasti?ni [info]
01:40 Kunolovac, kviz
03:40 BIJEG IZ LOS ANGELESA, film, akcijski [info]




Kanal CMC 19.04.2008
CMC
08:00 Dobro jutro
10:00 Ljubomat
11:00 Hit tjedna
11:05 Top 40 - Doma?a
12:00 Klapo moja
13:00 Hit tjedna
13:05 CMC festival
15:00 CMC festival
16:00 Ljubomat
17:00 Pepsi Top Spot
18:00 Hit tjedna
18:05 CMC festival
19:00 Srcolomka
20:00 CMC festival
21:00 Hit tjedna
00:00 Koncert: Prljavo kazalište

sesedor
20-04-2008, 08:14
Kanal HTV1 20.04.2008
HTV1
06:05 Reporteri: Ratni veterani
07:10 Euromagazin
07:40 NAJAVA PROGRAMA
07:45 TV kalendar
08:00 Vijesti
08:10 Koncert: Salzburgom kroz stolje?a vode Mimi Mitchell i Hrvatski barokni ansambl
09:40 Hrvatska kulturna baština: Arheološki muzej u Splitu, prema našem izboru
10:00 Vijesti
10:09 Vrijeme danas
10:10 Vijesti iz kulture
10:20 Jelovnici izgubljenog vremena
10:40 TV kalendar
10:55 Komemoracija u spomen podru?ju Jasenovac, prijenos
11:55 Burzovno izvješ?e
12:00 Dnevnik
12:13 Vrijeme
12:15 Mali savjeti za poljoprivrednike
12:17 Herbosov poljoprivredni savjetnik
12:30 Plodovi zemlje
13:25 Rijeka: More
14:00 Nedjeljom u dva
15:02 Kulturni info
15:04 Promet danas
15:10 Mir i dobro
15:45 Opera Box
16:15 Vijesti
16:24 Vrijeme sutra
16:30 Lijepom našom: Vukovar (1/2), epizoda 1. [info]
17:25 Uzmi ili ostavi, TV igra
18:05 Na doma?em terenu
19:15 LOTO 6/45
19:30 Dnevnik
19:55 Ve?eras...
19:57 Sport
20:02 Vrijeme
20:15 1 protiv 100, kviz
21:20 Stipe u gostima, epizoda 7., dramska serija [info]
22:05 Nedokazana krivnja, ameri?ki film (122') [info]
00:10 Burzovno izvješ?e
00:20 Vijesti
00:30 Vijesti iz kulture
00:40 Ciklus europskog filma: Vlak života, francuski film (98') [info]
02:20 Nedjeljom u dva
03:20 Velegradnja: Me?unarodna zra?na luka Kansai, epizoda 4., dokumentarna serija (49'06") [info]
04:10 Jelovnici izgubljenog vremena
04:30 Plodovi zemlje
05:20 Rijeka: More
05:50 Glas domovine


Kanal HTV2 20.04.2008
HTV2
07:00 TV vodi? + panorame turisti?kih središta Hrvatske
07:45 NAJAVA PROGRAMA
07:50 Ljubav u zale?u, epizoda 174., TV serija [info]
08:35 Lilo i Stitch, crtana serija
08:57 Lilo i Stitch, crtana serija
09:25 Dje?je filmsko jutro: Nevolje jednog Branimira, serija za djecu
10:00 Nora Fora, TV igra za djecu [info]
10:50 Biblija
11:00 Sesvetska Sopnica: Misa, prijenos (nije kod. na sat.) [info]
12:05 Zvijezde pjevaju (7/8), epizoda 7. [info]
13:40 Slikovnica
14:10 Velegradnja: Me?unarodna zra?na luka Kansai, epizoda 4., dokumentarna serija (49'06") [info]
15:05 Najgol EP
15:25 Vaterpolo, PH: Mladost - Jug, prijenos 2. utakmice
16:40 2. Svjetski kup u streli?arstvu, reportaža
16:55 Engleska nogometna liga: Manchester City - Portsmouth, 1. poluvrijeme
17:50 25. cross Kinder Milch Sportske novosti, reportaža
18:00 Engleska nogometna liga: Manchester City - Portsmouth, 2. poluvrijeme
18:55 (Odbrojavanje do EURA 2008 5/8)
19:30 Magazin Lige prvaka
20:00 Ve?eras...
20:05 OTPORAN NA METKE, igrani film, akcijski [info]
21:45 Vitezovi uzaludnog truda, epizoda 6., humoristi?na serija [info]
22:05 Promet danas
22:10 Sportske vijesti
22:15 Španjolska nogometna liga: Racing - Real Madrid, snimka
00:05 Mijenjam svijet, epizoda 13. [info]
00:30 Dokuteka
01:00 TV raspored



Kanal HRT PLUS 20.04.2008
HRT PLUS
10:00 TV vodi? + turisti?ka središta Hrvatske
15:55 Kvartet Gubec & Gosti
16:48 Školska liga
17:17 Zdenka Kova?i?ek - Žena sa sva vremena
18:01 Hrvatska kulturna baština: Secesija
18:31 Koncert: Zagreba?ka filharmonija, dirigent Chikara Iwamura
20:00 Muzika iz ateljea: Novi fosili i Srebrna krila (7/8)
20:46 Koncert: Uživo u srcu grada, Goran Karan i gosti (1.dio)
21:27 Ciklus europskog filma: ?ovjek iz vlaka, francuski film (12) (87') [info]
22:54 Chansonfest Zagreb 1998.
00:04 TEST (do 02.00)



Kanal BHT1 20.04.2008
BHT1
07:15 Ljubav u burna vremena , igrana serija, 58/199 (Kodirano na satelitu)
08:00 Kako je umjetnost stvarala svijet, strana dokumentarna serija, 5/5, repriza (Kodirano na satelitu)
09:00 TV Liberty
09:30 Top Lista Nadrealista '91, 6/7, repriza
10:15 Samo za zabavu, revijalni program (Kodirano na satelitu)
10:45 Retrovizor, muzi?ki program
11:10 Duhovni mostovi , emisija o religiji
12:00 BHT vijesti
12:15 Olimpijski magazin (Kodirano na satelitu)
12:55 Nogomet: Engleska Premier liga: Aston Villa - Birmingham City, prijenos (Kodirano na satelitu)
14:55 Rukomet: Premier liga BiH: Bosna Lido osiguranje - Borac, prijenos
16:40 U susret EURO 2008, specijalni program
17:00 Dijete svjetlosti, igrana serija, 3/4 (Kodirano na satelitu)
18:00 Damar: Vanna
18:45 Frenderi, animirana serija
19:00 BHT vijesti
19:30 U susret EURO 2008, magazin (Kodirano na satelitu)
20:00 U susret Eurosongu 2008, 2/4
20:45 Josip Pejakovi?: U ime naroda
21:15 Global, emisija o zbivanjima u svijetu
22:00 BHT vijesti
22:15 BHT sport
23:00 Mjesto zlo?ina: New York , igrana serija, 39/47 (Kodirano na satelitu)
23:45 Figure 29/64: Samo nebo zna
00:45 Nigdje u Africi , njema?ki igrani film * (Kodirano na satelitu)
03:00 Pregled programa za ponedjeljak Duhovni mostovi



Kanal FTV 20.04.2008
FTV
08:00 Vijesti
08:05 Hallo Kitty, crtani film
08:45 Slon?i? Bendžamin, crtani film
09:15 P?elica Maja
09:40 Vijesti za mlade
10:00 Vijesti
10:05 Dje?iji karneval
10:30 Elias, serija za djecu
10:45 Viza za budu?nost, doma?a igrana serija
11:25 Planine BiH, Vranica, dokumentarni serijal
12:00 Vijesti
12:05 Zelena panorama, program za agrar
12:35 Turizam plus, emisija o turizmu
13:25 Ve?ernja škola, humoristi?ka serija, 30. epizoda, r.
14:20 Vijesti
14:30 Svako dobro, Bosno i Hercegovino!, zabavni program
16:15 Euro 2008 magazin
16:55 Nogomet: Bundes liga: Nurnberg-Wolfsburg, prijenos
18:54 Dnevnik, najava
18:55 Pozitivna geografija, zabavni program
19:30 Dnevnik 2
20:10 Lud, zbunjen, normalna, doma?a igrana serija,
20:50 Ciklus filmova iz regije: Teško je biti fin
22:40 Vijesti
22:55 EXeR, show bussines magazin
23:45 Ciklus western filmova: Saskatchewan, ameri?ki igrani film /RP/
01:30 Pregled programa za ponedjeljak



Kanal RTRS 20.04.2008
RTRS
06:05 PARALELNO VRIJEME
08:00 Vijesti
08:10 MOJE PJESME , MOJI SNOVI - MIŠO MAUNAGA, - muzi?ka emisija
08:35 PJESMA, VINO I KARLOVCI - ANA BEKUTA
09:15 DENIS NAPAST, - crtana serija, 24. epizoda
09:40 SVJEDO?ANSTVA O GENIJIMA - REMBRANT - O?EVI I SINOVI
10:45 MANASTIRI SRBIJE - BOGORODICA LJEVIŠKA, - dokumentarni program
11:00 PRAVOSLAVLJE
11:30 RIJE? VJERE
11:59 Pregled programa
12:00 Vijesti
12:15 SNOP
13:00 KAPI ZAVI?AJA - PUCARI, - dokumentarni program
13:30 Turizam plus
14:15 PITAJTE, TRAŽIMO ODGOVOR
14:45 SRPSKA ZAJEDNICA U DALASU, - reportaža
15:05 MANASTIRI SRBIJE - ?UR?EVI STUPOVI, - dokumentarni program
15:20 VRATI?E SE RODE, - serija, 14/25
16:15 U SUSRET EP U FUDBALU, - sportski program
16:59 Pregled programa
17:00 Vijesti
17:05 GILLETTE WORLD SPORT 2008., - sportski magazin
17:35 SLIJEPA PRAVDA, - serija, 12/13
18:20 NEKA VAM NE DOSADI DOBRA DJELA ?INITI, - reportaža
18:30 DO KRAJA SVIJETA - NORVEŠKA 4 .DIO, - putopisna reportaža
19:00 MALO KORIGAN I SVEMIRSKI TRAGA?I, - crtana serija, 11. epizoda
19:30 DNEVNIK, **:** SPORT
20:05 KOŠAVA, - film
21:25 PJESMA, VINO I KARLOVCI - MIROSLAV ILI?, - muzi?ka emisija(3)
22:10 AH, TA PLANETA!
22:35 INFO PROFIL
22:45 SMANJI BRZINU, PRODUŽI ŽIVOT
22:50 Sportski pregled
23:15 FUDBAL - BRAZILSKA LIGA - PALMEIRAS - SAO PAOLO, - snimak
01:00 Muzi?ki program
02:00 Dnevnik
02:30 Turizam plus
03:15 PRAVOSLAVLJE
03:40 RIJE? VJERE
04:05 KAPI ZAVI?AJA - PUCARI, - dokumentarni program
04:30 Muzi?ki program
04:55 AH, TA PLANETA!
05:15 SNOP
06:00 INFO KANAL



Kanal RTS1 20.04.2008
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica /Vesti u
10:59 Dizni na RTS
12:42 Agroinfo
13:00 Dnevnik
13:15 Sport plus
13:20 Vreme
13:25 Balkanskom ulicom - Vidosav Stevanovi?
14:07 Vreme je za bebe, zabavni program
14:50 Vesti
15:03 SAT
15:48 Vesti
15:51 Bela ladja, tv serija
16:48 Nije lako sa muškarcima, doma?i film[12]
18:27 Sasvim prirodno: Rekom Drinom - planinom Tarom
19:00 Slagalica
19:30 Dnevnik 2
20:09 Bela la?a, tv serija
21:06 Koktel, ameri?ki film [16]
23:00 Bekstvo iz zatvora, ameri?ka serija
23:54 Vreme
00:00 Dnevnik
00:19 Exit: Viza movement
01:11 Exit: Billy Idol
02:07 Vesti
02:10 Bela la?a, tv serija
03:04 SAT
03:49 Balkanskom ulicom - Vidosav Stevanovi?
04:30 Sasvim prirodno: Rekom Drinom - planinom Tarom
05:03 Slagalica
05:32 TV PRODAJA
05:47 Verski kalendar
06:00 Vesti



Kanal RTS2 20.04.2008
RTS2
06:02 Muzika za dobro jutro: Romska muzika
07:00 Amen a?es
07:29 Datum, dokumentarni program
07:35 Verski kalendar
07:44 Agroinfo
08:00 Dozvolite...
09:00 Pustolov: Žderonje i vicevi
09:23 Štimofonija, program za decu
10:00 Aqua viva derbi
10:30 Moj ljubimac
11:00 Znanje-imanje
12:00 UNHCR - povratak: Kosovo
12:30 Interfejs
12:55 Kroz vrata znanja do putovanja, kviz
13:30 Fudbal-Premijer liga
14:50 Fudbal: Euro 2008, magazin
15:20 Genius domus
15:45 Exit u pokretu
16:05 Privatan život remek dela, bitka kod san romana
16:55 Fudbal-Premijer liga
18:55 Fudbal - Meridijan super liga
21:00 Bližnji, tv film
22:35 Istraga je pokazala: Napada?i u crnom, strana dok. serija
23:20 Meridijan super liga
23:45 Teresa Salgueiro
00:50 Fudbal - Meridijan super liga
02:30 Fudbal-Premijer liga
04:10 Fudbal-Premijer liga
05:15 Istraga je pokazala: Napada?i u crnom, strana dok. serija




Kanal RTS SAT 20.04.2008
RTS SAT
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica /Vesti u
11:00 Znanje-imanje
12:00 UNHCR - povratak: Kosovo
12:30 Interfejs
13:00 Dnevnik
13:15 Vreme
13:20 Sport plus
13:30 Aqua Viva derbi, sportski program
14:05 Vreme je za bebe
14:55 Fudbal-Meridian super liga
17:00 Pustolov
18:25 Sasvim prirodno
19:00 Slagalica
19:30 Dnevnik
20:05 Bela la?a, tv serija
21:00 Bližnji, tv film
22:35 Balkanskom ulicom
23:20 MERIDIAN SUPER LIGA, SPORTSKI PROGRAM
00:00 Dnevnik
00:15 TABLOID [NS]
00:20 Trezor
01:20 NO?NI PROGRAM
06:00 Vesti




Kanal B92 20.04.2008
B92
07:00 Dizanje, jutarnji program
09:00 Znanje na poklon
10:30 Serija : Vrati?e se rode 20.ep ( R )
11:36 Vodi? za roditelje
12:00 Vesti B92 za osobe ošte?enog sluha
12:05 Serija : Uvod u anatomiju ( R )
12:54 Dvougao ( R )
13:00 Vesti B92
13:05 Serija : Robin Hud
14:00 Serija : Ku?a snova ( R )
15:54 Dvougao ( R )
16:00 Vesti B92
16:34 U šetnji sa dinosaurusima:Zemlja džinova-BBC na B92
17:00 ?ik pogodi
18:00 Pla?eni termin
18:30 Vesti B92
19:04 Naša mala klinika ( R )
20:00 Serija : Ku?a snova
21:00 Utisak nedelje
23:30 Vesti B92
23:35 Štiklom u vrata
00:11 Film : Iza kulisa
01:55 Info kanal B92


Kanal FOX 20.04.2008
FOX
07:19 Salto (R)
08:00 Doma?in (R)
09:00 e-TV
09:32 Crtani film:Spajdermen
10:15 Kviz:Ludi kamen-poznate li?nosti (R)
11:11 Još ovaj put (R), film
13:02 Fort Boyard (R)
14:03 Radio vihor zove An?eliju, film
15:55 Kviz:Da li si pametniji od ?aka petaka?
16:57 Naj od naj (r)
17:32 Zvezde pevaju za njih (R)
18:30 Fox vesti
18:40 Fox arena
19:00 Primera Rasing-Real Madrid
20:55 Vrelina, film
00:10 Ameri?ko rvanje:Do koske (R)
01:10 300 ?uda (R)
02:00 Vrelina (R), film
05:00 Amerika FOX TV zadržava pravo izmene programske šeme, serija
06:00 Posle kafe (R)




Kanal SLO1 20.04.2008
SLO1
07:00 ŽIV ŽAV: TIMOTEJ HODI V ŠOLO, RISANA NANIZANKA, 22/26; GRIMMOVE PRAVLJICE, RISANA NANIZANKA, 1/26; PAJKOLINA IN PRIJATELJI S PRISOJ, RISANA NANIZANKA, 1/14, 0700
09:20 Risanka
09:30 UMKO, NAJBOLJŠA ZABAVA ZA UMNE GLAVE, 10. ODDAJA, PONOVITEV
10:25 Šport špas, oddaja o športu, zdravju in okolju, 10., zadnja oddaja
10:55 SLEDI, ODDAJA TV MARIBOR, 1055
11:25 Ozare, ponovitev
11:30 Obzorja duha
12:05 Ljudje in zemlja, oddaja tv maribor
13:00 Poro?ila, šport, vreme
13:10 Na zdravje!, ponovitev
14:30 FINA GOSPA, ANGLEŠKA HUMORISTI?NA NADALJEVANKA, 11/40, 1425
15:00 SAMO BEDAKI IN KONJI, ANGLEŠKA HUMORISTI?NA NADALJEVANKA, 11/45, 1455
15:30 NLP S TJAŠO ŽELEZNIK IN KLEMNOM SLAKONJO, 1530
15:35 NEDELJSKO OKO Z MARJANOM JERMANOM
15:45 GLASBENI DVOBOJ, 2. KROG: KRISTINA OBERŽAN VS. ROCK PARTYZANI
16:10 ?LOVEŠKI FAKTOR: TAJA, ANGELI IN TERAPIJA
16:15 ŠPORT Z GREGORJEM
16:25 OGLASNI BLOK Z RORYJEM MCGRATHOM, HUMORISTI?NO-DOKUMENTARNA ODDAJA, 3. DEL, 1630
17:00 Poro?ila, šport, vreme
17:15 NAGLAS!: BOHEM
17:20 DRUŽABNA: HIT POLETJA - MAKSIM MRVICA - MISS ŠPORTA 2008 - RAZMETANO: DUŠAN MRAVLJE
17:45 FOKUS: KOBALOVI IN DOLINARJEVI
18:25 žrebanje lota
18:40 POKEC, RISANKA
18:45 OZI BU, RISANKA
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:20 Zrcalo tedna
19:35 Vreme
19:40 ŠPORT
19:50 TV POGLED
19:55 ZVEZDE POJEJO, 1955
21:25 Družinske zgodbe
22:15 Ars 360
22:35 Poro?ila, vreme, šport
23:05 VSTAJENJE OD MRTVIH, SRBSKI FILM, 2305
01:15 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 20.4.1990, PONOVITEV
01:40 Dnevnik, ponovitev
02:05 DNEVNIK ZAMEJSKE TV
02:30 Infokanal




Kanal SLO2 20.04.2008
SLO2
06:30 Zabavni infokanal
08:30 TV PRODAJA
09:00 SKOZI ?AS
09:10 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 20.4.1990, 0920
09:35 Globus, ponovitev
10:05 ZAPOJTE Z NAMI: MAŠEK, IPAVEC, GERBI? (1970), PONOVITEV, 1020
10:25 SLOVENSKA LJUDSKA GLASBILA IN GODCI: OPREKELJ, GLASBENO DOKUMENTARNA SERIJA, 3/9, PONOVITEV, 1030
10:45 ZDRAVLJENJE Z MORSKIMI PSI, ANGLEŠKA POLJUDNOZNANSTVENA SERIJA, 1/2, 1100
11:15 TV PRODAJA
11:50 POMAGAJMO SI, ODDAJA TV KOPER-CAPODISTRIA, PONOVITEV
12:15 Alpe-donava-jadran, podobe iz srednje evrope, ponovitev
12:45 TEKMA, DEBATNA ODDAJA ZA MLADE: ŠTUDIRAJMO V TUJINI!, PONOVITEV
13:40 TV PRODAJA
14:10 DIANA, SRBSKA DOKUMENTARNA ODDAJA, 1415
14:55 KONCERT ROMSKE SKUPINE LANGA, PONOVITEV
15:55 NOVA GORICA: NOGOMET, TEKMA PRVE LIGE TELEKOM: HIT GORICA - MARIBOR, PRENOS&& Reporter: Ivo Milovanovi?, 1555
17:50 MOBY DICK, AMERIŠKI FILM, 1750
20:00 URGENCA POD EVERESTOM, ANGLEŠKA DOKUMENTARNA ODDAJA, 2000
21:00 KMETJE, POLJSKA LITERARNA NADALJEVANKA, 7/13, 2055
21:50 š - športna oddaja
22:35 SOPRANOVI, AMERIŠKA NADALJEVANKA, 16/21, PONOVITEV, 2235
23:25 OPERNA SCENA: OPERNI ODER IN NJEGOVI JUNAKI (1967), 2325
23:55 IZ BALETNEGA ARHIVA: LES SYLPHIDES, 2350
00:05 Zabavni infokanal




TV3
07:25 Magazin Lige prvakov
08:00 Najboljše Disneyjeve risanke
08:10 Najboljše Disneyjeve risanke
08:20 Najboljše Disneyjeve risanke
08:30 Polna hiša
08:55 Jimmy Neutron
09:20 Spuži kvadratnik, (Sponge Bob) risanka
09:50 Avatar
10:15 Izgubljeni v Pacifiku
10:45 Ameriški top model
11:35 Avstralski top model
12:35 Avstralski top model
13:45 Vitez za volanom
14:55 Popolna preobrazba doma
15:55 Hiša vaših sanj
17:00 Najhujša poplava
18:00 Odbita rodbina
18:35 Zamenjava žena: spoznaj svojo novo mami
19:30 Oktan, Avtomobilisti?na oddaja
20:00 Povpre?ni Joe: Adamova vrnitev
21:00 Na sledi, Dokumentarna oddaja
22:00 Obmo?je smrti
23:00 Dosjeji X
00:00 Zvezdne steze III: Iskanje Spocka
01:55 Roseanne
02:40 Interaktivni program
02:50 Mikroskop, Razvedrilna oddaj



IZ DIGI TV PAKETA :



Kanal RTL 20.04.2008
RTL
06:15 LUTRIJA ŽIVOTA, dramska serija (R) [info]
07:00 BLIZANKE, epizoda 10., humoristi?na serija [info]
07:25 ULICA SEZAM, crtana serija
08:25 TREŠNJA, film, romanti?na komedija [info]
10:00 JESEN STIŽE, DUNJO MOJA, dramska serija (R) [info]
10:55 Bibin svijet, zabavni program (R)
11:35 Koledžicom po svijetu, zabavni program (R)
12:45 Vijesti uz ru?ak, informativna emisija
12:50 Hrvatski top model by Tatjana Juri?, zabavni program (R)
14:40 BRODOLOM ŽIVOTA, igrani film, avanturisti?ka drama [info]
17:10 ODRED ZA ?ISTO?U - nova sezona, epizoda 12., zabavna emisija [info]
17:40 Exkluziv - zvjezdani magazin, magazin
18:30 Vijesti
19:05 Salto
19:35 CSI: MIAMI 3., epizoda 1., kriminalisti?ka serija [info]
21:10 ZAKON BRA?E 3., epizoda 4., kriminalisti?ka serija [info]
22:05 NA VATRENOJ LINIJI, film, akcijski triler [info]
00:15 Kunolovac, kviz
02:15 SPECIJALNI IZVJEŠTAJ, film, znanstveno - fantasti?ni [info]




Kanal NOVA 20.04.2008
NOVA
06:20 Šaljivi ku?ni video, serija
06:46 Power Rangers, dje?ja serija
07:11 Tomica i prijatelji, crti?
07:36 Winx, crti?
08:25 Automotiv
08:53 Djevojke s Beverly Hillsa, serija
09:17 U sedmom nebu, serija
10:08 Ku?a na plaži, serija
10:56 Smallville 6., epizoda 8., teen serija [info]
11:50 ?arobnice 7., epizoda 11., teen serija [info]
12:39 Frikovi 1., epizoda 13., humoristi?na serija [info]
13:27 Ku?anice iz visokog društva, hit serija
14:23 Kako zavoljeti svoje tijelo?, dokumentarna serija
14:52 Utrka života, film [info]
17:28 Vijesti Nove TV
17:33 ZA?ARAN, igrani film [info]
19:15 Dnevnik Nove TV
19:57 Vrijeme Nove TV
20:00 Nad lipom 35
21:08 OTAC MOJE NEVJESTE 2 [info]
23:01 Red Carpet, showbiz magazin
00:14 Svi mrze Chrisa 3., epizoda 11., humoristi?na serija [info]
00:41 DOORS, igrani film [info]
02:57 Red Carpet, showbiz magazin
04:03 Svi mrze Chrisa
04:24 Frikovi, humoristi?na serija
05:06 Ku?anice iz visokog društva, hit serija
05:51 Kraj programa



Kanal OBN 20.04.2008
OBN
07:50 Oluja strasti
08:35 Oluja strasti
09:15 Oluja strasti
09:45 Oluja strasti
10:15 Oluja strasti
11:00 Spužva Bob
12:00 Naša mala klinika
13:00 Lonci i poklopci
17:10 sati. Ne propustite savjete poznatog kuhara , kojem ?e u pripremanju privla?nih jela pomo?i naši gosti uz voditelja Sašu Marti?a., Najava: 1...



Kanal CMC 20.04.2008
CMC
08:00 Dobro jutro
10:00 Pepsi Top Spot
11:00 Hit tjedna
11:05 CMC festival
12:00 Narodno je narodno
13:00 Hit tjedna
13:05 Srcolomka
14:00 CMC festival
15:00 Glazbena reportaža
16:00 Srcolomka
17:00 CMC portret Aki Rahimovski
18:00 Hit tjedna
18:25 CMC festival
19:00 Ljubomat
20:00 CMC festival
21:00 Hit tjedna
00:00 CMC festiva



THANKS RssPoster

sesedor
26-04-2008, 10:37
Kanal HTV1 26.04.2008
HTV1
06:10 Poslovni klub
06:40 Znanstvena petica
07:10 Iza ekrana
07:40 NAJAVA PROGRAMA
07:45 TV kalendar
08:00 Vijesti
08:15 Kinoteka - ciklus klasičnog vesterna: Plamteća zvijezda, američki film (89') [info]
09:45 Hrvatska kulturna baština: Iz foto arhiva
10:00 Vijesti
10:09 Vrijeme danas
10:10 Vijesti iz kulture
10:20 Kućni ljubimci, epizoda 926. [info]
10:50 ****, emisija za branitelje
11:50 Burzovno izvješće
12:00 Dnevnik
12:13 Vrijeme
12:15 TV kalendar
12:30 Mala gospođica, epizoda 124., telenovela (12) [info]
13:20 Potrošački kod
13:55 Prizma, multinacionalni magazin
14:40 Duhovni izazovi
15:05 Reporteri: Misija i stvarnost [info]
16:15 Euromagazin
16:45 Vijesti
16:54 Vrijeme sutra
17:00 Svirci moji, epizoda 12., zabavno-glazbena emisija [info]
17:25 Promet danas
17:35 Škrinja: Ruža
18:35 TV Bingo Show
19:15 LOTO 7/39
19:30 Dnevnik
19:55 Večeras...
19:57 Sport
20:02 Vrijeme
20:15 Zvijezde pjevaju (8/8) (1. dio), epizoda 8. [info]
21:30 Zvijezde pjevaju (8/8) (2. dio), epizoda 8. [info]
22:05 Burzovno izvješće
22:15 Vijesti
22:25 Vijesti iz kulture
22:40 Konačna odluka, igrani film, triler [info]
00:55 Filmski klub: Christiane F. - Mi djeca s Kolodvora Zoo, njemački film (18) (127') [info]
03:00 Filmski maraton: Nasilnik, (Bully) [info]
04:40 Filmski maraton: Tjelesni čuvari, švedski film (12) (108')




Kanal HTV2 26.04.2008
HTV2
06:25 TEST
06:40 NAJAVA PROGRAMA
06:45 Ljubav u zaleđu, epizoda 175., TV serija [info]
07:30 ŽUTOKLJUNAC
08:35 Disneyjevi crtići: Miki i prijatelji
08:55 Disneyjevi crtići: Kuzco, careva nova škola [info]
09:25 Najbolje godine, serija
10:15 Waterloo Road, epizoda 7., serija [info]
11:15 Briljanteen
12:10 Auto-magazin
12:50 Dobre namjere, epizoda 46., TV serija [info]
13:40 Engleska nogometna liga: Chelsea - Manchester UTD, prijenos
14:00 Barcelona: kvalifikacijski trening F1 za VN Španjolske
15:35 Tenis (Ž), Fed Cup: Hrvatska, Srbija
16:10 Rukomet, polufinale Kupa pobjednica Kupova: Larvik, Podravka Vegeta
17:55 Košarka (M), NLB liga, prijenos finala (ako igra Zadar)
18:00 Varaždin: Misa, susret hrvatske katoličke mladeži
20:00 Hrvatska nogometna liga: Rijeka - Hajduk, prijenos
20:55 Barcelona: kvalifikacijski trening F1, za VN Španjolske
21:05 Hrvatska nogometna liga: Rijeka - Hajduk, prijenos
22:00 Hrvatska nogometna liga, emisija
23:00 Promet danas
23:10 Sportske vijesti
23:20 Hari Mata Hari
00:40 Dobro ugođena večer: Portret Silvija Foretića, Učenju nikad kraja [info]
01:35 Barcelona: kvalifikacijski trening F1 za VN Španjolske, snimka
02:35 Rukomet, polufinale Kupa pobjednica Kupova: Larvik - Podravka Vegeta, snimka
04:05 TV raspored
05:50 TEST




Kanal HRT PLUS 26.04.2008
HRT PLUS
10:00 TV vodič + turistička središta Hrvatske
15:35 MHJ '99. - Show program, 2. večer
16:14 Koncert: Trokut - Dedić, Paoli, Predin
17:30 Školska liga (23. epizoda)
17:59 Prijenos
18:24 Kad već postoji planina: Velebitski aromatorij
18:52 Glazbeni spotovi
19:07 Šokačka rapsodija 2007.: 100 tamburaša (1. dio)
20:00 Cipelice lutalice: Šetnja Gornjim Gradom
20:07 Priče i legende iz Hrvatske povijesti: Od Karpata do Jadrana
20:22 San bez granica: Notturno (T. Ujević)
20:23 Portret crkve i mjesta: Studenci
20:37 Knjiško blago sveučilišne knjižnice: Vrijeme Ljudevita XIV.
21:03 Steven Dedijer: Otac znanosti o špijunaži
21:59 Operna scena HNK: Nikola Šubić Zrinski
22:42 U potrazi za minulim vremenom: Stare slave sjaj
23:13 San bez granica: Gnijezdo bez sokola (A.G. Matoš)
23:15 Cellomania 1
00:04 TEST (do 02.00)




Kanal NeT 26.04.2008
NeT
08:00 ŠPICA
14:00 BOŽIĆNI DINOSAUR-crtani film
14:45 ZBIVALICA, -zabavno-mozaična emisija (r)
15:30 GLAZBA I TELETRGOVINA
15:45 TOP SHOP, teleprodaja
16:00 RECEPT ZA LJUBAV, -sapunica (r)
16:55 STIMO-ELMARK, program pod pokroviteljstvom
17:00 CIGULI MIGULI, glazbena emisija
18:30 MAĐERCOVA KUHINJA 1. DIO-zabavna emisija (r)
18:35 EURONEKRETNINE
18:40 MAĐERCOVA KUHINJA 2. DIO-zabavna emisija (r)
18:45 GLAZBA I TELETRGOVINA
18:55 STIMO-ELMARK, program pod pokroviteljstvom
19:00 U GARAŽI!
19:30 GLAZBA I TELETRGOVINA
20:15 VIJESTI 1
20:45 STIMO-ELMARK, program pod pokroviteljstvom
20:50 KAMIONDŽIJE, -serija 4/18
21:40 TROHA DIL NA MEĐUNARODNOJ SCENI, program pod pokroviteljstvom
21:45 TIP TOP, -zabavna emisija
22:15 Planet razonode
22:45 SMILLIN OSJEĆAJ ZA SNIJEG, igrani film
00:35 EURONEKRETNINE
00:40 VIJESTI 2
01:05 NOĆNI EXPRESS-glazbeni program
04:05 Kraj programa



Kanal RTS1 26.04.2008
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica /Vesti u
11:00 Vesti
11:10 Dizni na RTS: 'Dambo'
12:11 Dizni n RTS: Paja Patak vam predstavlja
12:39 Avantura: Ka Akonkagvi, reportaža
13:00 Dnevnik 1
13:15 Sport plus
13:25 Vreme
13:40 Fudbal-Premijer liga: Čelzi - Mančester Junajted, prenos
14:30 Vesti / u poluvremenu /
15:40 Vesti
15:50 Selo gori a baba se češlja: Prosidba
16:48 SUNCOKRETI, DOMAĆI FILM
18:30 Kvadratura kruga
18:59 Slagalica
19:30 Dnevnik
20:02 Vaskršnja poslanica srpske pravoslavne crkve
20:12 Selo gori a baba se češlja: Rastanak, tv serija
21:10 Tv Bingo
22:05 Polje snova, američki film
00:00 Ponoćna vaskršnja liturgija
02:30 SUNCOKRETI, DOMAĆI FILM
04:08 Vesti /zatim u
04:11 Selo gori, a baba se češlja: Rastanak
05:07 Slagalica
05:31 Avantura: Ka akonkagvi
05:46 Verski kalendar
06:00 Vesti




Kanal RTS2 26.04.2008
RTS2
06:02 Datum, dokumentarni program
06:07 Verski kalendar
06:17 Srednjoškolci, serija za decu
07:40 Sazvež?e belog duda: Planeta na po?etku leta, serija za decu 1/7 Hristos Voskrese
08:15 Ne diraj divlje konje
09:45 Verski mozaik Srbije
10:30 Klinika Vet
11:00 Knjiga utisaka
11:30 Profil i profit
12:00 Zdravo Evropo, kviz 9/15
12:55 7 tv dana
13:15 Leti, leti pesmo moja mila
13:30 Tenis: Masters series Monte Carlo, polufinale 1 i 2
15:35 Tenis: Fed kup, Hrvatska - Srbija
18:30 Red Bull Air Race
19:00 Vrele gume
19:30 Total tenis, sportski program
19:45 Reli, sportski program
19:55 Odbojka[ž]: Plej of, C. zvezda - Poštar
22:00 Svet sporta
22:30 Neistražena planeta, serija 7/7
23:20 U susret eurosongu
00:30 Vrele gume
01:00 Red bull air race 6/12
01:30 Fudbal-Premijer liga
03:10 Tenis: Fed kup, Hrvatska - Srbija[dva singla]



Kanal RTS SAT 26.04.2008
RTS SAT
06:00 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica /Vesti u
11:00 Knjiga utisaka
11:30 Profil i profit
12:00 Red Bull Air Race
12:43 Avantura
13:00 Dnevnik
13:15 Sport plus
13:25 Vreme
13:30 Verski mozaik Srbije
14:15 Red Bull Air Race
14:45 Total tenis
15:00 LETI, LETI PESMO MIJA MILA
15:45 Vesti
15:50 Selo gori, a baba se češlja
16:45 SUNCOKRETI, DOMAĆI FILM
18:25 Kvadratura kruga
19:00 Slagalica
19:30 Dnevnik
20:05 Vaskršnja poslanica srpske pravoslavne crkve
20:15 Selo gori, a baba se češlja
21:10 TRENDSETER
22:00 Svet sporta
22:30 U susret eurosongu
23:55 Vesti
00:00 PONOĆNA VASKRŠNJA LITURGIJA, PRENOS
06:00 Vesti



Kanal B92 26.04.2008
B92
07:00 Dizanje, jutarnji program
09:35 Serija : Dr.Dexy
10:00 Film : Pipi Duga čarapa u poteri za beguncima
11:43 Topšop
11:53 Dvougao
12:00 Vesti B92 za osobe oštećenog sluha
12:05 Čik pogodi ( R )
13:00 Vesti B92
13:05 Serija : Džejn Do: Pogrešno lice
14:41 Topšop
15:00 Serija : Kuća snova ( R )
15:54 Dvougao ( R )
16:00 Vesti B92
16:34 Buđelar
17:00 Svici s mrtvog mora
18:00 Plaćeni termin
18:30 Vesti B92
19:05 Želite li da postanete milioner? ( R )
20:04 Serija : Naša mala klinika
21:00 Serija : Kuća snova
23:00 Vesti B92
23:05 Na ivici
23:40 Serija : Uvod u anatomiju
00:27 Magazin Lige šampiona
01:00 Serija : Život na Marsu
01:55 Info kanal B92



Kanal BHT1 26.04.2008
BHT1
07:30 Ljubav u burna vremena, igrana serija, 64/199
07:35 Ljubav u burna vremena, igrana serija, 64/199
08:15 Govor tišine, emisija za osobe oštećenog sluha i govora - Program za djecu i mlade, repriza.
09:15 Patkograd, animirana serija, 19/26
09:25 Moja zemlja: grčka, dokumentarna serija, 8/29 (Kodirano na satelitu)
09:40 Memoari porodice Milić, igrana serija, 11/20
10:00 Kako u Evropu, kviz, 6/9
11:00 Život & ostalo: U minskom polju, repriza
11:30 Josip Pejaković: U ime naroda, repriza
12:00 BHT vijesti
12:10 Tribunal
12:40 Izgubljeni svijet: Kambodža, dokumentarna serija, 2/2, repriza
13:10 Engleska Premier liga, pregled * (Kodirano na satelitu)
13:40 Nogomet: Engleska Premier Liga: Chelsea - Manchester United , prijenos (Kodirano na satelitu)
15:55 Nogomet: Engleska Premier liga: Birmingham City - Liverpool, prijenos (Kodirano na satelitu)
18:00 Sarajevo mi sevdad de oro, dokumentarni film
18:45 Frenderi: Rusija, animirana serija
19:00 BHT vijesti * - Sport * - Vrijeme
19:30 Liga šampiona u nogometu, magazin (Kodirano na satelitu)
20:00 NLB liga: Final Four: Finale, snimak (Kodirano na satelitu)
22:00 BHT vijesti
22:15 BHT sport
22:30 Dr. House, igrana serija, 17/22 (Kodirano na satelitu)
23:25 BH Trash
23:45 Mjesto zločina: New York , igrana serija, 40/47 (Kodirano na satelitu)
00:30 Čista formalnost , italijansko-francuski igrani film * * (Kodirano na satelitu)* *
02:20 Pregled programa za nedjelju Kako u Evropu




Kanal FTV 26.04.2008
FTV
08:00 Vijesti
08:05 Josh i S.A.M., američki igrani film /RP/
09:40 Naše škole, 3. epizoda
10:05 Vijesti
10:10 Barimba, serija za djecu
10:35 Marvi Hamer
11:00 Čudesni prijatelj
11:25 Otisci: 15 godina poslije - Bosanska Krupa, dokumentarna serija
12:00 Vijesti
12:05 Mozaik religija, vjerski program
12:35 Jesen stiže, dunjo moja, igrana serija
13:05 Zyon, program za mlade
13:35 Lud, zbunjen, normalna, domaća igrana serija,
14:10 Džepobran, potrošački magazin, r.
14:40 Vijesti
14:50 Autovizija, emisija o automobilizmu
15:25 Nogomet - Bundes liga: HSV - Schalke 04, prijenos
17:25 Bez oduševljenja, molim, humoristička serija, 1. epizoda
17:55 Abeceda zdravlja: Multipla skleroza, obrazovna serija
18:19 Dnevnik, najava
18:20 Svi mrze Chrisa, igrana serija
18:50 Alex, igrana serija
19:10 Hallo Kitty, program za djecu
19:30 Dnevnik 2
20:10 Dnevnik D
20:20 Pečat, domaća igrana serija
21:20 Bitka na Neretvi, domaći igrani film
00:20 Vijesti
00:35 Spavači, igrana serija
01:35 Ciklus horor filmova: Svjetionik, britanski igrani film /Z/
03:05 Autovizija, emisija o automobilizmu
03:30 Pregled programa za nedjelju



Kanal RTRS 26.04.2008
RTRS
06:00 VAZNESENJSKA CRKVA U BEOGRADU, - dokumentarni program
06:20 ZLATNE RUKE, - dokumentarni program
06:35 ZDRAVLJE JE LIJEK
07:00 KUHINJICA
08:00 VIJESTI
08:15 Jutarnji program
10:00 PRI?E NIDŽE CVR?KA - PISMENOST
10:20 BADI, PAS KOŠARKAŠ, - film za djecu
12:00 Vijesti
12:10 LUDE GODINE
12:45 VIJESTI ZA MLADE, - 15. epizoda
13:00 AUTOVIZIJA
13:30 VELIKA SUBOTA - BLAGODATNI OGANJ, - dokumentarni program
13:45 MANASTIRI SRBIJE - RAVANICA
14:05 PROZORNICA
14:30 TELEŠOP
14:35 BONANCA, - serija, 25/31
15:25 KULTURA ŽIVLJENJA
16:10 1400 GRAMA
16:59 Pregled programa
17:00 Vijesti
17:05 MANASTIRI SRBIJE - MANASIJA, - dokumentarni program
17:25 SVE ?E TO NAROD POZLATITI, - TV DRAMA
18:30 DO KRAJA SVIJETA - MAURICIJUS, 1. DIO, - putopisna reportaža
19:00 MALO KORIGAN I SVEMIRSKI TRAGA?I, - crtana serija,12. epizoda
19:30 DNEVNIK, **:** SPORT
20:05 VRATI?E SE RODE, - serija, 15/25
21:00 IZBOR ZA MIS REPUBLIKE SRPSKE, - direktan prenos
23:00 FUDBAL SUBOTOM, - sportski program
23:30 VASKRŠNJA LITURGIJA IZ HRAMA HRISTA SPASITELJA U MOSKVI, - SNIMAK
01:05 PRED TAJNOM VASKRSENJA, - dokumentarni program
01:35 SVE ?E TO NAROD POZLATITI, - TV DRAMA
02:40 Muzi?ki program
04:00 VASKRŠNJA LITURGIJA, direktan prenos




Kanal SLO1 26.04.2008
SLO1
06:05 Kultura
06:10 Odmevi
06:40 EVROPA.SI
07:00 ZGODBE IZ ŠKOLJKE, PONOVITEV
07:30 Kravica katka, risanka
07:40 Male sive celice, kviz, ponovitev
08:25 UBEŽNIKA, KRATKI IGRANI FILM EBU IZ FINSKE, PONOVITEV
08:40 SEJALCI BESED: JOSIP JURČIČ, IGRANA OTROŠKA NANIZANKA, 3/5, PONOVITEV
09:00 Odpeti pesniki
09:10 KINO KEKEC: KRALJIČIN NOS: REJNIŠKI DOM, ANGLEŠKI FILM, 4. DEL, 0855
10:50 POLNOČNI KLUB: DOPISNIŠKA DUŠA, PONOVITEV
12:00 Tednik, ponovitev
13:00 Poročila, šport, vreme
13:15 Tekma, debatna oddaja za mlade: 1. maj je preživet praznik!
14:05 Odpeti pesniki
14:15 JOSIE IN MUCKE, AMERIŠKI FILM, 1420
15:55 SOBOTNO POPOLDNE
16:00 O ŽIVALIH IN LJUDEH
16:15 LABIRINT
17:00 Poročila, šport, vreme
17:15 Ozare
17:20 SOBOTNO POPOLDNE
17:25 KRAJI IN LJUDJE
17:35 Na vrtu
17:55 POPOLNA DRUŽINA
18:05 Z DAMIJANOM
18:40 DINKO POD KRINKO, RISANKA, 1840
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:20 Utrip
19:35 Vreme
19:40 ŠPORT
19:50 TV POGLED
19:55 50 LET TELEVIZIJE: PRAVI BIZNIS, HUMORISTIČNA NANIZANKA, 2.EPIZODA, 1955
21:00 50 LET TELEVIZIJE: TONE PARTLJIČ: ŠČUKE PA NI, ŠČUKE PA NE - DIALOGI, TV NADALJEVANKA, 2/7, 2100
22:00 Poročila, vreme, šport
22:35 Hri-bar
23:35 RIM, AMERIŠKA NADALJEVANKA, 10/12, 2330
00:35 NASHVILLE, AMERIŠKI FILM, 0025
03:05 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 26.4.1990, PONOVITEV
03:30 Dnevnik, ponovitev
03:50 DNEVNIK ZAMEJSKE TV
04:15 Infokanal



Kanal SLO2 26.04.2008
SLO2
06:30 Zabavni infokanal
07:20 TV PRODAJA
07:50 SKOZI ČAS
08:00 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 26.4.1990, 0805
08:25 VROČI STOL, PONOVITEV
09:20 Primorski mozaik, ponovitev
09:50 ŠTUDENTSKA, PONOVITEV
10:10 Z glavo na zabavo, 5. oddaja, ponovitev
10:40 ABSALONOVA SKRIVNOST, DANSKA BOŽIČNA NADALJEVANKA, 16/24, PONOVITEV, 1045
11:05 KRAKATAU - ZADNJI DNEVI, ANGLEŠKA DOKUMENTARNA SERIJA, 2., ZADNJI DEL, PONOVITEV
11:55 TV PRODAJA
12:30 Glasbeni spomini z borisom kopitarjem, ponovitev
13:25 POZDRAVLJEN, PEKING - PRVAKI IN IZZIVALCI, 1. DEL&& Pripravil: Tomaž Kovšca, 1325
13:55 MARIBOR: SVETOVNI POKAL V GIMNASTIKI, PRENOS&& Reporterja: Peter Kavčič in Ivan Čuk, 1355
17:30 ŠPORT
21:00 POSLEDNJI MOHIKANEC, AMERIŠKI FILM, 2000
22:50 BLEŠČICA, ODDAJA O MODI
23:25 Slovenski magazin
23:50 SOBOTNO POPOLDNE
02:05 STRELICE NASPROTNE USODE, KANADSKA NADALJEVANKA, 9/12, PONOVITEV, 0055
02:55 Zabavni infokanal



Kanal TV3 26.04.2008
TV3
07:20 VREMENSKA NAPOVED
07:25 Euro 2008 magazin
08:00 Najboljše Disneyjeve risanke
08:10 Najboljše Disneyjeve risanke
08:20 Najboljše Disneyjeve risanke
08:30 Polna hiša
08:55 Jimmy Neutron
09:20 Spuži kvadratnik, (Sponge Bob) risanka
09:50 Avatar
10:15 Izgubljeni v Pacifiku
10:50 Bojna ladja Galaktika
11:45 Avstralski top model
12:45 Avstralski top model
13:50 Vitez za volanom
14:55 Popolna preobrazba doma
15:55 Hiša vaših sanj
17:10 Draga, skrčil sem otroke!
18:55 Posnetki zadetki, (World Most Amazing Videos)
20:00 Gola resnica, (Where The Truth Lies) drama, 2005
21:35 Odbita rodbina
22:10 Pisarna
22:45 Dosjeji X
23:45 Skrivna naveza
00:55 Mednarodno prvenstvo v pokru
02:00 Pisarna
02:40 Interaktivni program
02:50 Mikroskop, Razvedrilna oddaja



IZ DIGI TV PAKETA :


Kanal OBN 26.04.2008
OBN
06:40 Pepeljuga
07:30 Pepeljuga
08:20 Pepeljuga
09:10 Pepeljuga
10:00 Avatar
11:00 NBA liga: L.A. Lakers - Denver (snimka)
13:25 NBA Action
14:00 Svijet brzine
14:30 Mimohod
15:30 Čuvari planete
16:35 Punk'd
17:10 Cribs
17:40 Lonci i poklopci
18:20 Odred za čistoću
18:55 OBN INFO
19:15 !hej music
20:00 Ali
22:15 The Daily show
22:50 Hollywoodske priče
23:50 Just for laugh
00:20 Hollywoodske priče
01:00 Blesan
02:30 Mimohod
05:55 Oluja strasti



Kanal NOVA 26.04.2008
NOVA
06:20 Kraj programa
06:27 Šaljivi kućni video, serija
06:30 Šaljivi kućni video, serija
06:55 Power Rangers, dječja serija
07:18 Tomica i prijatelji, crtić
07:44 Winx, crtić
08:34 Novac
09:00 Nova lova-TV igra
10:12 POVRATAK U BUDUĆNOST3, igrani film [info]
12:14 Večernja škola EU
13:10 Lud, zbunjen, normalan, humoristička serija
13:45 Ne zaboravi stihove, glazbeni kviz
14:50 Farma, reality show
17:05 Vijesti Nove TV
17:10 Kod Ane
17:55 Nad lipom 35
19:15 Dnevnik Nove TV
19:55 Vrijeme Nove TV
20:00 SAD JE DOSTA, igrani film [info]
21:58 Farma, reality show
22:49 ALFIE, igrani film [info]
00:32 JEDNOSTAVNO NEODOLJIVA, igrani film [info]
02:13 ŽESTOKI POLICAJAC, igrani film [info]
04:21 Rođeni ubojice, igrani film [info]
Reply With Quote



Kanal NOVA 26.04.2008
NOVA
06:20 Kraj programa
06:27 Šaljivi kućni video, serija
06:30 Šaljivi kućni video, serija
06:55 Power Rangers, dječja serija
07:18 Tomica i prijatelji, crtić
07:44 Winx, crtić
08:34 Novac
09:00 Nova lova-TV igra
10:12 POVRATAK U BUDUĆNOST3, igrani film [info]
12:14 Večernja škola EU
13:10 Lud, zbunjen, normalan, humoristička serija
13:45 Ne zaboravi stihove, glazbeni kviz
14:50 Farma, reality show
17:05 Vijesti Nove TV
17:10 Kod Ane
17:55 Nad lipom 35
19:15 Dnevnik Nove TV
19:55 Vrijeme Nove TV
20:00 SAD JE DOSTA, igrani film [info]
21:58 Farma, reality show
22:49 ALFIE, igrani film [info]
00:32 JEDNOSTAVNO NEODOLJIVA, igrani film [info]
02:13 ŽESTOKI POLICAJAC, igrani film [info]
04:21 Rođeni ubojice, igrani film [info]




Kanal RTL 26.04.2008
RTL
07:20 Zvijezde Ekstra, zabavni program (R)
08:05 DAN D, epizoda 13., humoristična serija [info]
08:35 ULICA SEZAM, crtana serija
09:40 NOTE PROŠLOSTI, film, glazbena komedija / drama [info]
12:05 JEDNOM LOPOV, epizoda 5., akcijska serija [info]
13:00 LUTRIJA ŽIVOTA, epizoda 12., dramska serija [info]
13:55 Vijesti uz ručak, informativna emisija
14:05 OSTAVLJEN, film, komedija [info]
15:40 MOJA DJEVOJKA, film, drama / romantična komedija [info]
17:25 Zvijezde Ekstra, zabavni program [info]
18:30 Vijesti
19:05 Exploziv vikend, magazin
19:30 Žuta minuta, zabavni program
20:00 Legenda o jeseni, (Legends of the Fall) [info]
21:45 Hrvatski top model by Tatjana Jurić, zabavni program
23:35 UBOJICA S AUTOPUTA, film, akcijski [info]
01:00 Kunolovac, kviz
03:00 Svemirski vojnici 2 [info]
05:45 LUTRIJA ŽIVOTA, dramska serija (R) [info]




Kanal CMC 26.04.2008
CMC
08:00 Dobro jutro
10:00 Ljubomat
11:00 Hit tjedna
11:05 Top 40 - Domaća
12:00 Klapo moja
13:00 Hit tjedna
13:05 CMC festival
15:00 CMC festival
16:00 Ljubomat
17:00 Pepsi Top Spot
18:00 Hit tjedna
18:05 CMC festival
19:00 Srcolomka
20:00 CMC festival
21:00 Hit tjedna
00:00 Koncert: Josipa Lisa

sesedor
27-04-2008, 08:40
Kanal HTV1 27.04.2008
HTV1
06:25 Mala gospo?ica, epizoda 124., telenovela (12) [info]
07:10 Euromagazin
07:45 NAJAVA PROGRAMA
07:48 TV kalendar
08:00 Vijesti
08:10 Koncert: Eurovizijsko natjecanje mladih glazbenika 2006.
10:00 Vijesti
10:09 Vrijeme danas
10:10 Vijesti iz kulture
10:20 Prirodni svijet: Divlja žetva, dokumentarni film (49') [info]
11:20 Jelovnici izgubljenog vremena
11:40 TV kalendar
11:52 Burzovno izvješ?e
12:00 Dnevnik
12:13 Vrijeme
12:15 Mali savjeti za poljoprivrednike
12:17 Herbosov poljoprivredni savjetnik
12:30 Plodovi zemlje
13:25 Split: More
14:00 Nedjeljom u dva
15:07 Kulturni info
15:08 Promet danas
15:10 Mir i dobro
15:45 Opera Box
16:15 Vijesti
16:24 Vrijeme sutra
16:30 Lijepom našom: Vukovar (2/2), epizoda 2. [info]
17:25 Uzmi ili ostavi, TV igra
18:05 Na doma?em terenu
19:15 LOTO 6/45
19:30 Dnevnik
19:55 Ve?eras...
19:57 Sport
20:02 Vrijeme
20:15 1 protiv 100, kviz
21:15 Stipe u gostima, epizoda 8., dramska serija [info]
22:05 Razotkrivanje, ameri?ki film [info]
00:10 Burzovno izvješ?e
00:15 Vijesti
00:25 Vijesti iz kulture
00:30 Ciklus europskog filma: Pogubna prijateljstva, francuski film (98') [info]
02:10 Prirodni svijet: Divlja žetva, dokumentarni film (49') [info]
03:00 Opera Box
03:30 Skica za portret
03:40 Lijepom našom: Vukovar (2/2), epizoda 2. [info]
04:30 Plodovi zemlje
05:20 Split: More



Kanal HTV2 27.04.2008
HTV2
06:05 NAJAVA PROGRAMA
06:10 Dobre namjere, epizoda 47., TV serija [info]
06:55 Zvijezde pjevaju (8/8), epizoda 8. [info]
08:50 Dje?je filmsko jutro: Nevolje jednog Branimira, serija za djecu
09:20 Biblija
09:30 Uskrsna arhijerejska liturgija
11:30 Tenis (Ž), Fed Cup: Hrvatska, Srbija (tri me?a)
13:30 Studio F1
13:50 Barcelona: Formula 1, VN Španjolske, prijenos
15:50 Studio F1
16:15 Odbrojavanje do Eura (6/8)
16:45 Najgol EP
17:00 Povijest Europskih nogometnih prvenstava (1/6)
18:00 Slikovnica
18:30 Velegradnja: Searsov toranj, epizoda 5., dokumentarna serija (47'12") [info]
19:25 Magazin Lige prvaka
19:55 Ve?eras...
20:00 Munja, hongkonški film (oko 107') [info]
21:55 Vitezovi uzaludnog truda, epizoda 7., humoristi?na serija [info]
22:15 Promet danas
22:25 Sportske vijesti
22:30 Španjolska nogometna liga: Real M - Athletic B, snimka
00:15 Direkt: Maloljetni dragovoljci [info]
00:45 Dokuteka - Branko Lenti?: Vijugasta pri?a, dokumentarni film (28')
01:15 TV raspored



Kanal HRT PLUS 27.04.2008
HRT PLUS
10:00 TV vodi? + turisti?ka središta Hrvatske
15:56 42. Vinkova?ke jeseni, Vinkovci 2007. (1. dio)
16:46 Školska liga
17:15 Koncert: Tereza Kesovija "Mojih 45. skalina", 1. dio
18:00 Hrvatska kulturna baština: Knin i njegovi spomenici
18:28 Koncert: Zagreba?ki kvartet
20:00 ?ovik od ri?i, Jakša Fiamengo
20:44 Koncert: Alfi Kabiljo (1. dio)
21:22 Muljatori, britanski film
22:54 Chansonfest Zagreb 1998.
23:24 Glazbeni spotovi
00:14 TEST (do 02.00)


Kanal RTS1 27.04.2008
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica /Vesti u
11:00 Vesti
11:10 Dizni na RTS: 'Tarzan', ameri?ki dugometražni film
12:39 Agroinfo
13:00 Dnevnik
13:15 Sport plus
13:20 Vreme
13:25 Balkanskom ulicom
14:10 Vreme je za bebe, zabavni program
14:50 Vesti
15:03 SAT
15:48 Vesti
15:51 Bela la?a, tv serija
16:47 Srednjoškolski mjuzikl, ameri?ki film
18:27 Sasvim prirodno: Rekom Drinom - planinom Tarom
19:01 Slagalica
19:30 Dnevnik 2
20:07 Bela la?a, tv serija
21:02 Uhvati me ako možeš, ameri?ki film[14]
23:31 Bekstvo iz zatvora, ameri?ka serija /16/
00:20 Dnevnik
00:40 EXIT-ZVONKO BOGDAN
01:23 Exit: Viza movement
02:16 Bela la?a, tv serija
03:07 Vesti /zatim u
03:10 SAT
03:55 Balkanskom ulicom
04:30 Sasvim prirodno: Rekom Drinom - planinom Tarom
05:03 Slagalica
05:32 TV PRODAJA
05:47 Verski kalendar
06:00 Vesti



Kanal RTS2 27.04.2008
RTS2
06:02 Muzika za dobro jutro: Romska muzika
06:30 Amen a?es
07:00 Datum, dokumentarni program
07:05 Verski kalendar
07:15 Agroinfo
07:30 Aqua viva derbi
08:00 Interfejs
08:25 UNHCR - povratak: Kosovo
08:50 Hristos voskrese
09:00 Vaskršnja liturgija
10:55 Kroz vrata znanja do putovanja, kviz 15/22
11:30 Tenis: Fed kup, Hrvatska - Srbija
15:00 Tenis: Masters series Monte Carlo, finale
16:25 Fudbal - Meridijan super liga
18:20 Fudbal: Euro 2008.
18:45 Put humanizma
19:15 Moj ljubimac
19:45 Srpski isto?nici: Vaskršnja, muzi?ki program
20:15 Tvoje pesme moji snovi: Svetlana Bojkovi?, muzi?ki pr.
21:15 Hristos Voskrese, tv film Ljudi likujte
21:50 Koncert Bore Dugi?a, muzi?ki pr.
23:20 Meridijan super liga
00:05 Fudbal - Meridijan super liga
01:45 Tenis: Fed kup, Hrvatska - Srbija
04:30 Tenis: Masters series Monte Carlo, finale



Kanal RTS SAT 27.04.2008
RTS SAT
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
09:00 VASKRŠNJA LITURGIJA, PRENOS
11:00 Agroinfo
11:15 LOV I RIBOLOV
12:00 UNHCR - povratak: Kosovo
12:30 Interfejs
13:00 Dnevnik
13:15 Vreme
13:20 Sport plus
13:30 Aqua Viva derbi, sportski program
14:05 Vreme je za bebe
14:50 Vesti
15:03 SAT
15:48 Vesti
15:51 Srpski isto?nici
16:25 Fudbal-Meridian super liga
18:25 Sasvim prirodno
19:00 Slagalica
19:30 Dnevnik
20:05 Bela la?a, tv serija
21:05 Balkanskom ulicom
21:35 Hristos voskrese, tv film
22:10 LJUDI LIKUJTE
22:15 KONCERT BORE DUGI?A
23:35 MERIDIAN SUPER LIGA, SPORTSKI PROGRAM
00:00 Dnevnik
00:15 Dnevnik
00:20 Trezor
00:30 TABLOID [NS]
01:20 NO?NI PROGRAM
06:00 Vesti




Kanal B92 27.04.2008
B92
07:00 Dizanje, jutarnji program
09:00 Znanje na poklon
10:30 Svici s mrtvog mora ( R )
11:35 Vodi? za roditelje
12:00 Vesti B92 za osobe ošte?enog sluha
12:05 Serija : Uvod u anatomiju ( R )
13:00 Vesti B92
13:05 Serija : Robin Hud
14:00 Serija : Ku?a snova ( R )
15:54 Dvougao ( R )
16:00 Vesti B92
16:35 U šetnji sa dinosaurusima:Džinovska kandža-BBC na B92
17:05 ?ik pogodi
18:00 Pla?eni termin
18:30 Vesti B92
19:05 Naša mala klinika ( R )
20:00 Serija : Ku?a snova-Milivoje u ku?i snova
21:00 Utisak nedelje
23:00 Vesti B92
23:05 Štiklom u vrata
23:41 Film : ?ovek za ženidbu
01:45 Info kanal B92




Kanal FOX 27.04.2008
FOX
07:19 e-TV
08:06 Doma?in (R)
09:08 Vrhovi Svete gore
09:30 Crtani film:Spajdermen
10:05 Kviz:Ludi kamen-poznate li?nosti (R)
11:06 Crni Gruja (R), serija
12:55 Fort Boyard (R)
14:00 Formula 1
16:04 Kviz:Da li si pametniji od ?aka petaka?
17:04 Pla?eni termin
17:36 Crni Gruja, serija
18:30 Fox vesti
18:40 Fox arena
19:01 Pakleni udar, film
20:44 Karaula, film
22:38 Nacionalna geografija
23:45 300 ?uda (R)
00:30 Primera Betis-Viljareal -snimak
03:00 Karaula (R), film



Kanal BHT1 27.04.2008
BHT1
07:15 Ljubav u burna vremena , igrana serija, 65/199 (Kodirano na satelitu)
08:00 TV Liberty
08:30 Pavle Aksentijevi? i grupa Zapis
09:00 Vaskršnja liturgija, prenos iz Saborne crkve Presvete Bogorodice u Sarajevu
11:00 Planina Atos, strani dokumentarni program (Kodirano na satelitu)
12:00 BHT vijesti
12:10 Top Lista Nadrealista '91, 7/7, repriza
13:00 Dijete svjetlosti, igrana serija, 4/4 (Kodirano na satelitu)
13:55 Smanji gas!, emisija o saobra?aju
14:25 Nogomet: Engleska Premier liga: Portsmouth - Blackburn Rovers, prijenos(Kodirano na satelitu)
16:40 U susret EURO 2008, specijalni program
16:55 Nogomet: Engleska Premier liga: Everton - Aston Villa, prijenos(Kodirano na satelitu)
17:50 Frenderi: Srbija, animirana serija (u pauzi utakmice)
19:00 BHT vijesti * - Sport * - Vrijeme
19:30 U susret EURO 2008, magazin (Kodirano na satelitu)
20:00 U susret Eurosongu 2008, 3/4
20:45 Josip Pejakovi?: U ime naroda
21:15 BHT sport
22:00 BHT vijesti
22:15 Global, emisija o zbivanjima u svijetu
23:00 Figure 30/64: Konac konca
00:05 Aerodrom , ameri?ki igrani film* * (kodirano na satelitu)
02:15 Pregled programa za ponedjeljak Planina Atos




Kanal FTV 27.04.2008
FTV
07:55 Vijesti
08:00 Dje?iji karneval, 4. epizoda
08:25 Hallo Kitty, crtani film
08:35 Nasuprot vrlini stoji grijeh: Vaskrs, dokumentarni program
09:00 Vaskršnja liturgija, prijenos iz Saborne crkve Presvete Bogorodice u SA
11:00 Sveto pismo, dokumentarni program
11:30 Samostani i manastiri: Wadi Al Natroun, Egipat, strani dok. program
12:00 Vijesti
12:05 Ekovizija, dokumentarni program
12:35 Turizam plus, emisija o turizmu
13:25 Ve?ernja škola, humoristi?ka serija
14:20 Vijesti
14:30 Svako dobro, Bosno i Hercegovino!, zabavni program
16:15 U susret Euro 2008.
16:40 Euro 2008, specijalna emisija
16:55 Nogomet - Bundes liga: Bayern M - Stuttgart, prijenos
18:54 Dnevnik, najava
18:55 Pozitivna geografija, zabavni program
19:30 Dnevnik 2
20:10 Lud, zbunjen, normalan, doma?a igrana serija
21:00 Ciklus filmova iz regije: Gospo?ica, igrani film
22:25 Vijesti
22:45 EXeR, show business magazin
23:35 Ciklus western filmova: Upravnik zatvora Red Rock, ameri?ki igrani film /RP/
01:10 Pregled programa za ponedjeljak




Kanal RTRS 27.04.2008
RTRS
07:00 VASKRŠNJI MUZI?KI PROGRAM
08:00 Vijesti
08:10 VASKRŠNJA LITURGIJA, - snimak **:** DJE?IJI PROGRAM
10:45 DENIS NAPAST, - crtani film,25/52
11:10 KIKI ŠOU - VASKRS U DOBUNU
12:00 Vijesti
12:15 STO LJUDI, STO ?UDI - SPECIJAL, - dokumentarni program
13:00 KUD " ?AJEVAC", - muzi?ki program
13:30 FRUŠKOGORSKI MANASTIRI, - dokumentarni program
13:50 KONCERT - GRUPA BIBER, - muzi?ki program
14:05 SRPSKE CRKVE U ?IKAGU, - dokumentarni program
14:30 KUD "IVO LOLA RIBAR", - muzi?ki program
14:50 OD IZVORA DVA PUTI?A, - dokumentarni program
15:10 MANASTIRI SRBIJE - DE?ANI, - dokumentarni program
15:25 VRATI?E SE RODE, - serija, 15/25
16:15 U SUSRET EP U FUDBALU, - sportski program
17:00 Vijesti
17:05 BILJEZI, - dokumentarni program
17:30 KONCERT "LEGENDE" - KOSOVSKE PJESME
18:00 VAKRŠNJA POSLANICA
18:20 ZADUŽBINAR, - dokumentarni program, 1. dio
18:35 DO KRAJA SVIJETA - MAURICIJUS, 2. DIO, - putopisna reportaža
19:00 MALO KORIGAN I SVEMIRSKI TRAGA?I, - crtana serija, 13/26
19:30 DNEVNIK, **:** SPORT
20:05 OBNOVIMO HRAM, OBNOVIMO MOSTAR, - MUZI?KI VASKRŠNJI PROGRAM
21:05 AVA JUSTIN, - dokumentarni film, 1. dio
21:55 Hristos voskrese
22:30 MERION, KRALJICA LOPOVA, - serijski film, 1/2
00:15 VASKRŠNJI MUZI?KI PROGRAM
01:00 FUDBAL - BRAZILSKA LIGA, - snimak
02:35 KONCERT "LEGENDE" - KOSOVSKE PJESME
03:05 Dnevnik
03:35 STO LJUDI, STO ?UDI - SPECIJAL, - dokumentarni program, repriza
04:20 OD IZVORA DVA PUTI?A, - dokumentarni program, repriza
04:40 SRPSKA CRKVA U ?IKAGU, - dokumentarni program, repriza
05:05 Muzi?ki program
06:00 INFO KANAL



Kanal SLO1 27.04.2008
SLO1
07:00 ŽIV ŽAV: TIMOTEJ HODI V ŠOLO, RISANA NANIZANKA, 23/26; GRIMMOVE PRAVLJICE, RISANA NANIZANKA, 2/26; PAJKOLINA IN PRIJATELJI S PRISOJ, RISANA NANIZANKA, 2/14, 0700
09:20 UMKO, NAJBOLJŠA ZABAVA ZA UMNE GLAVE, 11., ZADNJA ODDAJA, PONOVITEV, 0925
10:20 ŽOGARIJA - KO IGRA SE IN USTVARJA MULARIJA, 1/10, 1020
10:50 Prisluhnimo tišini
11:15 Obzorja duha
11:45 Ljudje in zemlja, oddaja tv koper-capodistria
12:40 Poro?ila, šport, vreme
12:55 PROSLAVA OB DNEVU UPORA PROTI OKUPATORJU, PRENOS IZ BEGUNJ NA GORENJSKEM, 1300
14:10 Na zdravje!, ponovitev
15:30 ILUZIONIST MAGIC BRANE
15:35 NEDELJSKO OKO Z MARJANOM JERMANOM
15:45 GLASBENI DVOBOJ, 2. KROG: BOŠTJAN KONE?NIK VS. GAL IN GALERISTI
16:10 ?LOVEŠKI FAKTOR: ZBIRALEC
16:15 ŠPORT Z GREGORJEM
16:30 OGLASNI BLOK Z RORYJEM MCGRATHOM, HUMORISTI?NO-DOKUMENTARNA ODDAJA, 4. DEL, 1630
17:00 Poro?ila, šport, vreme
17:15 NAGLAS!: MIA ŽNIDARI?
17:20 DRUŽABNA: ZAKLJU?EK BALETNIH DNEVOV - RAZSTAVA VALENTINO - ELECTRONIC CARNIVAL - JAGGER V LJUBLJANI - RAZMETANO: JOŽE POTREBUJEŠ
17:45 FOKUS: ULA FURLAN IN MIŠA MOLK
18:30 žrebanje lota
18:40 POKEC, RISANKA
18:45 OZI BU, RISANKA
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:20 Zrcalo tedna
19:35 Vreme
19:40 ŠPORT
19:50 TV POGLED
19:55 ZVEZDE POJEJO, 1955
21:30 BOD EDEN: BODI JEAN VODAINE, DOKUMENTARNI PORTRET, 2130
22:25 Ars 360
22:45 Poro?ila, vreme, šport
23:10 SEDMINA, SLOVENSKI FILM, PONOVITEV, 2305
00:45 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 27.4.1990, PONOVITEV
01:05 Dnevnik, ponovitev
01:30 DNEVNIK ZAMEJSKE TV
01:55 Infokanal




Kanal SLO2 27.04.2008
SLO2
06:30 Zabavni infokanal
08:20 TV PRODAJA
08:50 SKOZI ?AS
09:00 50 LET TELEVIZIJE: TV DNEVNIK 27.4.1990, 0925
09:25 Globus, ponovitev
09:55 ZAPOJTE Z NAMI: ANTON FOERSTER, VIKTOR PARMA, RISTO SAVIN (1970), 1025
10:05 SLOVENSKA LJUDSKA GLASBILA IN GODCI: CIMBALIST, GLASBENO DOKUMENTARNA SERIJA, 4/9, PONOVITEV, 1010
10:25 TV PRODAJA
10:55 ZDRAVLJENJE Z MORSKIMI PSI, ANGLEŠKA POLJUDNOZNANSTVENA SERIJA, 2/2, 1100
11:25 Med valovi, oddaja tv koper capodistria
12:00 Slovenski magazin, ponovitev
12:25 Tekma, debatna oddaja za mlade: 1. maj je preživet praznik!, ponovitev
13:25 ZDAJ!, ODDAJA ZA RAZGIBANO ŽIVLJENJE, PONOVITEV
13:55 MARIBOR: SVETOVNI POKAL V GIMNASTIKI, PRENOS&& Reporterja: Peter Kav?i? in Ivan ?uk, 1355
17:25 VELENJE: ROKOMET (M), TEKMA LIGE MIK: GORENJE - GOLD CLUB, PRENOS&& Reporter: Ivo Milovanovi?, 1725
19:00 HRIBOVSKA SAGA, DOKUMENTARNA ODDAJA, PONOVITEV, 1900
20:00 IZGINULI BRODOLOMCI, FRANCOSKA DOKUMENTARNA ODDAJA, 2000
20:55 KMETJE, POLJSKA LITERARNA NADALJEVANKA, 8/13, 2055
21:50 š - športna oddaja
22:35 SOPRANOVI, AMERIŠKA NADALJEVANKA, 17/21, PONOVITEV, 2235
23:30 NA UTRIP SRCA: ZLATA RESNA GLASBA IN BALET TVS (1958-2008) PRED 29. APRILOM, SVETOVNIM DNEVOM PLESA: IMATE RADI BALET? GA SOVRAŽITE?, 2330
00:30 Zabavni infokanal



Kanal TV3 27.04.2008
TV3
07:25 Magazin Lige prvakov
08:00 Najboljše Disneyjeve risanke
08:10 Najboljše Disneyjeve risanke
08:20 Najboljše Disneyjeve risanke
08:30 Polna hiša
08:55 Jimmy Neutron
09:20 Spuži kvadratnik, (Sponge Bob) risanka
09:50 Avatar
10:15 Izgubljeni v Pacifiku
10:50 Britanski top model
11:45 Britanski top model
12:40 Britanski top model
13:50 Vitez za volanom
14:55 Popolna preobrazba doma
15:55 Hiša vaših sanj
17:00 Ognjeni vihar
18:00 Odbita rodbina
18:35 Zamenjava žena: spoznaj svojo novo mami
19:30 Oktan, Avtomobilisti?na oddaja
20:00 Povpre?ni Joe: Adamova vrnitev
21:00 Na sledi, Dokumentarna oddaja
22:00 Obmo?je smrti
23:00 Dosjeji X
00:00 Zvezdne steze IV: Pot domov
02:00 Euro 2008 magazin
02:40 Interaktivni program
02:50 Mikroskop, Razvedrilna oddaja



IZ DIGI TV PAKETA :



Kanal OBN 27.04.2008
OBN
06:40 Oluja strasti
07:30 Oluja strasti
08:20 Oluja strasti
09:10 Oluja strasti
10:00 Spužva Bob
11:00 ?uvari planete
12:00 Naša mala klinika
13:00 Lonci i poklopci
13:45 Bitange i princeze
14:25 Just for laugh
14:55 Serie A: Juventus - Lazio
16:45 Nedjeljno popodne
18:55 OBN INFO
20:00 Život na sjeveru
21:00 Olimp
21:30 NBA: Playoff: Washington - Cleveland (odložena snimka)
00:00 Serie A: Juventus - Lazio (snimka)
02:30 Nedjeljno popodne



Kanal NOVA 27.04.2008
NOVA
06:13 Kraj programa
06:38 Šaljivi ku?ni video, serija
07:05 Power Rangers, dje?ja serija
07:29 Tomica i prijatelji, crti?
07:54 Winx, crti?
08:43 Automotiv
09:10 Djevojke s Beverly Hillsa, serija
09:32 U sedmom nebu, serija
10:23 Ku?a na plaži, serija
11:11 Smallville 6., epizoda 9., teen serija [info]
12:03 ?arobnice 7., epizoda 12., teen serija [info]
12:52 Frikovi 1., epizoda 14., serija [info]
13:38 HRF - Uvodna emisija, Glazbena emisija
14:05 Ku?anice iz visokog društva, hit serija
15:02 Kako zavoljeti svoje tijelo?, dokumentarna serija
15:31 Trumanov Show [info]
17:23 Vijesti Nove TV
17:28 JEDNOSTAVNO NEODOLJIVA, igrani film [info]
19:15 Dnevnik Nove TV
19:57 Vrijeme Nove TV
20:00 Nad lipom 35
21:06 Kako se riješiti frajera, igrani film [info]
23:07 Red Carpet, showbiz magazin
00:22 Svi mrze Chrisa 3., epizoda 12., humoristi?na serija [info]
00:47 ALFIE, igrani film [info]
02:23 Trumanov Show [info]
04:03 Red Carpet, showbiz magazin
05:08 Svi mrze Chrisa
05:29 Frikovi, serija




Kanal RTL 27.04.2008
RTL
06:30 BLIZANKE, epizoda 11., humoristi?na serija [info]
06:55 ULICA SEZAM, crtana serija
07:55 GOSPODIN JOHNSON, film, drama [info]
09:45 JESEN STIŽE, DUNJO MOJA, dramska serija (R) [info]
10:40 Bibin svijet, zabavni program (R)
11:20 Koledžicom po svijetu, zabavni program (R)
12:40 Vijesti uz ru?ak, informativna emisija
12:45 Hrvatski top model by Tatjana Juri?, zabavni program (R)
14:40 Legenda o jeseni, (Legends of the Fall) [info]
17:00 ODRED ZA ?ISTO?U - nova sezona, epizoda 13., zabavna emisija [info]
17:35 Exkluziv - zvjezdani magazin, magazin
18:30 Vijesti
19:05 Salto
19:30 CSI: Miami 3., epizoda 3. [info]
20:20 ZAKON BRA?E 3., epizoda 5., kriminalisti?ka serija [info]
21:10 MALOLJETNI ŠPIJUN, igrani film, akcijska komedija [info]
22:40 Kunolovac, kviz
00:40 UBOJICA S AUTOPUTA, film, akcijski [info]


Kanal CMC 27.04.2008
CMC
08:00 Dobro jutro
10:00 Pepsi Top Spot
11:00 Hit tjedna
11:05 CMC festival
12:00 Narodno je narodno
13:00 Hit tjedna
13:05 Srcolomka
14:00 CMC festival
15:00 Glazbena reportaža
16:00 Srcolomka
17:00 CMC portret Krunoslav Ki?o Slabinac
18:00 Hit tjedna
18:25 CMC festival
19:00 Ljubomat
20:00 CMC festival
21:00 Hit tjedna
21:15 Ve?er s...Neno Belan
00:00 CMC festival

dino_tz
08-06-2008, 12:58
e bas ti hvala na ovim informacijama

EZ Archive Ads Plugin for vBulletin Copyright 2006 Computer Help Forum